Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..."Většina Čechů má jasno: Zeman nechce Putnu jmenovat z osobních důvodů"... z osobních důvodů, tedy spíš osobních pocitů k osobě pana Putny to prezidentovi schvaluju, homosexualiota není trestný čin, ale je to přírodní anomálie proti smyslu života ... a mám osobní pocit, že tyhle anomálie se spolčují a chtěli by nám vládnout, a taky mám obavu, abychom se nakonec anomálií nestali my ostatní, zatím 96%ní ...
    • Z Vašeho příspěvku mi nějak připadá, že pan Putna bude přednášet za katedrou homosexualitu! To snad není možné, s tím asi úspěch mít nebude, ty 4% studentů mu jsou málo.
  • Jděte už s Putnou někam. Před dvěma týdny ho znali tak maximálně účastníci homopochodů, teď z něj média udělala málem nějakou celebritu. Lidé mají jiné starosti, než jestli Zeman podá Putnovi ruku. A morálka je tu stejně tak pokleslá, že už se ani nikdo nepozastaví nad tím, až bude nějaký profesor tančit s holým zadkem na příštím pochodu buz.ků.
    • Naprostý souhlas.On má učit a ne se chlubit,že je buzerant.Opravdu přínos pro naší společnost.Inflace profesorů po r.1989 a různých presidentů je na pováženou.Je málo opravdových,kterých si vážím.Zemane díky.A teď nenormálně orientovaní mi dávejte mínus body,ale pravdu o této teplé společnosti,kdy rodina živoří a buzík demonstruje místo,aby byl nenápadný pak bude mít úctu nejen mojí,ale i presidenta.
  • Až Putnové ovládnou stát tak Česko půjde do kytek nejen populačně ale i myšlenkově !
    • I kdyby to bylo z osobních důvodů, tak má M. Zeman stále pravdu ! Univerzitní profesor býval/ má stále být osobnost ( ve všech směrech života ) a to Putna není a nikdy nebude - to jen média a pseudohumanisti se snaží z něj něco takového udělat.
  • Bože odpusť tomu ožranovi, neboť netuší, co činí!
  • Pan putna, je mi to putna
  • Je zajímavé, že právo vyjádřit se svobodně a projevit své názory někteří naši občané přisuzují jen panu Putnovi a totéž právo upírají zrovna prezidentu republiky.
  • Většina čechů má jasno že Putna je praštěná bukvice!! *2* *15*
  • Lihouš Bimbo Tuzemák má na tohle právo a i recht, podá Putnovi ruku a chytí kykyrys! *5*
  • Profesorský titul je za přínos vědě a kultuře za celoživotní dílo,
    Titul za uměle vytvořenou pavědu se zviditelněním homosexuální anomálie v běžné lidské populaci na běžnou praxi je tupost pana Putny.
    Ze zkušenosti český národ není xenofobní jen to z něj dělají media přehnanou vymyšlenou nenávistí vůči cikánům , homosexuálům ,židům, tělesně postiženým a dalším.
    Stálé mentorování české většiny , Čechy a Moravany jen přivádí na práh xenofobie. Většina národů světa by se u nás měla učit, viz soužití se Slováky, které stále mám jako bratry ve společném státě a ostatní národy jako bratrance a sestřenice.
    ¨To co předvádí pan Putna je přesně na nakopání do zadku a nasolení jeho buzerantského pinďoura , aby si měl konečně nač stěžovat !
  • Homofobní stádo tupců tady zase káže svá "moudra" a myslí si, že si zvolili sebestředného žvanila, ochlastu a křiváka, že on se o ně postará a všechno tomu stádu zařídí. Stádo nechce a nemůže pochopit, že jsme parlamentní demokracie, že rozhodující je právo vyjádřené v Ústavě ČR, kterou musí respektovat každý z nás včetně presidenta.
    Stádo vykřikuje, že ho nějaký Putna nezajímá a přitom je tady 34 příspěvků. Holt hospoda U Tiscali. *1*
    • bohužel jeden z mnoha totalitních bolševiků u moci *3*
    • Kuzomrde táhni za kozou, už čeká!! *2* *15* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit