Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... nejprimitivnější blb píše o mé skvělé matce: trosku jako jeho porodila hluchoněmá Rómka :)))
    • Myslíš tu tvoji páchnoucí zatuchlou zparchantělou matku co tě vyvrhla spláchla do WC? A v momentě jsi zvonil u dveří a volal"moje smrdící maminko" ? Tu myslíš, jo?
  • ... BIJEC pitomečka je výsledkem mého senzačního ponižování primitivního póvlu, je to fakt blb :)))
  • ... přesně tak jsem si představoval odkopnutí zdegenerovaných sraček na netu zde, wau :)))
    • no to je velké kopnutí. Ty prase tady prskáš samo. Každý se tě štítí. Smrdíš a máš zparchantělou páchnoucí matku. Tak si to představuješ čuníku, jo?
  • ... přiznávám, že jsem sem nikdy neměl lézti, děkuji tiscali za to, že se tomu již NIKDY nestane :)))
    • ... vím, má inteligence drví nejprimitivnějšího blba na netu, ale já trosku přenechám její ubohosti :)))
      • "drví" pitomče, tady nejsi doma na slovači, tak piš zmetku česky
        • ... pro vysvětlení: má přítomnost zde doopravdy končí, ale kdo by na závěr odolal ubití blba :)))
        • ... rozveď prosím svou demenci, moulo :))
          • zalez do nory chlíve. Tvoje zparchantělá matka už čeká na styk. Zanedbáváš to. Tak šup šup!
  • no když už tam dali že jediným osudem a účelem ženy je rodit decka (vítejte v islámských zemích chytrolíni), tak by bylo fér říct, že jediným účelem chlapců je pak makat a cpát všude peníze dokud neumřou
    • víme sajmon, chytrolíni
  • ... debilní BIJEC spáchá záhy sebevraždu, neznám zbytečnějšího primitiva, chcípni už, blbe :)))
    • na něj, vzdej to impotentní zbabělče
      • ... mám, primitive :)))
  • ... mám elegantně charitu s duševními troskami uzavřenou: buď si kr*pl dojde pro KO nebo ne :)))
    • jucheche! K tobě praseti do chlíva chodit? Tam jak piješ tu močovou whisky a užíváš si s tvojí zparchantělou matkou? Všichni se tam hrnou .....
      • ... jsi nudný dement, ozval jsem se pouze proto, že ti chci upravit obličej, ty zbabělá sračko :)))
  • ... dementní srá*i dávají zabrat ... zkrátím to: buď si kriplové nechají upravit vizáž anebo ne :)))
    • ti zdrhla impotente, ale siláckejma kecama se ti nevrátí, opičáku
      • ... loni jsi, primitivní kriple, nic nového nenapsal, budeš stejným trotlem pořád, jinak děkuji za pozornost sračky, která vždy pobaví :)))
  • https://www.youtube.com/watch?v=Wm0xqfAomZQ
    • To je starý Sajmone
      • ale je to pravda *13*
        • přééééésně








          WOW !!!
  • ... jsem poněkud unaven primitivy zde, ale potěšení z póvlu zde mě naposledy nostalgicky pobavilo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit