Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obohacení dynamitem a olovem a k tomu politická "korektnost" to je naivní konání fůj tajbl ! Jak jsem již dříve psal vnitřní nepřítel importovaný rozloží EU. *11*
  • Otázky které pořad Nuda Václava Moravce nikdy nepoloží.
    1. Jaká komedie se tu hraje? To nám chcete namluvit že nějaký Alibaba se 40 loupežníky nasedne do gumového člunu a jen tak nazdařbůh najde cestu do řecka? A cestou ho nikdo nezachytí? v době helikoptér, letadel, lodí a družic?
    2. Jak to že vedení EU beztrestně porušuje vlastní zákony? Uprchlík před válkou má zůstat v prvním bezpečném státě. Ne cestovat přes půl světa.

    3. teroristické útoky. Skutečná hrozba nebo opět scénář na vyvolání paniky a utužení despotické moci? Je to oblíbený scénář tajných služeb. Vystrašení lidé snáze přijmou další omezení svobody a práv. Pozor na to,
    • 4. od kdy je uprchlík bojeschopný muž, neměl by bránit svou zem? A i v tom prvním bezpečném státě, neměli by jsme tam DOČASNÝ azyl poskytovat jen ženám starcům a dětem?
  • A prave pro to aby to takto nebouchalo u nas je treba vyjadrit jednoznacne a Amnesty international i Uradu vysokeho komisare OSN ze tady nebudou mit vetrelci nikdy klidek a pohodu.Naporad budou v opovrzeni a hanbe.A kdykoliv bude sance musi to schytat.V cessku rozdavame facky.Protoze jinak je tyhle jmenovane smecky trotlu sem budou vozit po stovkach!
  • Vojáci i policisti mají přes pusu šátek, to aby je nepoznali. Bojí se pomsty ze strany arabských radikálů. To jsme to dopracovali, kdy se bojíme ve své vlastní zemi.
  • Hlavně chránit budovy EU s NATO,tam sedí ty správné hlavy pomazané,které nám sem posílají muslimáky po tisících.Nádraží a letiště,kde jsou převážně normální lidé jsou až na druhé koleji. *16* *16*
  • Já jsem Čárlí. Já jsem Brusel. Já jsem prostě blbec obecný... Já havloid. A může za to CCCP, komunisti, BTW a klikáček, protože to říkal náš guru Kchárl, ten neuspěšný kandidát na prezidenta, co ani nezná text české hymny. A taky by to řekl Venca Havel, ten reformní komunista, co po něm už neštěkne ani pes.
    • Hele trolle. to že máš nutkavou potřebu se tu předvádět a rozkládat debaty je známá věc.
      Ale na tomhle tématu by jsi si to mohl odpustit. tvoje neúcta k mrtvým lidem je na přesdržku
      • A kdo mu přes tu držku dá, snad ne ty Simone..hi..hi..hi
        • Kdyby tu byla Simona tak je tu milion tapet. Takže zase trefa do lejna kulibrku. *15*
        • Samozřejmě že já a já. My jsme dva. Někdy i tři, záleží na tom, kolik nicků stihnu vystřídat a kolik toho tady nabliju. To jsme prostě my havloidi.
      • A zase si povídám sám se sebou. My havloidi to prostě takhle máme. CCCP, komunisti, BTW atd... vždyť už to znáte.
        • To je tvůj problém psychopate. Také kradeš nicky. Nejsi havloid ale Putinoid. *1* *1*
  • "Mírumilovní,pracovití a pod." muslimáci se sem tlačí ze všech stran,aby to v Evropě vypadalo stejně jako v Sýrii. A bude pokud půjdeme touto sluníčkářskou cestou.
    Jediná šance je,že se objeví někdo komu nebude lhostejný život nás obyčejných lidí,kteří nestojí o soužití s muslimáky a VŠECHNY i již zde zabydlené deportuje z Evropy.Navíc nechá pozavírat na doživotí,nebo deportuje z Evropy vlastizrádce a sluníčkáře typu Merklové.
    EVROPA BEZ MUSLIMÁKŮ - jiné řešení nevidím.
  • Nikdo vám toho nenalže tolik co my havloidi. Uprchlíkům prostě musíme pomáhat, protože by tak činil náš nejvyšší morální havloid Venca. A to byl humanista.
    • Natírej si co chceš ruský kašpare. Ale nekraď lidem na debatě nicky.
      Zloději nekaž o morálce. Karel Kryl dobytek jako jsi ty správně kritizoval.
      • Karel Kryl hlavně kritizoval dobytek, jako byl Venca Havel, guru nás havloidů.
        • Ty nejsi Havloid ale Putinoid. Putin krade miliony a ty nicky. *2* *2*
  • Brusel srdce Evropy?? Dnes spíše žumpa, né?
  • mě to nezajímá, začne mě to zajímat až to bouchne v Europarlamentu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit