Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Při schůzce Zemana s Lessym padl Zeman, to je jasné. Padl jak shnilá hruška na shrnutý koberec.
  • Lessyho vyhodili na politickou objednávku - trojkolka a dosadili tam Langrova Červíčka a policie nyní je na straně Červíčka včetně Zemana. To je ukázkové. Ať žije Langrova policie. To se opravdu hned tak nevidí. Pokud máte ovčánkové pocit, že něco vyřeší tak na to pěkně zapomeňte. ODS na tom mít zájem nebude. Langr je kůň Klause a Zeman s Klausem jedu v tandemu. Proto na nějaké řešení korupce pěkně zapomeňte, je to komedie pro ovčánky.
    • začiná mě mrzet,že jsem dal ve volbách hlas Zemanovi
      • To nejsi vůbec sám, těch už je pěkný zástup, jenže ono ve finále bohužel nebylo koho volit. Kdyby ve finále nebyl Kárl tak Zeman na Hradě nikdy neseděl.
      • Mě to nemrzí a jsem rád že jsem mu dal hlas!!!
  • Pan Zeman je třída, už zlikvidoval hodně parchantů!! *14* *14*
    • Kromě trojkolky vůbec nikoho. Tím to zhaslo. Další parchanti už nebudou, protože to jsou parchanti jeho a ti jsou hájení a chránění.
    • je, ale čtvrtá cenová
    • ale proč chce zlikvidovat nevinného Lessyho je záhadou
      • Jakápak záhada, dej si to voliči pěkně do souvislostí. Lessy to rozjel a uvolnil ruce policii a proto ho Kubice a spol. odstranili, policie začala sahat do vysokých pater,a to se nehodilo. Dosadili proto Červíčka, což je Langrův kůň a tím zablokovali odlangerizování Policie. O tom píše i Oleg Gubin a další. Zeman hraje falešnou hru na spravedlnost a s Klausem s nevolí to sledují . Potřebují to zastavit.Kdyby Klaus se Zemanem něco chtěli řešit, tak už to udělali dávno, vždyť byli neustále u vesla. Další amnestie už nebude a tak se to řeší Červíčkem a nemožností vrátit Lessyho do funkce. A ti, co stáli za Lessym, když ho vyhazovali, tak nyní jsou na straně Červíčka. Copak je k tomu vede? Kdopak za tím stojí? A záhada je vyřešena.
    • milý synku,nepolemizuji s tvým textem,leč k tomuto článku se to moc netrefil.Tady jsou lumpové ti druzí *16*
    • Zlikvidoval ještě víc flašek a cigaret. I když mu doktoři povolili maximálně 20 cigaret denně, nezakázali mu doutníky a dýmku. Opravdu "logika" jeho chlastem zdegenerovného zbytku mozečku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit