Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I kdyby ses tečko po...al a dělal stojku na uších nic s tím neuděláš, Kcharl už je v čudu i se svými revanšisty a poskoky, Budeš poslouchat pana Zemana, to je nyní tvůj otec!! *14*
    • Náš otec není ani Zeman ani Kárl, ani Klaus , Jirko,
      • Zeman je tvůj bůh a budeš mu líbat nohy, kapitalisto! *3*
        • Zeman je ubohý intrikán a machiavellista, narcis a egoista, pozér. Ale v tom slově ubohý toho boha máš.
        • Jirko, ač jsem slušně vychovaná holka, musím , na tvé bláboly, reagovat stručně = jsi neuvěřitelný vůůůl ...:-)
    • Já tady ten kapitalsmus zruším kdybych měl položit život. Za Gottwalda soudruzi!!! *14*
      • A pověsím aji svojeho tatu protože fandil kapitalisrttovi Havlovi!!! *14* *14* *14*
  • Becherovič se nedočká konce svého presidentování: buďto se uchlastá nebo bude z hradu vypráskán pro pohrdnání Ústavou. Je jen otázka co nastane dřív.
  • Vidíš pitomečku tečko, dělej tak aby tě od zlosti netrfil šlak, ale máš to marné, hlavou státu je pan president Zeman pravičáci byli poraženi a už se nikdy nezvetí, tralala tralala levice vyhrála!! *14* *14*
    • Soudruhu, ty už seš zcela nepříčetný, koho dnes doma zmlátíš? Matku? Kocoura? Nafukovací soudružku kurwu?
      • Nepříčetný jsi ty posero, já jsem v super náladě ze tvé porážky!Ha Ha Ha.
        • Už seš zralej soudruhu, zavolej si kočár do kafilerky.
    • Vzdej hold svému prezidentu a hlavě státu, nikdy se o něm nevyjadřuj neslušně, sic tě stihne výprask, kapišto?? *14*
      • To máš vztek, co? Změř si tlak sic tě jebne!! *3*
        • Mě už jeblo ty zlý kapitalisto! *16* *16* *16*
          • A teť to teprv začne vy imperialisti. Ani americký brouk mandelinka vám nepomože! *3*
  • Sebranka Poskoků Ožralého Zemana se prý svého fýrera nevzdá a i nadále se bude jmenovat Sebranka Poskoků Ožralého Zemana. *1*
    • *1* *1* *1*
  • Co právě asi Eman chlastá?
    • Díky ti, nemusím tu být ale jako bych tu byl. Díky zás tupče *14*
      • Jak se máš, bolševiku? *14*
  • Můžeme být rádi že máme hlavu státu pana Zemana, on se bude snažit ty zloděje rozprášit. *14*
    • A proto dostala Livie Klausová od Zemana za dozorování vytunelování Čs. Spořitelny trafiku na Slovensku . Zeman je s Klausovou rodinou jedna ruka, ručka ručku myje a Klaus je ten , co rozkrádání začal zhasnutím a útěkem ekonomů před právníky a Zeman to pak oposmluvou rozvinul do ještě větší hloubky i šířky a nakonec nám poslal pravicovou vládu Topolánkovu s přeběhlíky levicovými Melčákem a Pohankou i s tím Kalouskem a knížetem, které tak hrdině nyní zastavil, jak napsal na bilboardech a za této vlády ,jak říkal na předvolebních mítincích Babiš ke korupci Toplánek s Dalíkem přidali ještě tři nuly. Honza má rád asi pohádky. Byl jednou jeden hodný, moudrý, šlechetný a spravedlivý král - což ovšem bylo úplně na jiném hradě, to se nás netýká.
    • Ten ožrala může tak akorát rozprášit kolem sebe voňavku, aby nebyl cítit ten smrad z jeho vyuzených hadrů politých hruškovicí. *1*
    • To opravdu můžete, rudí vypatlanci. Ale to je tak asi všechno, neboť do dvaceti roků vychcípáte!
  • Tečka a Pišta jedno jest, ale mile mě překvapil že volil pana Zemana jako já,
    • Holt jste všichni vypatlaní komunisti!
      • Kašli na něj, to je ten mj.Robert pitomec, co žije v domění, že toho ožralce zvolilo na hrad osmdesát procent imbecilů.
        • Ale já vím, že je to chudáček bolševíček. Líto mi ho ale není, neb nemůžou mít všichni všech pět pohromadě.
          • Vidíš ho, chudáka, jak se zoufale snaží a kliká do rudého? Nic jiného neumí, argumenty neexistují, pokud mu je nenadiktuje nějakej jinej komunistickej hlupák, ovšem vysoce "postavenej"!
  • Kde komunista v průvanu se houpá, tam mír a dobrá nálada jest!
    • kde bydlíš? Já to zkusím jestli budu mít lepší náladu až budeš viset prase, ale asi na tom něco bude už ta představa mě naplňuje blahem. Hoď si to hovne!!/!!
      • Ani chytrý, ani vtipný, ani bystrý, ani slušný, ani.... ...prostě komunista bez mozku jsi, ÉRO!
        • A ty zloděj nicků, což je u modrých stran normální primitýve *16*
          • Vždyť říkám: ...ani chytrý.... Jsi zdejší největší pitomec, jen jsme ti to ze soucitu dlouho nechtěli říct, soudruhu.
  • Taky jsem si včera dal truňk, ale zapíjel jsem to hodně vodou, takže mě hlava moc nebolí, horší to bude na Silvestra už mám koupenou flašku Fernetu.
    • Dej si raději fridex hnuse!!! *16*
      • Ten posílám Zemanovi, on jedinej ho snese.
    • Koukám, Pišto, že tě ta viróza ještě drží. Radím ti, pozor na psa, raději ho uvaž, aby ti neshrnul koberec. *1*
    • Nejlepší motáky jsou z hruškovice, ale musí být domácí.
  • Možná by to chtělo osvěžit pamět'. Kdo tohle vlastně začal? Kubice. Nebylo to poprvé,co tady udělal nějaké svinstvo.Stačí se upamatovat na tu aféru kolem voleb do sněmovny,jak zlikvidovali Paroubka,a tím i soc.dem.Vždy se tu najdou šmejdi,co provedou komukoli cokoli.
    Nic se jim nestane,nikdo je nestíhá za to,jaké škody morální i jiné tu udělali.Dějiny jsou plné takových žoldáků. Fakt nerozumím tomu,proč se na tohle jen tak díváme.
    • Ano gauner Kubice a trojkolka, vždy iniciativně udělá cokoliv na zničení toho, na koho pravice ukáže. Jourová z ANO byla téměř první, zničili jí karieru a poškodili dostatečně, nakonec se jí po dlouhých tahanicích povedlo vysoudit miliony a ty místo, aby splácel Kubice a spol. co to zavinili, tak to platíme my daňoví poplatníci. Tomu se říká spravedlnost v Čechách, vážně k blití.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit