Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalousku, přijde den,kdy se Ti národ odvděčí za to co jsi udělal, protože každý má být po zásluze odměněn či potrestán. Záleží na ohodnocení. A Ty svoje hodnocení od celého českého lidu jistě znáš, tak víš jaká bude odměna.
  • Co Čech, to ekonom.............
  • Díky za plusový kliky, ale já to myslela přesně obráceně. S tečkou souhlasím *1*
  • Trefená husa?
  • Stáhni vocas!!
  • S nástupem příští týden?
  • KALOUSEK věří Národní bance,
    ale já zas nevěřím KALOUSKOVI ! !
  • Nechápu proč se tohoto šarlatána stále někdo na něco ptá. Mám dojem, že nejsem sám, kdo ho má plný zuby...
  • Tento hrobař ekonomiky a všeho u nás, ať raději drží hubu a chodí kanálama, parchant.
  • Note, ty vyrábíš auta Nissan? To musíš být v "těžkým balíku", už se nedivím....
  • naka kacpa z moravy. *1*
  • "Komu slouží nízká diskontní a repo sazba? Určitě ne střadatelům, souběžně s inflací přicházejí o své uspořené a již několikrát zdaněné peníze. Politiku nízkých úrokových sazeb stádně sledovala nejen Evropská centrální banka, nýbrž i Česká národní banka. Posílila tím snad ekonomiku, nebo pomohla řešit nezaměstnanost díky ochotě investorů investovat v Česku? Za plat tři sta tisíc měsíčně z našich daní nám to členové bankovní rady ČNB zřejmě nejsou povinni zdůvodňovat. Komu vlastně tito lidé slouží?"

    http://www.outsidermedia.cz/-Tiskari-nekrytych-penez-vytvorili-celosvetovy-kartel--1.aspx
  • Kalousek se raději vyzpovídal... a obdaroval z našeho církve a židovské obce. Dostal rozhřešení. Farář mu slíbil Nebesa.
  • Jedno je jisté. To, čemu věří Kalousek, nikdy nebude dobré pro lidi.
  • Nezapomínejte na Duku! Duka je ještě nebezpečnější.
  • Co jsi ty "dělníku" někdy vyrobil nebo vytvořil krom těch blbých keců??
  • Demokracie to jsou jen spekulace,triky,podvody lži manipulace a zlodějny nejvyššího řádu,kdy vše ovládá mafie a organizovaný zločin jako u nás od r.89.
  • Ale podívejme, Zuzana, neznáš náhodou nějakou "kacpu"?
  • Česká republika má jednu z nejnižších nezaměstnaností v EU. Příště by ale měl Kalousek přijít pro radu k Vám.
  • zpravy.tiscali.cz, - středa 13. listopadu 2013 - Hledání google - Hledání tiscali : "Věřím národní bance, řekl nám Kalousek", já zas věřím, že brzy skončíš na Mírově.,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit