Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zassrranej čobol nemůže nikdy vyhrát, může jedině něco ukrást na to je vyškolenej od stbáků *11*
  • A kam se poděli fašisti z KSČ?
    • šli si pro instrukce k Putinovi
  • No nevím, kdo zvítězil, na seznamu je to ODS před Topkou a Ano je třetí. Takže si budeme muset počkat na oficiální vyhlášení. Poté se hádat. *3*
  • Porad jedno a totez hypeaktivni pako.Ty nejchytrejsi pisalku.Proste tady prispiva kazdy.A pak tady dorazis ty - vypatlanec okresniho formatu a zacnes urazet.To zkousej mezi svymi jak v oranzovych kazajkach tancite s kostaty.Bezne jsi v opovrzeni a hadbe, ale tady webovy frajer co?Kdybys venku vypustil z huby tvoje rozumy tak jsi pro srandu.A nebo mlaskne facka a bude klid.
    • Tvá mysl se jeví jako metodicky neuspořádaná!
    • Došel ti koks?
  • Už tupouni, co tu píšou sra*ky, někdy přemejšleli o tom odkud se nám Bejbiš vlastně tak náhle vzal?
    • Je zde nasazen. Vypadá to, že je Double Agent! Anebo trojský kůň. V Praze je usazena také Trojská kobyla...(Neumí césky)
      Jinak mne napadá, hypoteticky-proč bych se já jako příslušník jednoho národa, staral o blahobyt druhého národa? Místo, kde mám kořeny, rodinu, známé, to vše hodím jen tak za hlavu? (To by mi museli sakra ublížit!).
  • Pokud se šašci tobě podobní rozčilují je to jen dobře.Jses pomátl,ne? Od kdy lůza z ulice nadává diskutujícím?Od kdy obyčejná chátra naděluje rady?
    • Ano, legitimní strana s pokusem o návrat Kasala. To je terno ty ubožáku!
  • Jediné pozitivní je, že se Odéeses potápí hlouběji a hlouběji spolu s gestapáky z top. Průšvih je kdu a ano!
    • Po modrých komunistech za chvíli ani pes neštěkne. Pak to čeká ty rudé komouše.
  • No vy jste to kryplové pos... To je důsledek degenerace tupého švejkostánu!!!! Tupci!
  • To je dobře, že vede ANO, ale jak koukám tak se to nelíbí knížeti, kterýž prohru neunesl a výsledky voleb by nejraději neuznával, to se tedy ukázal, to je pěkný demokrat. *15*
    • jiri.sevecek
      Držím palce ANO!!!!!
    • Ano, jen tupci volí STB - podnikatelskou stranu za koblihu! Zapláčete a ti slušní s vámi!!!
  • Kam se poděli fašouni z KSČM?
    • Tebe mít po ruce, tak tě střískám jak koně pěkně demokraticky! Hnoji!
    • Fašouny z KSČM už volí jenom ožralci v Ostravě.
      • A ty aslepoň nekraď nicky!
    • Každá bába, která ho tam nemá, tak zde opruzuje ale stejně žádného chlapa nesežene - smrdí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit