Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalousek se opět (jako vždy) plete. Není nejhorší NELEGITIMNÍ vláda, ale ZLOČINECKÁ vláda!!!
  • Zvěrstva,která Havel a spol komunistobijců napáchal na našem národu jsou takových rozměrů,že bude trvat generace než se napraví,já sám nevěřím,že náprava je možná mám dojem že se ČR po 24leté totalitě demokratů,kterou vydávají za svobodu již nevzpamatuje.Naše země v minulém režimu uznávaná v mnoha ohledech a parametrech se stále více propadá mezi země třetího světa.To byl účel sametu dostali nás...
  • Tak co, ovečky, je po volbách, zvolili jste si podle své vůle presidenta a poslance, všichni vám slibovali, že to tady "dají do pořádku", že nastane ráj na zemi a všichni se budete mít dobře bez námahy, protože "oni" to pro vás zařídí. A máme taky vládu "odborníků", kteří jsou odborníky především na personální čistky a dosazování kamarádíčků ze sebranky poskoků oz´žralého zemana. Tak, ovečky, už máte ten ráj?
    • Ty hňupe co se zničilo a rozkradlo za 24 let může spravit nějaká vláda za půl roku, nedělej ze sebe úplně nesvéprávného pitomce, snad v té palici ještě kousek mozku máš, i když úplně malinký!!
    • Jo, jo, komu není shůry dáno.............. v apatyce nekoupíš. A takovejch je plnej stát.
      • Díky za plusový kliky, ale já to myslela přesně obráceně. S tečkou souhlasím *1*
        • Bodejť bys nesouhlasil ty hnoji, když nick Zuzana je zase ten tečka!!
          • Tak za ten hnůj bych prosila omluvu!
            • Zase nový nick a hned si típne líbí. Ach bože, to je mágor. *13*
            • Máš ho málo? Příště si objednej dva valníky, ať se můžeš pěkně vyrochňat, ty sviňko!
    • "Tečko", utvořily jsme novou formaci o síle šestiset masařek. Startujeme přímo z prasečáku a letíme rovnou na tebe, neboť si nedáš pokoj! Tentokrát tě zesereme, že ti ani Solvina nepomůže!
  • chtel bych videt jakej byl ve skolce...takovej narcis to se jen tak nevidí ...snad jen klaus ho předčí .....nemusí delat stále rozhovory ,kde roznáší ty svá povrchní ekonomická moudra klientelisticko-mafianské neoliberální ideologie, stačí jeden kde napíše že všichni jsou hlupáci jen já jsem nejlepší a je to *3*
    • všecí jste blázni jenom já jsem letadlo *1*
      • Dobrý dobrý dobrý, cha chá, to jsem ještě neslyšel, palec nahoru a více takových příspěvků!
  • Ať tak či tak. Ale bude někdo stíhat ty, co si stačili "vyměnit" za EURO pro zneužití informací a patřičně je zapokutuje, aby vyšli 0 k 0?
    Normálně vyměňuje každý menší částky a ne celé vklady....
  • Pan Kalousek je nejschopnější politik-nemá konkurenta
    • miro co ti kalousek přihrál za zakázku či ti dal nějaký dar ? že ho tak obhajuješ .... *12* *12* *12*
    • Svatá pravda. V dělání leváren a škodění tomuto státu, skutečně nemá konkurenta.
      • Nezapomínejte na Duku! Duka je ještě nebezpečnější.
  • Toho dacana ani nikde už neukazujte. Pokud ano, tak že sedí v chládečku.
  • Na Kalouska mne nesahejte. My mame spolecnyho konicka. Chlast.
    • Šloufe, ty máš asi hodně práce, když tady neustále smrdíš, viď? Pracuješ jen hubou a jsi proto neuvěřitelně osamělý, že? To proto si svými blitky zoufale vynucuješ pozornost, kterou si neumíš např. prací vytvořit, že??? :-)))
      • Protrzena ruda prcgumo-to nepoznas,ze odpovidas na kradeny nick?
        To si dokncil VuML....No tedy,co tam ten Bil'ak bral za pitomy-HRUZA a BES!
    • Ty jeste kradeni nicku. *12*
      • Note, ty vyrábíš auta Nissan? To musíš být v "těžkým balíku", už se nedivím....
  • Nu bratře Kalousku, zatím žádná vláda, ani ta současná nelegitimní, jak stále opakuješ, nenadělala tolik škod a zla, jako ta, kterou jsi vedl, (tedy oficiálně ji vedl Nečas, ale ten tak hořel láskou, že ho nic jiného nezajímalo). A také žádná jiná vláda neodešla s takovou ostudou. Tak bych raději zalezl, neukazoval se lidem moc na očích a svá moudra prezentoval nanejvýš tak s Karlem u piva (i když ten spí, když se kecaj blbosti)..
    • Já bych se oběsil.
      • Kalousek se raději vyzpovídal... a obdaroval z našeho církve a židovské obce. Dostal rozhřešení. Farář mu slíbil Nebesa.
        • S nástupem příští týden?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit