Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KSČ(m) je partaj FAŠISTICKÁ a její členové a všchni kdo to zločinecké sekupení podporují patří do kriminálu.
  • Já ti stále říkám, masturbuj, masturbuj a ty stále nic a nic, matku už nedrbej, víš že je debilní, nepiš, zajdi do kurníku a fotrem to tam vomrdej do němoty.
  • Děkuji, konečně mne někdo přesvědčil, já ho volím taky, jako prvního na celu na Mírově, máš pravdu.
  • A kolik tisíc tady mame takových mentálů jako jsi Ty?
  • Nemají inteligenci... *4*
  • Já mám jasno-volím p.Kalouska
  • Jedině KSČM je tou politickou stranou, která hájí pracující lid a inteligenci před zrůdami buržoazie a kapitalisty.
    AŤ žije KSČM !!!!
  • Je jasná věc, že se domlouvali na vraždění, rabování, týrání.... Komunisti totiž nic jiného neumějí!!!
  • Ano či Ne, volte si, koho chcete. Byli zde zelení, pak veverky a jak to dopadlo... Nyní je tu Babiš, miliardář vlastnící vlivná média, český Berlusconi. Volte si však, koho chcete.
  • Copak přešel jsi k Babišovi, TOPka tě za propagaci málo platila?
  • pokud se můj příspěvek nějakému soudruhu bolševikovi nelíbí, tak ať si laskavě uvědomí, že mám pravdu. A ti levicoví budižkničemové z parlametnu, za kterými není vidět zblo práce a odpovědnosti si můj obdiv, nedej bože úctu, nezaslouží. *12* *12* *12*
  • No, zatím na tom jsme od 89 roku lépe:-))Máme jen na 40 upálených ovšem bez státního svátku:-))poté máme na 50 000 zasebevražděných, ovšem v demokratických podmínkách:-)) sice pro sociální, ekonomické, politické či jiné důvody:-)))Po 89 roce se tady schvalovalo všemožné jako o život, životy a lidské osoudy to bralo, ale demokraticky a humanitárně. A proto tady máme tady 550 000 nezaměstnaných, 250 000 taktéž ,ale mimo evidenci, 480 000 OSVČ skrachovalo, protože lidé nemají peníze na to, aby si koupili jejich práci, na 450 000 lidí odešlo do předčasného důchodu, protože byli vyhozeni z práce což činí bezmála cca 30 procent práceschopného obyvatelstva ČR !!!,když k tomu přičteme na 33 000 lidí bez domova a počítá se s více než 100 000 tak to samo o sobě svědčí o schopnosti státu,zájmu státu tedy TOP09,ODS,LIDEM a těch co jej řídí o tuto skupinu lidí a i další potřebné za pomoci i tady těchto pravicových fašistických bojůvek, které podpují i Herman KDU-CSL, Moserová-ODS,Benda-ODS ?:_)))Ovšem peníze byli na pomoc ve vyvraždování jiných národů což nás již stálo na 1/2 bilionu, schalovala se velká Klausovo-ODS-KDU-Koženého loupež za více než 10 bilionů:-)) schválilo se i zalepení vykradených bank, kampeliček, fondů a kampeliček v hodnotě 1 bilionů a ta zlodějina v kampeličkách běží dále,dary zločinecké, pedofilní, nedemokratické, totalitní a vražedné katolické cirkvi ve stovkách miliard, které ji nepatřili,st. dluh vzrostl bezmála o 1 bilion!!!,....:_))) )))))))) super, ne?:-)))Takže Kalosku, kdy pošleš nějaký ten šek občanům? !!!nebo zkorumpovaný -korumpovaný? kdoví ,Nečas ukáže síťovku !! Neměli by Vám a dalším občané ukázat vidle či jiným nástrojem Vás hnát pro tu drzost opět a zase se cppát tam kde po Vás zůstala jen spoušť a tisíce upálených a mrtvých vlastních lidí tohoto národa? !!!?:-)))))) také to byli vlády a jejich poslanci :-)))na mne nikdo nebral ohled, na Vás také:-)))))))))))nikdo se mně neptal zda to schvaluji či ne:-))))))))))))))))
  • To vol rovnou ODS !
  • Jedině ANO,komunisti už tu byli a jak to dopadlo *2* *2* *2*
  • kocourAmadeus
    Volím komunisty, pokud nedostanu do pátku psotník z těch blbejch reklam tady na Tiscali.
  • No co by se tam asi dělo? Tak nějak pravicově se u naší levice handlovalo, to je celé. Tedy, kdo co a co za to.... Já jim to ale nezazlívám, nějak se přece živit musí, že? *1*
  • To jim bude tak někdo věřit, že se bavili o církevních restitucích, když jsou za 3 dny volby a vypadá to, že s komoušema nebudou mít většinu a budou muset přibrat ještě 3 do party.
    A Bohuš už se potí strachy, že toho premiera nebude dělat, když se na to tak strašně těší. *1*
  • Naopak, ANO se budou paktovat s tou levicovou bandou.
  • Pokud volíte ANO VV, pak dáváte hlas obnovené koalici Kradouska, klíštěte Trautenberga a ODS! *10* *16* Protože ANO VV po volbách nejspíš přimkne k pravici..
  • Vol taky ANO, bude nás víc!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit