Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nadarmo se neříká, blbý jako putna!!! *3* *3*
  • Dejte již s tím prasetem teploučkým pokoj.
  • Cim vic potrefenych bude kejhat, tim lip. Potvrzuje se, ze vzvolit Zemana bylo spravne rozhodnuti.
    • To potvrzování volby není nezbytně nutné, ale málo platný, to bezradně bezmocné kejhání člověka poteší.
  • Mám podezření, že prezident Zeman bude většinu svých rozhodnutí a akcí dělat především z osobních důvodů, tedy jako Miloš Zeman. Funkce prezidenta je mu potřebná jen k tomu, aby měl lepší možnosti , aby jej ostatní poslouchali a zbabělci se klaněli. Hlupáky , novináři a těmi, co s ním nesouhlasí ze srdce pohrdá, takže svůj čas si může využít k hýčkání svého ega. Že jeho příznivci budou vidět situaci jinak, je jasné, účtovat se bude mnohem později.
    • V tom s prezidentem souhlasím. Profesor je nejvyšší akademická hodnost. K té přísluší i společenské chování na nejvyšší úrovni. Putnovi, který se zúčastňuje vulgárních průvodů a ještě tam pobíhá se sprostým heslem, titul nepatří. Tím degraduje všechny profesory.
  • Bylo do začátku jasné, pro Zeman nechce Putnu osobně jmenovat. Na druhé straně ale má pravdu Zeman v tom, že být nejvyšším pedagogem - profesorem - obnáší i jistý způsob chování, jistě ne podobné těm recesistům, kterým ostuda nevadí. Ale prezident má vidět pravdu a věřit těm, co jej navrhovali na profesora. Nakonec je dobré, že jmenování zůstane na hlavě školy, nebo ministra.
    • no já bych toho šaška taky nejmenovala, mě zase zeman zklamal, že to neustál, já bych se pod takovou profesuru taky nechtěla podepsat a pokud nesmí něco odmítnout, tak to opravdu nemá cenu, aby se takovými záležitostmi zabýval a at si to tam pro příště dělají samy
      • Moje slova, máš pravdu!!
  • putna
  • Eman je hlava namazaná!
    • Kdo je Eman? žádného neznám!!
  • Zase zkreslený "průzkum na objednávku" Většině je úplně jedno zda Zeman nechce Putnu "dekorovat" z osobních nebo principiálních důvodů. Většina souhlasí se Zemanem ,že takový člověk by neměl být profesorem ,bez ohledu na akademické svobody - nesvobody. Současná média stojí za drek. A "intelektuální" vedení EU za dvě. Nesmyslná snaha o zviditelnění menšiny a nadstandartní požadavky vůči majoritě jsou už za hranou a je třeba se jim postavit a to Zeman udělal - za vzteklého pokřiku nenárodních médií řízených němci ,Bakalou a exponenty "Bildebergu". Jde o jiné věci a ubožák Putna o toho přeci vůbec nejde.
    • Souhlas. Kecálkové vidí svobodu jen v tom, že každý může být kýmkoli, taková situace tu je třeba vidět, když Bendlem jmenovaný generální ředitel povodí Labe odpovídá do televize tak, že se diví, co to to Labe vlastně je a jaktože tam teče voda, neví,že jsou povodně a na dotaz, kdy budou povodně kulminovat, odpověděl, že možná přiteče nějaká voda z Lovosic.. Sice Putna by měl být na tom inteklektuálně lépe, jenže není vhodný pro funkci profesora, ne ani tak kvůli sexuální orientaci, ale kvůli chováni se na veřejnosti jako přiblblý puberťák. A to přece není pravda, to by mohl být profesorem kdekdo...
    • Takže podle Tebe Otakare má začít opět éra "zvedání zaťatých pěstí dělnické třídy", nebo jak jsi to myslel?? *1*
      • era nezaťatých pěstí je, že šaškové budou dělat profesory a my to budeme živit z našich daní, aby se na výškách vychovávali křiváci, kterým jdou jen ruce dozadu a myslí, že když mají titul a nic neumějí, že si z nich každý sedne na zadek?
        • Přesně jak říkáš, máš pravdu, ty pěsti je třeba zatnout a pakáž usměrnit aby si nemyslela že si může dělat co chce!! éra zaťatých pěstí je už třeba dávno!!!!
  • Až půjdou v duhovém pochodu ruku v ruce profesor C. Putna s profesorem Marečkem Bendou a nad nimi se bude na andělských křídlech vznášet maxiprofesor M.Kalousek, tak bude v republice zase dobře.
  • A už ji zase přikrmuje!
    • Ty přikrmuješ svůj mdlý mozek blbostí neustále!! *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit