Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prase ala dr.Barták. Fuj. Nemocný člověk jsi. Jdi se léčit.
  • Zase nový nick a hned si típne líbí. Ach bože, to je mágor. *13*
  • Jo jo, dřív bylo, co Čech to muzikant, ne?
    Dnes nehrajeme, ale jsme ekonomové. *1* /1 plus jedna rovná se tři/.
  • Zdravím Zuzano. Jak bylo na golfu?
  • Otázníku, knv, mnv, opbh a já nevím kolikrát ses sem přihlásil pod iks nicky, bylo by nanejvýše vhodné, aby ses vyjadřoval ke článkům, né k tomu, co já nebo tady Zuzana píše v komentech.
    Jistě máš svým soukmenovcům co říci, nás vynech, buď tak laskav.
    Ale na druhou stranu jsem strašně ráda, že jsem ti stoupla na kuří oko, když ječíš jako podsvinče, hlupáku. Ještě by se měl omluvit jistý jan jan /jestli to nejsi zase ty/, prej psychiatr s vysokým iq. Dost o tom /obě věci/ pochybuji, ale jestli je to pravda, je na pováženou, že se tu takto psychiatr vyjadřuje a pak jde ordinovat, předepisovat léky, pomáhat. Brrr!
  • Pitomo, ty jsi zřejmě myslíš, že jsem Zuzana..
    No to nejsem. Ale když ti to udělá radost, ,myslet si to můžeš, nám je to fuk, viďte Zuzano.
  • Co potřebuješ ňákej Kubo?
  • Černoprdelníku až tě jednou potkám dostaneš pěstí do toho prasečího rypáku...uííííííí uíííííí
  • Ty už jdi do hajzlu z m r d e.
  • Zuzi Zuzi, co tě mrzí,
    ta zuzavá palice?
    Podívej se do zrcadla,
    vypadáš jak opice!

    Nespletl jsem to, dostanu pochvalu?
  • Máš ho málo? Příště si objednej dva valníky, ať se můžeš pěkně vyrochňat, ty sviňko!
  • Ty jsi mimo kolíku nedržela jiné "pracovní" nářadí v ruce, tak co tu meleš o práci a výdělcich?! Je mi úplně jedno kolik ti za to dávají.
  • Dnes na tebe nemám čas, provokatérko, ale klasu se dočkáš!
  • Lidi proberte se už konečně co nebylo rozkradeno bude rozdáno teď už snad pochopíte proč západ tak bohatě odměňoval a financoval disidenty s chátrou 77 a z Havla udělal ikonu!ČR čeká jen krach a bída jestli si někdo myslí,že se ho to netýká tak je v iluzi.Čím vás ovládají proč věříte xindlu,který zničil ČR.
  • O tom pánovi napište teprve tehdy až bude v kriminále. To by člověka potěšilo. A může s sebou přibrat kamarádíčky stejného smýšlení.Většina lidí ví o kom je řeč.
  • Tak za ten hnůj bych prosila omluvu!
  • On věří ale jemu nevěří nikdo!!
  • Bodejť bys nesouhlasil ty hnoji, když nick Zuzana je zase ten tečka!!
  • Kalousku co tak tvoje padáky bylo by dobré aby ti padák dali a nechali tě s ním seskočit.To bys byl podělaný až na hlavě
  • A tak Mirdo! Zas fabuluješ a zejména je ti líto že ve volbách nestačilo dát smradlavou KARLOVU FAJKU na billboard a vítězství by bylo v kapse.A ty sám si zbytečně koleduješ a provokuješ.To dostaneš takhle jednou navečer pár facek na Malostranském náměstí a zas budeš normální kluk.Víš že sám nemáš k facce zejména v těchto místech daleko.To je takový pedagogický proces.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit