Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2/6 a 6/2 - klikací demokrat Simon se jako anonym opět zaskvěl. bravo, argumenty nemáš, ale klikat tě baví. Jen se divím, proč někdy sám odsuzuješ ty druhé, pro jejich míusáky, když sám děláš to stejné.
    Předložil jsem jasný důkaz o Peroutkově postoji, který se vtíral Adolfovi do análu. Zrádce a slaboch. Každý, kdo jej podporuje, je stejným zrádcem a slabochem. *16*
  • Panečku to zas byla ostuda.To zas byly kšandy.Je třeba se podívat napříč netem.Tady jen přichlebují a podkuřují.Jinde pěkně napíší jak se tam zhádali, jak starý umouněnec z Hradu prosazoval svoji atd.Jo to jsme si pomohli s tímhle starcem z Vysočiny.
    • No my ano, ale ty ne. Připadá ti to nenormální? Tak jmenuj ńějakého našeho prezidenta, který sedl každému, rád si jeho jméno přečtu, ty mysliteli. *1* *1* *1*
      • Chachá, myslitel, (prý i milovník zvířat) nedomyslel. 5 mínusáků - to mu jde dobře, ale jediný postoj, názor k věci nedá. Asi má u klávesnice zase toho cvičenýho šimpanze, který jej po dobu venčení pejsků zastupuje s plnou "klikací" pravomocí. *1* *1* *1*
  • By napsal...Co to tu čtu? Tak ten Zeman měl pravdu? To chce kafe! Karle, jsme zase v... .pane vrchní, 5 káv a 5 velkejch! *1* *1* *1*
    • Tak to je omyl. Tak to chodí ve 4.cenové na Vysočině. A nejen tam, v každé 4.cenové, kde ovšem nepijí kafe. *1* *1* *1*
      • Mno, popisuješ li vlastní zkušenosti, tak se vlastně nemáš čím chlubit. A jak jinak bys tohle mohl vědět, že? *1* *1* *1*
  • i já si myslím, že ta vnučka měla být zticha, jak se říká - kdybys byl mlčel, zůstal bys filosofem- takto šlápla do něčeho, co bude smrdět na jejím dědovi ještě léta.
    • Mrkej na zdejší (ho) demokrata. předložíš mu důkaz a on...ti mrskne okamžitě mínusáky. To není ale demokracie, takto negativně se vyjadřují slaboši a lháři, kteří neumí unést fakta a porážku. Názory mínus klkače ale nečekej, nejsou, nemohou být, věc je přece jasná.
  • Pan prezident Zeman měl pravdu!

    Zde je odkaz na archivní fotokopii týdeníku "Přítomnost" z 26.dubna 1939, kde je mimo jiné i článek F. Peroutky, kde obdivuje Hitlera pod názvem
    "Dynamický život".

    http://www.pritomnost.cz/archiv/cz/1939/1939_26_4.pdf *16*
    • Tirador! To Zeman v demisi myslí, když je v alkoholovém opojení, že je Mistr Světa!
    • V článku se uvádí, co Hitlerovi stoupenci na svém fýrerovi obdivují, jaké zásluhy mu připisují a jak se Německo za jeho vlády zvedlo. V té době se ještě nevědělo jaké šílené plány ten psychopat se svými stoupenci chystal. Autor článku uvádí fakta a vůbec to neznamená, že by ty názory sdílel.

      Uvědomme si, že článek vyšel 26.4.1939, tedy jeden a půl měsíce poté co vznikl Protektorat
      Böhmen u. Mähren, takže je zjevné co by asi čekalo autora kdyby se fýrera jen nějak necitlivě dotkl.

      Pokud to Zeman nepochopil, tak to s jeho schopností logického uvažování nebude moc slavné. Sám Zeman pro své křivárny, zákeřnosti, podlosti a lži a podlézání Putinovi a jeho imperialismu je ten poslední, kdo má právo někoho kritizovat.
      • jak to, že se to nevědělo, koncentráky pro komunisty, židi a odboráře byly v německu už postaveny a mein kamf vytisknut....
      • To má být jako nějaká omluva k autorovi, nebo klamání tělem vůči Zemanovi, který jej nějak ohodnotil? Uhýbáš stranou, zbytečně. Věc přece byla postavena jinak. Pro mne jasně. A je k zamyšlení, zda Peroutka neměl raději mlčet, než pochlebovat tomu "píp". Zachoval se jako zrádce, já to tak vnímám. Zeman měl pravdu, to je přece jasná věc. A to nevzpomínám ty, kteří nejen že nepochlebovali Hitlerovi, ale, šli proti němu bojovat se zbraní v ruce.
    • Kdo s čím může nesouhlasit? To jsou fakta, zde předložená. Popírat fakta sice můžete, ale pravdu neumlčíte.
  • nevážená redakce a přitroublý redaktore,jste to ale sebranka jedna de.ilní.Jak je možné ,že na vašich stránkách klidně někteří havlom.di sprostě pomlouvají hlavu státu a vám je to Putna. Já když jsem nedávno napsal,že nesouhlasím s jedním vaším vykukem tak jsem měl na 2 dny zaracha
    • TONY,lžeš jak když tiskne ty rudej burane.
    • naprosto souhlasím,taky jsme měl podobný problém
  • Zeman je rozhodně hezčí *15* *15*
    • Hezčí než co?
      • snad kdo, ne?
        • náhodou on je docela model *4*
          • přesně tak,souhlas
  • Když to říká Zeman, je to pravda. Nejspíš se jedná o jednovaječná dvojčata, ale jak se tak na ně dívám, František bude minimálně o půlhodinu mladší.
    • a ty seš jednovaječné dvojče s kým,s krasavcem a zlodějem nedoučeným hajným ?
  • „Srovnávat Zemana s papežem nejde.“
    S tímto názorem nicku pav.lik lze souhlasit.

    Ovšem ten kdo „…se vyprofiloval jako nejlepší z polistopadových prezidentů“ byl V. Havel. Je v civilizovaném světě uznáván jako symbol morálky, odpuštění („nejsme jako oni“) a proto mu také odhalili bustu v kongresu USA.

    Zeman: za komunismu spolupracovník StB,…s Klausem si podle rozdělili moc v „opičí smlouvě“, …na hrad se dostal pomocí zákeřných podrazů vůči svému konkurentovi za použití podlých lží, …v televizi spadl ze schodů a sváděl to na virózu,… natloukl si koleno, že skončil n vozejku a sváděl na psa, že prý mu shrnul koberec,…pokusil se o puč proti Sobotkovi za pomoci podlého Haška-šaška, …dosadil si vládu ze svých poskoků Rusnoka, Fišera…, lhal v případě Mynáře („pokud si neudělá prověrku, skončí“),…před slavnostním otevřením korunovačních klenotů Království Českého se šel plazit a chlastat na ruskou ambasádu a nescházelo mnoho, aby klenoty pozvracel a převrhl stolek…představitele zemí EU v Bruselu „poučoval“, že si tam dal řízek a ten chutnal jako „bubble bum“ (bublinková p.del),… uráží handicapované…při slavnostním veřejném projevu mluví sprostě jak dlaždič,… je to namyšlený, lstivý, zákeřný alkoholik …
    • to si s tím Havlem děláte srandu?!?!?! vy takový odpůrce pití alkoholu zbožňujete známého norka? pokud si vzpomínám, ten "upadl v koupelně" v Thajsku *15* *15* *15* *15* a jak byl rád za humanitární bombardování, byl klasickou loutkou a tomu i jeho IQ odpovídalo, vidět ho v debatě třeba s Klausem byl vážně směšný zážitek a pro Klause dost nuda *15* *15* *15*
      • Co jsem napsal o V. Havlovi je pravda. Nebo se snad mýlím a v čem? Sám jsem se v USA v době jeho presidentské funkce přesvědčil jak o něm soudí prostí Američané.

        V Thajsku jsem s ním nebyl, tak s nemohu vzpomínat co se tam stalo.

        Termín humanistické bombardování znamená, že se cíleně ničí vojenské objekty s maximálním šetřením civilních objektů a lidských životů. Nehledě na to, že sám o vojenském zásahu v ývalé Jugoslávii vůbec nerozhodoval. Bylo to menší zlo než nechat Miloševićovy komunu-fašisty ovládnout celou Jugoslávii.
        Opakem humanistického bombardování je to co provedlo Rusko např. v Čečensku, a nejen tam: zničená spálená země a povraždění všeho co se hýbalo.

        Ano, poslouchat toho vlastizrádce psychopata Klause byl opravdu směšný zážitek, Např. když byl nucen splnit svou ústavní povinnost a podepsat Lisabonskou smlouvu, protože mu od psychiatrů hrozilo, že bude zbaven způsobilosti k právním úkonům. *2*
        • prostí američané jsou měřítkem hodnot? ta negramotná parta s hot dogy?tak já se řídím vlastním rozumem, tím co jsem viděla a kromě toho jsem celé šílené dílo Jájy havla pročetla. viděla jsem ho v diskuzích, kde se chytří lidé zjevně nudili, ale tvářili se, jako že on mluví k věci, ale jen plkal. Hledala jsem ty jeho údajné perly a našla jen plané žvásty starého puberťáka.

          Bomby zabíjely lidi, v nemocnici v televizním studiu, na mostě i v bytech a bylo to napadení suverénního státu bez mendátu OSN, byl to válečný zločin a schvalovat ho je lumpárna.

          Jugoslávii se snažilo rozbít a taky rozbilo Německo, silný stát z hnutí Nezúčastněných, těch, kteří nebyli v žádném vojenském paktu, to vadilo, rozbitý balkán se snáze ovládá, miloševičovi nic nedokázali a nejzajímavější je to, že chorvati a muslimové (což jsou srbové a chorvati, kteří přijali islám) nejsou mezinárodním soudem trestáni, naopak, dostanou dost času na to, aby se dozvěděli jména a adresy svědků obžaloby, pěkně je povraždili a pak doma s jásotem byli osvobozeni. Pro nedostatek důkazů

          Klaus, a to k němu mám četné a rozhodně vážnější výhrady než neochota podepsat vynucenou Lisabonskou smlouvu, byl asi tak třicetkrát chytřejší než norek havel, a v každé debatě, kde byli spolu to bylo vidět, jak namáhavě co nejjednodušeji mu předkládá své názory, bylo to směšné.

          Neexistuje žáídné lidské bombardování, je jen zlé bombardování a to v Jugošce bylo i zločinem, podle všech regulí mezinárodního práva. To, co provedlo USA a EU v severní Africe rovněž.
          Čečensko sem nepleť, kromě bláznivých agresivních muslimů tam žili a žijí lidé sekulární všech národů, i muslimové se zdravým rozumem a nikdo z nich netoužil, aby tam vznikla nějaká forma chalífátu,. zajímavé, že chalífát bys nejraději vypálil a pokus o něj v Čečně a jeho porážka tě přivede k pláči
  • nicolles
    S tím článkem se dá absolutně souhlasit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit