Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po ranu jsem jiz vystrizlivel, vcera jsem si dal deset piv a deset panaku. To byla parba. Poblil jsem se s myslenkou na CSSD. Porad rikam, ze nejlepsi je volit komouse.
    • To se máš čím chlubit.To je síš k pláči.Ani se pak nedivím Tvým výlevům.Prochlastaný chorý mozek už nemůže nic lepšího vymyslet.Patrně i nepracuješ a pořád jen chlastáš a chlastáš.Jen nějak nechápu za co! Možná přisluhovači ODS a ŤOP 09 dostávají rentu*1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • Nejlepší ti je dát po ránu pár facek a nakopat do řiti. Potom tě zavřít někam do špajzu, abys neměl přístup na net, šmejde zlodějský.
      • ... neptej se, co potrefeného jsi ty, chudáku :)))
        • Ahoj Prdíku ... :-) A dnes krásné laškování ... .-)))
        • To je takové rčení víš, pitomečku. Za domácí úkol, až se vykakáš, se podívej co to znamená
          "potrefená husa nejvíc břeščí". Pak mi můžeš odpovědět hlupáčku.
          • No, jak tak koukám, tak nejvíc tady tady břečtíš ty ... :-)
            • Teď jsi na to konečně kápla. Tleskám.
              • Reakce na příspěvek:

                oprava - břeštíš ty = kacpa ... :-)
                Špatně, velmi špatně chápeš ... :-)
                • Reakce na příspěvek:

                  Nic ti nevyvracím.
      • ... v Indii by byl takovy degen davno bez rukou :)))
        • A ty bez hlavy a koulí. *12* *11*
          • ... nepochopil jsi, že na tebe se*u, trotle?
            • Ty jsi opravdu kus vola, hloupý, nic pořádného nenapíše, laškuje s podobně stavěným Evíkem. To je prča, co. *1*
        • hoj Prdíku ... :-)
          • Znovu - Ahoj Prdíku ... :-)
            • Už jsem tě nedávno ubezpečila, že za blbce jsi tady Ty. Neboj!
            • ... samozřejmě se nemusíme při našem laškování ohlížet na každého pitomečka :)))
            • Potrefená husa..) Ale vůbec nezávidím, jen si laškujte, tím rozhodně zkazíte méně, než čímkoliv jiným.
            • ... ahoj, Evčo, nemohu úplně porušit své předsevzetí, aby magor tečka nedostal kýlu :)))
              • Reakce na příspěvek:

                No jo, on by nám to naše laškování mohl někdo závidět, viď ... :-)
    • Schazim ti, degene, moc?
      • To není on. *11*
  • On je Petržílek nesvéprávnej, no to mě tedy podrž. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit