Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Havel bude jednou historiky označen za temnou a tragickou postavu české i slovenské historie, za největšího zrádce a zaprodance a spolu s Klausem za symbol úpadku a neústavního rozdělení Československa. 

    • Bolševickými "historiky" z oné KSČM určitě...

      I když tito  jsou  známi spíše jako falšovatelé

      historie...

  • Michail Gorbačov, Václav Havel přelom osmdesátých a devadesátých let, čas idealistických snů a iluzí o svobodě, právu, lidskosti a spravedlnosti. Jeden uvolnil Německo, odevzdal jaderné odpalovací kódy Američanům a uvěřil jejich slibům, že se NATO nebude rozpínat dál na východ a druhý věřil západním žvástům o chimérické "svobodě a demogracyjy" o té "neviditelné jitrnici" kterou ještě nikdy nikdo neviděl. Konec devadesátých let a začátek druhého tisíciletí ukázal, že to byli dva důvěřiví dobře to myslící "beránci" kteří nic zlého netuše vlezli do hnízda západních zmijí. Amerika nejenže nepustila po vzoru Rusů Německo, ale naopak se jako rakovina rozlezli do zbytku světa dál na východ. Sny o svobodě a demokracii se smrskly na sprostou diktaturu, šmírování, cenzuru, teror, vyhrožování, ekonomický kolaps......konec iluzí Neo, je čas se probudit do skutečné reality Matrixu...

  • tobro

    Humanitární Bombarďák + Krvavá Madla a spol. => nepublikovatelný neologizmus

    Děs běs... 🤮 🤮 🤮

    https://cz.linkedin.com/in/hana-dubnov%C3%A1-7397b61b9

  • Minulou vládu jsem  ve všem neobdivoval, byla rozhodnutí, opatření, kterým jsem nerozumněl, ani Babiš pro mě nebyl žádný neomylný guru.

    Ale dobře si vzpomínám, jak ho celá opozice pomalu lynčovala, potažmo vládu, jak jsou neschopní, že nedokáží naplánovat přesný harmonogram kroků, opatření v rámci týdnů, ba dnů, a pokud se v oznámeném plánu něco změnilo, byla media plná pohrdání, jaká

    že je to prolhaná vláda i s premiérem.

    Teď vás, celá nová vládo, i s novým premiérem, bude národ sledovat, jaká vy jste banda lhářů, která si rozhodně už teď nestojí za tím, co před pár dny tvrdila.

    To už není o špíně v politice, ale o špinavých charakterech.

  • Rrrráček byl sprostý komunistický zaprodanec. Ten zaprodal ostatní za beztrestnost komoušů. Heslo pro komouše bylo, "nejsme jako oni". Tím jim vše potvrdil.

  • Marcelskrc

    Včerejší ČT 24 ráno.Vyznamny ex britský politik, po dotazů reportéra  ČT: Vaše  nejosobnější vzpomínka na Havla. Odpověď: Nejhezčí vzpomínku mám jak sedí u mě v obýváku a pije české pivo.Tečka. 🤣🤣🤣

    • 👍 😂

  • Havel se neměl vůbec narodit.

    • A Kajocha měl fotr vytříkat radši na plot, nebo ta co..ra co ho vrhla měla hned oběsit na pupeční šňůře.

  • Jo Masaryk byl největší kkt díky kterému jsme po skončily v komunismu. 

    • ...zajíčku, zajíčku...

    • BYLO BY ZAJÍMAVÉ VĚDĚT, JAK NĚKDO JAKO VY VIDÍ NÁŠE DĚJINY, KDO PŘEDCHÁZELL, KDO NÁSLEDOVAL, A CO SE VLŮBEC DĚLO...

      • . . . "V L Ů B E C" se toho dělo . . . 

    • ". . . po skončily. . . " - pozoruhodné slovní spojení...

      ----------------------------------------------------------------------

      Jan Masaryk byl komunisty zavražděn před odletem

      do Paříže nejen k jednání, ale ke své budoucí ženě 

      (jménem Marcia Davenport), když se vyjádřil k oné 

      československo-sovětské smlouvě z roku 1948, že

      jsme se stali koloinií Moskvy... 

      • Jan Masaryk byl  notor a kokainista,  protekční dítě, a spadl v rauši z okna... to se stává. Kokain byl v jeho době  pro zlatou mládež i když zestárla oblíébená droga

        • Větší nesmysl jako od nicku "hurik" jsem už dlouho nečetl...

          Inu - neobolševismus...

  • Bla, bla. Naši prezidenti mají tendenci se uhulit a u chlastat k smrti. Kabrňák Havel ještě navíc neudržel něco v gatích. 

    Jen Klaus byl sportovec. To spíš potvrzuje pravidlo. 

    • Jj - Klaus sportovec a po celém světě známý sběratel propisek a plnicích per...

    • Od nicku "jindrich2309" je znění tohoto příspěvku

      přinejmenším podivné... 

      • Za sebe. Není důležité, jestli tu kterou osobu uznáváme nebo ne. Odešel člověk a trocha úcty neškodí. 

        Děkuji, že můj nick bude patřit mě. 

        • Hitlera vidíte taky tak smířlivě?

          • Pane Huriku, nejsem sice štajf z pana Havla a nemám blízko k jeho adorování, ale necítíte sám rozdíl mezi Hitlerem a Havlem? Fakt ne? 

  • Velice vřele na něho vzpomínají ve slovenském ZŤS Martin. Prý tam včera všichni plakali a plakali...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit