Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic horšího, než to, co je tam teď, už ani naštěstí neexistuje.
    • To by ses divil... *5*
      • Ty myslíš samotného Putina?
  • Zeman se musí při pohledu na ty "konkurenty" zcela logicky opít, klidně i limčou. Takový divadlo nemohoucnosti a ani náznak potřebné úrovně, kterou předvádí tzv. konkurenti, no to je síla. Zeman to má jistý, jako že Simon je Simona a naopak. Že mám pravdu, mutitroldo? *14*
    • Naklikal jsem ti spoustu mínusů. Stačí ti to jako souhlas?
      • Klikej si co chceš, je mi to u prdelky. Zeman volby vyhraje a s tebou to šlehne. *14*
    • Má to jistý. Čím dřív se uchlastá, tím líp!
    • Musí, když to Kreml poručí!
  • Náš příští prezident už nebude spojencem fašisty Putina.
    • no tak to jsme mrtví a ty jsi nedoučená krá.a
  • My havloidi už nevíme, jak na sebe přitáhnout pozornost, tak vysíláme do boje i takovéto podobné zoufalce. Ale Horáček je náš nejkomičtější kůň *15*
  • No jo, a "investigativní presstituti" jsou celí diví - že nemohou pátrat po minulosti eventuelních kandidátů a kydat špínu a ovlivňovat lidi podle zadání. Hnus fialovej....
  • Mně je celkem jedno, kdo prezidentem bude, ale hlavně ať to není nějaký sluníčkář, který nás bude chtít za každou cenu multikulturně obohatit. To fakt nechci.
    • ámen
  • Stalin měl spojence Hitlera, Putin má spojence Zemana.
    • a Hitler měl sponzory USA a ochránce Velkou Británii.
      • Lže stejně dobře, jak samotný Putin, Ivane.
        • Tess vrať se do školy to jsou fakta. *7*
          • jedině vězení pro zločince nebo psychiatrická léčebna kde nemůže nikomu škodit, jsou řešením
        • historická fakta, minulost nezměníš. Už příliš mnoho lidi ví o tvých podlých tricích a špinavé hře
  • Jen zajímavý poznatek k diskusi. Je úsměvné, jak si Simon naklikal u všech svých příspěvků +6 bodů a u jiných - 6. Ale zde je to již normální.
    • Je to velice zajímavé. Monopol na klikání máme přece my!
    • Ano my Novorosijci se usmíváme od rána do večera soukmenovče Bohouši.
  • Tak tahle fotečka stačí. Chlapec má zřejmě nějaké psychické problémy, možná, že by v dětství týrán či zneužíván a dnes má potřebu se takto zviditelňovat. No nic, jen další zoufalý pokus o zviditelnění, nemající sebemenší šanci na úspěch.Vidím-li kdo všechnu má odvahu ucházet se o prezidentskou nominaci, tak nabývám téměř 100% jistoty, že Zeman bude prezidentem i v dalším období.
    • Ano. Psali to na Aeronetu, AC 24, Sputniku, ve Světě kolem nás,v Prvních Zprávách a taky v Parlamentních listech!!! Tak je to jistě pravda!!!
      • ty ani nevíš co je to za stránky moulo
  • Na těle má napsanou pravdu.
    • Neříkej Simone, že sis dal takovou práci a přeložil jsi si to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit