Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Šťovíček chce jako jedinec rozhodovat o obrovských problémech, odchodu vlády, či dalších zásadních problémech. Myslím, že příliš přeceňuje své síly a neuvědomuje si, že zatím vždy podporoval vládu a tak se mu to jeví snadné. Myslím , že dělá chybu, kmotři a uhlobaroni si od Šťovíčka diktovat nenechají. A jestli dopadne jako Rath, či hůře, je jeho věc, patřilo by mu to, už jen za ta svinstva, která odhlasoval proti vůli 90 procent občanů !!!
  • z toho na mě jde pocit, že se jedná o korupční jednání - já vás podpořím v okrádání důchodců a sociálně slabších a zdravotně postižených do té doby, dokud vy neptolomíte limity těžby, kde je další skupina lidí, která se cítí ohrožena. Kdo má v téhle situaci pravdu? Připadá mi to tak na trestní oznámení.
   • Vystihl jste přesně myšlenku příspěvku. Akorát naše policie v čele s Červíčkem konat nebude nic, zviditelní se nejspíš buzerací řidičů a bude skákat na nutnosti mít za chvíli zimní obutí na autech, ale v trestních kauzách zakročí pouze proti levici.
 • Tím jak političtí lumpové tuto zemi za dvaadvacet roků zbídačili,rozhodli,že uvedené limity budou prolomeny.Protože lepší řešení tato zbídačená země mít nebude.
  • Je to tak. podle ekologů bychom měli přestat svítit elektřinou + dalším jejím využívání, vařit a topit plynem, nejezdit auty, autobusy a vlaky, ale pomocí formanských povozů, tažených koňmi ( koňské koblihy na silnicích by ekologistům nevadily ???), svítit loučemi, prostě se vrátit někam do 15. století. A pak by začali ekologové nadávat, že jsme sto let za opicemi. Bohužel lidstvo, namísto hledání nových zdrojů vynakládá veškeré peníze na co nejširší zbrojení do rvačky o poslední zbytky energetických a potravinových zdrojů. Lidstvo má mnoho geniů, ale jako celek je tím nejhloupějším živočišným druhem, hodlajícím zničit veškerý život na zemi - a potažmo i vesmíru, přinejmenším nám nejbližšího určitě !!! A to vše ve jménu peněz či zlata. " Teprve až bude ulovena poslední ryba, poražen poslední strom, otrávena poslední řeka a ovzduší nebude dýchatelné, tak potom teprve si lidé ráčí uvědomit, že peníze nelze jíst" !!! ( konec citátu).
 • Tak dobře, půjdou od koryt. A to má jen tak bez jakéhokoliv trestu projít? Žádný jiný trest, jako kriminál? To by jim to prošlo příliš hladce.
 • Promiňte, ale je mi z nich všech na blití. Furt někdo vyhrožuje, vydírá, upozorňuje... bor . del je čím dál větší a tihhleti si hrají na odpovědné pos.ance a vládu. Vždyť je to hnus. Hrají si na spravedlivé a odpovědné a přitom se na ty své výhody a peníze jen třepou. A drží se jich jak veš košilůe..Jděte už do háje všichni... Copak takhle vypadá vláda ... hnus fialovej... jak někdo čuchne k penězům, hned je z něj vyžírka... aby Vás všechny čert vzal....
 • Stejně se prolomí *7*
 • Ten poslanecký lump.který sprostě kšeftuje s vládní bandou zasluhuje odporazit na katovské mučírně tím nejkrutějším způsobem.
  • souhlas, sám tomu blbeček nevěří, je zaplacenej jako Melčák a Pohanka. To je jen na oko. Až se to prolomí, co bude dělat??? Nic, protože dostal zaplaceno, hyena jedna!!!!!!!!!! *12* *16* *12* *16*
 • Snížená valorizace penzí uvrhne statisíce seniorů do bídy. Čeští senioři si klidné a důstojné stáří zaslouží, vytvořili a společnosti předali hodnoty, ze kterých dodnes profituje. Svoje penze si předem zaplatili... Dovolujeme si požádat svého prezidenta o pomoc. Jste naší poslední nadějí," napsala rada Klausovi.
  • Jak tento příspěvek souvisí s prolomením těžebních limitů?
 • Za to, že jsi Štovíčku hlasoval proti vůli 90% občanů, půjdeš do krimu spolu s vládními mafiány a ruku v ruce s nedemokraticky voleným uskupením Lidem. Tam taky patříš ty grázle. Vlastizrada se trestá všude.
  • Vážený,potrestat za vlastizradu by jsi měl žádat ne pro tuto vládu,ale vlýdní koalici z let 1998-2006,která nás zadlužila nejen tím,že veškerý výnos růsto ekonomiky (vyšší neý 6%) promarnila a navíc náš stát zadlužila cca 400 miliardami a za tuto sumu platíme dnes 45 miliard úroků. Co má dělat vláda,která musí splnit to co tehdejší vláda měla ve svých dvou vládních prohlášeních a vátšzná strana ve třech volebních programech. Ze zbabělosti a strchu o svá koryta program neplnila a nikdo z kritiků dnešní vlády ji nevolal k zodpovědnosti. Jste stejní zbabělci a vyžírkové jako tehdejší vládnoucí politici.
   • Dovolím si poupravit Váš příspěvek - náklady na dluhovou službu nejsou Vámi zmíněných 45 miliard, bohužel - již v květnu t.r. se pohybovaly kolem 80 mld. Je pravda, že na vzniku dluhu se nejvyšší měrou podílely vlády z let 1998-2006, rovněž mám ale dojem, že vlády z let 2006-2012 s deficitem rozpočtu příliš nedělaji, pouze o tom hovoří. Čekal bych legislativní smršť v podobě rušení zákonů, kterými se zřizuje spousta zbytečných úřadů a institucí. Vím, úspora by byla pouze do 10% - přesto je to nějakých 150 mld.
 • Tady jsou dvě protichůdné tendence:
  Na jedné straně množící se lidská populace vyžaduje stále víc energie a surovin. Ta poptávka vyhovuje těžařům a tak se snaží vytěžit, vydrancovat co se dá a rychle to zpeněžit. Řídí se heslem "dnes je to žádáno a nese to zisk a co bude zítra, to mne už tolik nezajímá. Oni si s tím potomci "nějak" poradí."
  Na druhé straně ta těžba znamená devastaci krajiny, zničení prostředí, vydrancování surovin a našim potomkům tady zůstane poušť. Nehledě na to, že Příroda se každému narušení rovnováhy vytvářené po miliony let brání a tu rovnováhu opět nastolí i za cenu zdecimování lidské populace.
  A teď jde o to nalézt rozumné řešení, "zlatou střední cestu".
  Mnohé svědčí pro to, že vysoce vyspělá technická civilizace tady už byla, ale Příroda nakonec zasáhla a lidstva zbylo pár jedinců, kteří přežili v jeskyních a svým potomkům vyprávěli legendy o zlatých starých časech s neuvěřitelnými technickými prostředky, kdy se však lidé ve své pýše chtěli rovnat bohům a ti proti nim zasáhli.
 • Rusové mají ropu a zemní plyn, my zase uhlí a uran. Je potřeba limity okamžitě prolomit, aby těžbě nic nebránilo. A ekoteroristy pozatýkat a na tuto těžbu je nasadit, tam budou užiteční. Za to, co tady předvedli se solárními elektrárnami, si nic jiného nezaslouží.
  • Být hloupý není trestné,važ si toho.Lidi s názory jako ty tě zavřeli a nutili pracovat na uranu. *3* Rusové mají zmenšující se zásoby ropy a plynu,intenzivně se pracuje na jiných palivech,nebudou potřeba věčně. *3*
  • My toho uhlí už tolik nemáme a uranu poskrovnu. Uran nám vydrancovali Rusáci jako "válečnou kořist" jak tomu říkali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit