Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ve mně vyvolává analogii Hitler. Ten taky s podporou západních dementkratů bojoval proti Rusku
    • Hitler byl Stalinův spojenec. A nebýt USA, nevyhrál by posléze Stalin ani jednu bitvu.
      • Stalinův spojenec a USA zplozenec. Nebýt Ruska, miláček Hitler by se svému papínkovi pomstil zničením USA atomovou bombou.
        • Lžeš jak sám Putin, Ivane.
          • od tebe Same
  • Dobrý Magor fakt ..............
    • Víme to o tobě!
  • Šlechtic si nemusí hrát na negramotného dělníka,protože je a byl viz nedostudovaný Kharl a Haul.Vždy jsem si vážil dělníků dobrých, stejně jako si nevážím špatných vzdělanců nepraktických lidí ,ale lékařů ne dbalých apod.póvlu.
  • ... poslední re*ard buhužel nepochopil, že mám pouze soucit s troskou, ale ten skončil :)))
  • ... tuto diskuzi řídí blázen, nikde jinde jsem nezažil větší koncentraci primitivů :)))
  • ferda
    Popletl si asi čas a století, chce na Špilberk a to je někde jinde.
    • ... tam by hlupáka jako tebe nevpustili ani před 500 lety, ty nevzdělaný primitive :)))
  • Prezidentem se může stát ten kdo bude mít větší štěstí.
    Pomlouváte lékaře a přitom ho nikdo nezná. Upozornit na sebe může každý jinak. Zeman má svou jachtu na rybníku, urážlivá a sprostá slova nejsou pro něho ničím zvláštním, přesto ho lid zvolil.
    Na hrad patří šlechtic a ne dělnická třída. Komunistická dělnická třída tady vládla a seděla na hradě jako Karel IV, ale vládla jako banda negramotů a přitom si hrála na šlechtice.
    Šlechtic si nemusí hrát na negramotného dělníka. Bohužel Zeman patří k dělnické třídě.
    • Tak předně je třeba vnímat, že váš názor na to kdo má být prezidentem má váhu přesně jednoho hlasu.
      Je trochu smutné, že přesně stejně velkého hlasu, jaký má i ten největší kriminálník odsouzený na doživotí a stejně velký hlas jako má například člověk s hlubokou mentální retardací, který nejen že není schopen číst a psát, ale například ani dát dokupy holou větu. Dokonce je jedno jestli vůbec žije na území ČR...
      No a když už mluvím o volebním právu... tak
      Zároveň stojí za pozornost, že zatím pouze tři pětiny občanů pobírají nějakou sociální dávku (tedy bez finanční pomoci státu se neobejde 3/5 občanů... to je paráda co?)....
      takže potenciálně 3/5 hlasů jsou koupené příslibem stran, že budou rozdávat z cizího...

      Dále je třeba vnímat, že Český veřejný sektor má 1 100 000 zaměstnanců (tedy lidí placených "ze státního" je víc jak 1/5 všech pracujících). Ti si samozřejmě budou volit dle hesla "koho chleba jíš, toho píseň zpívej"... kdo dá z cizího víc, ten vyhraje.

      Doufat v takové situaci, že volby dopadnou nějak logicky, nebo že vyhraje někdo kvalifikovaný, nebo že se něco zlepší ve směru svobody, je naivní představa.
    • ...po Havlovi už tam může být kdejaký šašek...třeba jako já
      • Nebo jako Zeman!
      • ... ano, něco tak primitivního bych nenapsal, ani kdybych se rozkrájel, blahopřeji, tupče :)))
        • ...už ani nevím co píšu :))
          • ... jsi primitiv, díky za další potvrzení :)))
            • ... schází ti mezera za tečkami, primitivní retar*e :)))
            • ... ano jsem :))
  • To už může kandidovat i Onanista JANDA???!!!!!! *7* *1*
    • Janda není žádnej onanista, je to prach.vobyčejnej prostitut, a to doslova... *6*
  • je to b l b asi jako bijec pitomečků
    • Vypadá to tak, že jsi důkladně poučen, súdruh!
    • ... nezlob se, ale na něco tak primitivního nereaguji, můj soucit s retadrem má své meze :)))
      • my máme soucit s tebou teplomete
        • ... aby bylo jasno, nulový intelekt jako ty mě absolutně nezajímá, s*ru na tebe, trosko :)))
        • ... kdo to je to tvé primitivní "my", k dementovi jako ty se nikdo nehlásí, degene :)))
  • Nebylo by jednodušší funkci presidenta zrušit? Ušetřilo by se dost peněz a především mezinárodní ostuda s Miloshem Bubble Bum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit