Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HEZKÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VÁNOC

    PF 2022 

  • Mně Havel   10 let nechybí a nechyběl mně ani předtím.Ale chybí mně majetek, který tady byl po hadráku rozkraden, rozprodán a země zadlužena a rozdělena. Je to podstatně víc .

    • Zaostalost Československa před rokem 1989 byla úděsná - to viděli i experti,

      co byli vysláni do rozvojových zemí...

      Zabrzděn byl rozvoj kybernetiky, automatisace průmyslu, uplatnění pokroku

      v zemědělství a v dopravě (např. jediná dálnice končila u Benešova a to byla

      stavěna na podkladu, vytvořeném za první republiky před okupací Němci)...

      Je pochopitelné, že při nerozvinutí v Československu musely být pokrokové

      technologie nakoupeny v cizině - a za drahý peníz...


  • felix.julec

    ......a nejen bojovník proti komunistům, včera jsem taky četl, že světoznámý dramatik. 

    • Vážně jako? Dneska lidi napíšou ale věci. 

  • Zvolení pana Václava Havla presidentem Československa patří vlastně do kategorie zázraků. Byl to zázrak - dodnes nedoceněný - to už ale zázraky často bývají. 

    Hlavou státu se stal totiž někdo, kdo byl normálním člověkem. 

    Pochopitelně, že pan Havel měl (jako každý z nás) své lidské chyby i lidské slabosti. 

    Měl je - ale měl také odvahu žít podle sebe, jak říkal ruský spisovatel A. Solženicyn:      „...nežít ve lži...“. 

    Každý, kdo si někdy vyzkoušel nežít ve lži, ví, jak tšžké to je -ale přesto už nechce žít jinak. Je to často hodně drsné - někdy člověk platí cenou nejvyšší - jindy třeba „jen“ prožije několikaleté vězením. 

    Odměnou je mu jen a pouze 

    - SEBEÚCTA 

    - RADOST Z TAKTO PROŽITÉHO ŽIVOTA...

    • felix.julec

      Fantazie vám nechybí.

    • Když chcete politickému kšeftu říkat zázrak, tak dobrá.

      Vy tu dobu pamatujete lépe, já byl jen dítě, ale s odstupem času bych tomu, že komunisti zvolili Havla prezidentem zázrak asi neříkal.

      Technologie moci. 

      • Je to  Váš  názor - Váš  pohled  na  věc.

        Jsem dalek toho,  abych Vám ho bral...

        • Děkuji a nápodobně. 

  • Velice vřele na něho vzpomínají ve slovenském ZŤS Martin. Prý tam včera všichni plakali a plakali...

  • škoda, že se to nestalo nejméně o dvacet let dříve...

  • Havel se neměl vůbec narodit.

    • A Kajocha měl fotr vytříkat radši na plot, nebo ta co..ra co ho vrhla měla hned oběsit na pupeční šňůře.

  • Minulou vládu jsem  ve všem neobdivoval, byla rozhodnutí, opatření, kterým jsem nerozumněl, ani Babiš pro mě nebyl žádný neomylný guru.

    Ale dobře si vzpomínám, jak ho celá opozice pomalu lynčovala, potažmo vládu, jak jsou neschopní, že nedokáží naplánovat přesný harmonogram kroků, opatření v rámci týdnů, ba dnů, a pokud se v oznámeném plánu něco změnilo, byla media plná pohrdání, jaká

    že je to prolhaná vláda i s premiérem.

    Teď vás, celá nová vládo, i s novým premiérem, bude národ sledovat, jaká vy jste banda lhářů, která si rozhodně už teď nestojí za tím, co před pár dny tvrdila.

    To už není o špíně v politice, ale o špinavých charakterech.

  • tobro

    Humanitární Bombarďák + Krvavá Madla a spol. => nepublikovatelný neologizmus

    Děs běs... 🤮 🤮 🤮

    https://cz.linkedin.com/in/hana-dubnov%C3%A1-7397b61b9

  • To vše je opravdu za vaší hlavy ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit