Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nutné se po vítězných volbách dohodnout o zrušní církevních restitucí. A to bezpodmínečně!!!!!!!!!
    • Církevní restituce - je o čem se bavit.
      Polsko - v přepočtu 30 miliard korun - necelých 800,- Kč na obyvatele
      Maďarsko - v přepočtu 15 miliard korun – 1500,- Kč na obyvatele
      Česko - 75 miliard korun + 59 miliard tzv. náhrad, ovšem i nadále budeme církve platit! Tzn. + další, zatím nevyčíslitelné miliardy. V konečném efektu to má dle slov vlády být až 135 miliard, což znamená 13.500,- Kč na jednoho občana.
      Doplňuji: Polsko - 38,5 mil. obyv., Maďarsko - 10 mil. obyv., Česko - 10 mil. obyv.
      Církvemi vysmívaná "ateistická" země je k církvím nejštědřejší na celém světě.
      Podivné je i to, že náhrady a restituce se týkají též církví, které jsou v ČR zaregistrovány až po roce 1990 a nikdy v tomto státě o žádné majetky nepřišly - zde jde též o stovky milionů.
      • že církvi není hanba o tyto restituce žádát,kde majetek,který požaduje v minulosti vůbec nabyla?
  • Hovořilo se na dobré téma - církevní restituce. Ty by se měly vydávat, ale až bude vyrovnaný státní rozpočet. *5*
  • OBĚTI KOMUNISTICKÉHO HOLOKAUSTU V ČSR:
    * 234 občanů bylo popraveno
    * 374 lidí bylo zastřeleno na západní hranici
    * 188 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.
    * nejméně 8000 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních
    * okolo 600 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších
    * 240 000 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů
    * 300 000 jich bylo perzekvováno v zaměstnání a studiu
    * 244 000 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem.
    • A teď udělej seznam sebevražd ke kterým byli lidé dohnáni Klausem a jeho politikou,dále vraždy nevinných lidí mafiány atd.Vidím,že jsi velmi nevzdělaný,pořádně si zjisti co znamená slovo holocaust,vždyť ani nevíš jak se to píše.Ty čísla jsi vyčetl z bobkového listu?Zřejmě nějaký pravičák a trouba k tomu.Nauč se psát a bud objektivní,opakuji objektivní ale nejsem si jistý jestli jsi to pochopil.Tento režim má také spoustu obětí.
    • Zajímavý bude účet od roku 1989.....
    • Jdi už s tím do pr de le, tady se prober a uvědom si, kolik let je tu bez vedoucí úlohy strany a kdo tuhle zemi v posledních 6 letech rozkradl a ožebračil pracující lid, to nebyli komunisti, ale ta pakáž ODS a TOP 09, co teď hájíš zmrde.
      • Komentáře tečky jsou dnes jen k smíchu. Ten placený blb si neuvědomuje, že takový jako on svými opakujícími se stejnými tlachy akorát nahání hodně voličů právě KSČM. Je to stejné jako s tou zdejší reklamou na korejský šmejd Hyundai, kdy otravným vyskakováním při každém kliknutí tato reklama se lidem akorát zhnusila, místo toho aby je zaujala.
        • Tečka je blbý jak bedna kitu. Že to Země nosí takového pitomce!
  • Rudé a oranžové zrůdy se dohadovaly jak to udělat, aby mohly zopakovat puč jako v r. 1948 a aby zase mohly loupit, zavírat, mučit a vraždit. Ty rudé bestie nic jiného neumějí.
    • Přečti si článek pořádně. *3*
    • Tvoje matka, to musí být humus, ...
      • vypada to,že je pohrobek
      • Tvuj foter je Mečiar a mama kur.a? Tutove áno!
        • tys teď vylezl z ulity a asi ti chybí cukr, tak vylez paluzně a běž se zas nažrat dobytku chlastu, smrdí ti fekál, hnuse, ...
  • Já mám jasno-volím p.Kalouska
    • Děkuji, konečně mne někdo přesvědčil, já ho volím taky, jako prvního na celu na Mírově, máš pravdu.
      • Joséfku, jestli jsi z Myjavy, tak jsi zahraniční diskutér a myslím, že na Slovensku máte svých problémů také dost... ale jestli jsi z Mijavy, tak je to fa zabývající se výrobou tepelných čerpadel... jsi tedy tepelné čerpadlo? *4*
        • Už sis omyla tu tvoju scandu, smrdí mi až k P.C.
      • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses vypatlaným komoušem!!!
  • Jedině KSČM je tou politickou stranou, která hájí pracující lid a inteligenci před zrůdami buržoazie a kapitalisty.
    AŤ žije KSČM !!!!
    • KSČ(m) je partaj FAŠISTICKÁ a její členové a všchni kdo to zločinecké sekupení podporují patří do kriminálu.
      • zvláštní že Vám vadí dnešní, ale vůbec ne ti dřívější - nynější ex- a miliardáři, a to přesto že spolupracovali s tou onou organizacáí
    • Nemají inteligenci... *4*
      • Ali, ty máš určitě inteligenci, ale kde leží Dublin, to musíš přemýšlet, že ANO?
  • Je jasná věc, že se domlouvali na vraždění, rabování, týrání.... Komunisti totiž nic jiného neumějí!!!
    • Já ti stále říkám, masturbuj, masturbuj a ty stále nic a nic, matku už nedrbej, víš že je debilní, nepiš, zajdi do kurníku a fotrem to tam vomrdej do němoty.
  • No, zatím na tom jsme od 89 roku lépe:-))Máme jen na 40 upálených ovšem bez státního svátku:-))poté máme na 50 000 zasebevražděných, ovšem v demokratických podmínkách:-)) sice pro sociální, ekonomické, politické či jiné důvody:-)))Po 89 roce se tady schvalovalo všemožné jako o život, životy a lidské osoudy to bralo, ale demokraticky a humanitárně. A proto tady máme tady 550 000 nezaměstnaných, 250 000 taktéž ,ale mimo evidenci, 480 000 OSVČ skrachovalo, protože lidé nemají peníze na to, aby si koupili jejich práci, na 450 000 lidí odešlo do předčasného důchodu, protože byli vyhozeni z práce což činí bezmála cca 30 procent práceschopného obyvatelstva ČR !!!,když k tomu přičteme na 33 000 lidí bez domova a počítá se s více než 100 000 tak to samo o sobě svědčí o schopnosti státu,zájmu státu tedy TOP09,ODS,LIDEM a těch co jej řídí o tuto skupinu lidí a i další potřebné za pomoci i tady těchto pravicových fašistických bojůvek, které podpují i Herman KDU-CSL, Moserová-ODS,Benda-ODS ?:_)))Ovšem peníze byli na pomoc ve vyvraždování jiných národů což nás již stálo na 1/2 bilionu, schalovala se velká Klausovo-ODS-KDU-Koženého loupež za více než 10 bilionů:-)) schválilo se i zalepení vykradených bank, kampeliček, fondů a kampeliček v hodnotě 1 bilionů a ta zlodějina v kampeličkách běží dále,dary zločinecké, pedofilní, nedemokratické, totalitní a vražedné katolické cirkvi ve stovkách miliard, které ji nepatřili,st. dluh vzrostl bezmála o 1 bilion!!!,....:_))) )))))))) super, ne?:-)))Takže Kalosku, kdy pošleš nějaký ten šek občanům? !!!nebo zkorumpovaný -korumpovaný? kdoví ,Nečas ukáže síťovku !! Neměli by Vám a dalším občané ukázat vidle či jiným nástrojem Vás hnát pro tu drzost opět a zase se cppát tam kde po Vás zůstala jen spoušť a tisíce upálených a mrtvých vlastních lidí tohoto národa? !!!?:-)))))) také to byli vlády a jejich poslanci :-)))na mne nikdo nebral ohled, na Vás také:-)))))))))))nikdo se mně neptal zda to schvaluji či ne:-))))))))))))))))
    • Vidle jsou připravený !!!
    • Je to smutné, ale toto nese každé lidské společenství, bez ohledu na politický systém. Kdo si myslí, že je to systémem je nedovzdělaný blb.... % se neodchylují.. jen za socíku se to přikrývalo. Je srandovní ale i smutné, že se zabývají ještě církevními restitucemi, které jsou odsouhlasené Jsou dané smlouvami. V porovnání se solárními barony je to prdlajs. Tady se platí 50miliard ročně navíc. Ale s tím se také nedá nic dělat, protože je to také smluvně ošetřeno... Jsou to totiž jejich soudruzi- řekl bych i rodiny, kteří na tomto solárním byznysu profitují. Bylo by to zajímavé rozkrýt, kdo z politiků má na tomto s.byznysu podíl... pokud narážíš na to , že někdo si nakradl, tak věz, že tam jsou tam ti nejlepší z nás. Pozitivně i negativně. Když čtu některé příspěvky i tento Tvůj nevyjímaje, tak z toho cítím těžkou frustraci, bez nadhledu... Tak si říkám , že Vítězný únor rok 1948 nebyl takovým pučem. Když vnímám pronikavý intelekt diskutujících, který hraničí shloupostí až s vyčůraností,tak si říkám, že by mohlo být i hůře než je teď, kdyby se tento materiál dostal k moci.....
    • A kolik tisíc tady mame takových mentálů jako jsi Ty?
  • kocourAmadeus
    Volím komunisty, pokud nedostanu do pátku psotník z těch blbejch reklam tady na Tiscali.
    • Jedině ANO,komunisti už tu byli a jak to dopadlo *2* *2* *2*
      • Ano či Ne, volte si, koho chcete. Byli zde zelení, pak veverky a jak to dopadlo... Nyní je tu Babiš, miliardář vlastnící vlivná média, český Berlusconi. Volte si však, koho chcete.
      • Copak přešel jsi k Babišovi, TOPka tě za propagaci málo platila?
  • No co by se tam asi dělo? Tak nějak pravicově se u naší levice handlovalo, to je celé. Tedy, kdo co a co za to.... Já jim to ale nezazlívám, nějak se přece živit musí, že? *1*
    • pokud se můj příspěvek nějakému soudruhu bolševikovi nelíbí, tak ať si laskavě uvědomí, že mám pravdu. A ti levicoví budižkničemové z parlametnu, za kterými není vidět zblo práce a odpovědnosti si můj obdiv, nedej bože úctu, nezaslouží. *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit