Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nemravné, nestoudné a hnusné rozhodnutí poslanců
  Boris Cvek
  Je naprosto nemravné, nestoudné a hnusné, když poslanci snižují valorizaci důchodů v situaci, kdy se základní životní potřeby zdražují a kdy tak posílají (cituji Radu seniorů) „statisíce seniorů“ do bídy. Také podle analýzy pravicových Hospodářských novin „Kalouskovy úspory zaplatí hlavně zaměstnanci a důchodci“.
  Nedalo by se to pochopit ani v situaci, kdy by náš stát vzorně hospodařil s penězi, protože i tak je základní lidská důstojnost obyvatel důležitější než nová vojenská technika nebo nové silnice.
  Nicméně v situaci, kdy existují vážná podezření na to, že desítky miliard korun se z veřejných peněz každý rok rozkradou bez trestu a za asistence a ve prospěch těch samých politiků, kteří chtějí ožebračit statisíce důchodců, je to naprostá obludnost.
 • Pan Šťovíček je sice velmi chytrý pán, ale v názoru na prolomení limitů se přidal k ekoteroristům a to mě opravdu udivuje. Protože otázka nezní jestli prolomit, ale kdy. To uhlí prostě bude jednou potřeba a s tím se nedá nic dělat. A jednou možná dojde i na větší města.
  Mnozí politici z řad odborníků to určitě vědí, ale proč si nenahánět body líbivými výroky.
 • Vystihl jste přesně myšlenku příspěvku. Akorát naše policie v čele s Červíčkem konat nebude nic, zviditelní se nejspíš buzerací řidičů a bude skákat na nutnosti mít za chvíli zimní obutí na autech, ale v trestních kauzách zakročí pouze proti levici.
 • Myslím,že už to mají spočítané a skončí.Všichni to cítí,ale oni jen kopou kolem sebe a snaží se okrádat občany na daních do poslední chvilky.Proto uspěšme to jejich "odklonění k čertu",politické šarvátky s bojem o koryta,tunely a úplatkářství.Vždyť neřeší problematiku státu,ale vnitřní problematiku stran ,jak se dostat k největšímu korytu a co nejvíce okrást občany.
 • Dovolím si poupravit Váš příspěvek - náklady na dluhovou službu nejsou Vámi zmíněných 45 miliard, bohužel - již v květnu t.r. se pohybovaly kolem 80 mld. Je pravda, že na vzniku dluhu se nejvyšší měrou podílely vlády z let 1998-2006, rovněž mám ale dojem, že vlády z let 2006-2012 s deficitem rozpočtu příliš nedělaji, pouze o tom hovoří. Čekal bych legislativní smršť v podobě rušení zákonů, kterými se zřizuje spousta zbytečných úřadů a institucí. Vím, úspora by byla pouze do 10% - přesto je to nějakých 150 mld.
 • Vážený,potrestat za vlastizradu by jsi měl žádat ne pro tuto vládu,ale vlýdní koalici z let 1998-2006,která nás zadlužila nejen tím,že veškerý výnos růsto ekonomiky (vyšší neý 6%) promarnila a navíc náš stát zadlužila cca 400 miliardami a za tuto sumu platíme dnes 45 miliard úroků. Co má dělat vláda,která musí splnit to co tehdejší vláda měla ve svých dvou vládních prohlášeních a vátšzná strana ve třech volebních programech. Ze zbabělosti a strchu o svá koryta program neplnila a nikdo z kritiků dnešní vlády ji nevolal k zodpovědnosti. Jste stejní zbabělci a vyžírkové jako tehdejší vládnoucí politici.
 • To Kmotr z ODS: Máš hlubokou pravdu, i když ty historické a geopolitické kořeny sahají mnohem dál. Pravdivost Tvých slov dokazuje fakt, že komoušům při jejich čtení stoupá tlak a rudnou.
 • z toho na mě jde pocit, že se jedná o korupční jednání - já vás podpořím v okrádání důchodců a sociálně slabších a zdravotně postižených do té doby, dokud vy neptolomíte limity těžby, kde je další skupina lidí, která se cítí ohrožena. Kdo má v téhle situaci pravdu? Připadá mi to tak na trestní oznámení.
 • Za to, že jsi Štovíčku hlasoval proti vůli 90% občanů, půjdeš do krimu spolu s vládními mafiány a ruku v ruce s nedemokraticky voleným uskupením Lidem. Tam taky patříš ty grázle. Vlastizrada se trestá všude.
 • Nojo, neprolamujte těžební limity,uhlí si koupíme a těch pár lidí (několik tisíc)necháme chcípnout hlady.Stejně se už uhlím nebude smět topit *16*
 • KAPKA pravdy má vždy razanci TNT !
 • Je to tak. podle ekologů bychom měli přestat svítit elektřinou + dalším jejím využívání, vařit a topit plynem, nejezdit auty, autobusy a vlaky, ale pomocí formanských povozů, tažených koňmi ( koňské koblihy na silnicích by ekologistům nevadily ???), svítit loučemi, prostě se vrátit někam do 15. století. A pak by začali ekologové nadávat, že jsme sto let za opicemi. Bohužel lidstvo, namísto hledání nových zdrojů vynakládá veškeré peníze na co nejširší zbrojení do rvačky o poslední zbytky energetických a potravinových zdrojů. Lidstvo má mnoho geniů, ale jako celek je tím nejhloupějším živočišným druhem, hodlajícím zničit veškerý život na zemi - a potažmo i vesmíru, přinejmenším nám nejbližšího určitě !!! A to vše ve jménu peněz či zlata. " Teprve až bude ulovena poslední ryba, poražen poslední strom, otrávena poslední řeka a ovzduší nebude dýchatelné, tak potom teprve si lidé ráčí uvědomit, že peníze nelze jíst" !!! ( konec citátu).
 • č u r á c i a komedianti, lepší vyjádření pro ně nemám.
 • Snipere, už ty své pindy prezentuješ ve stejném znění několik let. Určitě to nejsou tvoje autentické texty, protože jsou publikovány v nezměněném znění. Žádný rozumně uvažující člověk se takhle hloupě neopakuje, Pokud chceš tyhle bláboly publikovat dál, nikdo ti nemůže v tom bránit, ale mám za to, že je nikdo nečte. Já jsem ten článek jenom rychle přehlédl, jelikož je snad všude a všude stejně hloupě, takže blíže jej již nečtu, jenom bych tě rád upozornil na nesmyslnost jejich další publikace. Ale to už je tvá věc, prezidentem tě stejně nikdo nezvolí...Tady je publikována diskuze k aktuálnímu tématům a tvé příspěvky jsou vždy mimo téma. Tak proč tak hloupě blbneš ???
 • No konečně to také presentoval někdo jiný, už jsem si myslel že nejsem normální když si myslím přesně to samé. Vidím to takto naprosto stejně.
 • Čím byl ve skutečnosti Listopad 1989? Dovršením Února 1948. Tehdy byl vedoucí silou lenivého proletariátu uloupen skutečným pracujícím majetek za biliony, avšak „revoluční" (neústavní) cestou. Tak si to soudruzi a jejich „prognostičtí“ superagenti oposmluvně „zlegalizovali“ pomocí jednorázové, účelové a umělé „strany modrého ptáka“ a „oranžového levého padělku“ namísto bývalé ČSSD. Holotě a lumpenproletariátu rozprodali kuponové knížky, vrátili zničený majetek několika přeživším restituentům (včetně disidenta Havla, kde prolomili Benešovy dekrety). Teď rafinovaně svádí všechno svinstvo střídavě na ekology, restituenty, pokrokáře, bývalý režim, eurofily, finančníky, katolíky, jehovisty, (ne už na tajné spoluhráče z KSČM) a každý volič je jim dobrý v jejich absurdní opofrašce. Po listopadu se jediná konsolidovaná strana KSČ leninsky a strategicky rozdělila na tři bojové koordinované proudy: 1) užiteční idioti zůstali v KSČM, 2) mazanější „obnovili“ zničenou ČSSD, 3) nejprolhanější cynikové, s úplnou absenci studu, založili ODS a pomalu zakládají krajně nacionalistické partaje. Takto je zmatený a bezradný volič fackován z mnoha stran a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep. Pravda a láska sice nezvítězily, ale „nepolitická politika“ má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci. Všechno už tady jednou bylo – jenom adresný volební systém na účetním principu nikoli. Nepomůže nic jiného, než úplná personální adresnost a zpětná vazebnost volebního systému na voliče: Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly (TGM).
  Na závěr jeden skutečný, ale bolestivý fakt: demokratický volební systém na stranickém principu vyhovuje pouze partajím a ne lidem a už vůbec ne republice. Takové volby nemohou nikdy nic změnit. Kdyby totiž náš volební systém mohl cokoliv změnit, stal by se nebezpečným pro samotné poslance, a už dávno by ho parlament poslal do politického smetiště dějin s takovou razancí, s jakou se naši poslanci brání odhlasovat odnětí poslanecké imunity i když před volbami to skoro všichni ovčanům slibovali.
 • Být hloupý není trestné,važ si toho.Lidi s názory jako ty tě zavřeli a nutili pracovat na uranu. *3* Rusové mají zmenšující se zásoby ropy a plynu,intenzivně se pracuje na jiných palivech,nebudou potřeba věčně. *3*
 • je to normalni hlupaček.....
 • Promiňte, ale je mi z nich všech na blití. Furt někdo vyhrožuje, vydírá, upozorňuje... bor . del je čím dál větší a tihhleti si hrají na odpovědné pos.ance a vládu. Vždyť je to hnus. Hrají si na spravedlivé a odpovědné a přitom se na ty své výhody a peníze jen třepou. A drží se jich jak veš košilůe..Jděte už do háje všichni... Copak takhle vypadá vláda ... hnus fialovej... jak někdo čuchne k penězům, hned je z něj vyžírka... aby Vás všechny čert vzal....
 • Jak tento příspěvek souvisí s prolomením těžebních limitů?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit