Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš to nedomrlý tečko úplně marné, marné, i kdyby ses po..al pravdu budu mít jen já, budoucnost patří Číně a Rusku, amíci budou jen dělat poskoky Čínanům.
    • To vím dávno z Vumlu, soudruhu. To je zákonitý vývoj.
      • Už teď je Rusko vyspělejší než Antarktida!
        • A proto tam jako nejlepší student prestižního gymnazia, který ve svých šestnácti letech už dávno všechno ví pojedu a radami prispěji.
    • jdeš dnes taky k Semelce? Dnes dává za polívku v sáčku.
      • pro zloděje nicků a hlupáky asi nevaří....
        *1* *1* *1*
      • Jo jdu. Staší ta polévka větnamská?
  • Rusofilové zase si odporujete!

    Dojemně tu odsuzujete české politické tuneláře a podnikatelské zloděje ale
    přitom ty Ruské podporujete protože ti tam dodnes vládnou.
    Zatímco lid Petrohradu strádal hladem Putin rozkrádal státní prostředky. Přírodní
    zdroje Ruska se měla prodat a ze zisku se mělo kupovat jídlo - zisk se rozkradl.

    Tam i zde jsou stále u válu Babišovci - dříve majetní komunisté dnes ještě majetnější
    političtí podnikatelé.
    • lid nynějšího Petrohradu strádal hladem v době, kdy na něj útočila tvá oblíbená německá branná moc, nácku
      • Já myslel, že už po vyvraždění Romanovců *1*
    • Nevm kdo tam do dneska drzi kalouska atd ...
      • Voliči, impotente. *1*
      • ... ty toho asi nevis vic, blbe :)))
        • No tohle vetsinou pisou ty co nevedi nic a svoj hloupost skrejvaji za vykriky do tmy ...
          • ... nepotrebuji se dozvidat veci, ktere jsou pro me nepodstatne :)))
          • .... nebo posílají odkazy na net :)))
            • Tak tam se aspon neco dozvis, kdyz to nevis :-)
  • tečko, tím jak na mne hloupě reaguješ jen přiznáváš svoji malost a hloupost !!
  • teda,fuj to je tady sešlost,asi půjdu zvracet,omluva pusince. myslím na poslední straně
    • Rusomil a rudoch v jednom, Tony. Ty zvracet nemusíš, z tebe zvrací jiní.
      • jooo hochu,za to já nemůžu,to ze mě udělalo 25 let ussa demokracie,když jsem byl do 1990 hloupej,byl jse chytrej jako ty,tak promiň
        • a nebyli to lidi v tomto státě, koho si zvolili jako například soudruha Putinovce Klause, pamatujete přeci komoušové, jak jste mu pomohli stát se prezidentem aby mohl škodit a o jeho devadesátých létech ani nemluvě. Jenom přiblblá ovce si myslí, že za všechno můžou ti okolo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit