Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znáte to ? Dva měli kuře, jeden ho sežral celé ale v průměru oba snědli polovinu.
    Zase "průzkum" o ničem. Vlastně na ovlivnění lidí.
    • Judr.Karel Vlk se nažral...
  • pro pravicaky, podnikatele je situace vyborna. ale co ostatni lidi tzv. novodobi otroci? tech je nejmin 80% , tem se zije!!!!! chce se mi blit...
    • pro líné levičáky co jsou zvyklí jenom se flákat a krást je to špatné. Každý se musí snažit a kdo je lempl a lenoch...
      • Můžeš mi říct co děláš, kromě psaní hovadin?
      • ...ti Vasi tzv lini levicaci musi na ty vase pseudopodnikatele delat, lizt jim do pr*ele, aby neprisli o misto a zivorit bez jakychkoliv socialnicj jistot!
        Tak co s tim?
        Jedine volbami takovy to system zmenit. A bezte delat a neflakejte se!
  • Je to velmi dobré, jen popelnice jsou u nás obležené, lidé už nemají rádi nové věci raději si to nafasujou v kontejneru, rovněž markety jsou plné bohatých kteří nakupují za pět prstů, zrovna dneska jsem byl u Lídla a jeden tam nakupoval zadarmo, ale ochranka ho chytla tak to musel vrátit, flašku kořalky.Moc se mu to nelíbilo tak kolem sebe flusal.Prostě je to O.K.
  • Ten článek si někdo zaplatil? Denně čtu jak jsou všichni v_pr_de_li.
    • No,když se průzkum udělá v satelitu vedle Prahy,kde bydlí představitelé horních deseti tisíc obyvatel,pak ten průzkum opravdu ukáže,že životní úroveň většiny obyvatel je dobrá. Ony,téměř všechny ty průzkumy se dělají prakticky jen v Praze a okolí a pak se všichni divíme,co za nesmysly z nich vzejdou. Praha je prostě jiná než zbytek republiky.
      • Já bych řekl,že ,abych se měl zase dobře tak budu volit KSČM.K těm satelitům,ano tam jsou bohatí ne tak duchem jako různýma čorkama z šedé ekonomiky,kterou zvyšovač daní není schopen s velitelem celníku zastavit.Jděte se podívat na roh Kv.Vítězství a Průčelí co se dá za pár let demokratického vládnutí postavit z pěstování marjánky a černých jatek za dům.Co dokážou neplatící cizinci daní to mě se za 23let poctivé práce a skromného žití nepodařilo.Mám z toho komplex ,že jsem neodhadl hned sametový podvod a nechal jsem se z poslaneckých funkcí vyhodit.Bohužel dělal jsem to pro lidi a ne pro sebe.
  • No jo vzdělanci,každej kdo je chytrej jim bude věšet bulíky na nos a přiznat jak přikrádá může jen osel !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit