Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je hanbou naších zákonodárců, že policie u nás nemá skoro žádné právomoci a autoritu. Co se stalo ve Vansrorfu, nemohlo by se stát v Americe. Po napadení totiž policista může použít zbraň a nikdo jej za to nestíhá a netrestá. Policajt je tam autoritou a zákonem. U nás bohužel obyčejným strašákem.
    • Do zelí *7*
  • Diskuze tu byla asi o tři hodiny dříve. Bylo tu asi deset až dvacet příspěvků.Také jsem psal ale bylo to smazáno. Volal jsem kamarádovi a stalo se mu to také. Myslím,že takových je nás více. Jsem zvědav,kdy už přestane tisk a jiná média sloužit modrým ptákům!!
  • Policista v civilu je pořád jenom obyčejným občanem pokud se předem neprokáže a nejedná se tedy o útok na veřejného činitele. Ale to nevadí, že bychom si mohli dovolit se nechát cizáky a cikaány mlátit. Zákony platí pro všechny stejně.
    • Něco jiného by bylo, kdyby útočníci věděli že se jedná o policajty a z těchto důvodů je napadli.
      • Přečti si pořádně ten článek!!!!!!!! Už víš proč je napadli???
      • Pappone, spadl jsi z hrušky? Přece důvodem konfliktu bylo hned na začátku řečeno, že útočník věděl, že jsou to policisté, kteří pokutovali jeho syna / nebo někoho z mafie /. Čti pozorně.
        • Proč. To byla sice původní verze, ale podle poslední byli policistí v civilu mimo službu. Sice tam mohlo dojít ke zmiňované rvačce a výtržnictví, ale jim dokáže, že to byla msta za pokutu a že věděli, že to byli policisté kterým se chtěli pomstít za pokutu. To budou určitě popírat. Ale je správné, že ty darebáky vzali do vazby. Měli by to udělat pokaždé a každého, kdo něci takového páchá. Každý čin musí být potrestán a ne je nechávat a třeba pachatel vraždy na svobodě na kauci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit