Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jó kdyby stěny synagog mohly vyprávět, to bychom se dozvěděli informací.
  • Nic ti nevyvracím.
  • oprava - břeštíš ty = kacpa ... :-)
    Špatně, velmi špatně chápeš ... :-)
  • Ahoj Prdíku ... :-) A dnes krásné laškování ... .-)))
  • Teď jsi na to konečně kápla. Tleskám.
  • No, jak tak koukám, tak nejvíc tady tady břečtíš ty ... :-)
  • To je takové rčení víš, pitomečku. Za domácí úkol, až se vykakáš, se podívej co to znamená
    "potrefená husa nejvíc břeščí". Pak mi můžeš odpovědět hlupáčku.
  • Ty jsi opravdu kus vola, hloupý, nic pořádného nenapíše, laškuje s podobně stavěným Evíkem. To je prča, co. *1*
  • Už jsem tě nedávno ubezpečila, že za blbce jsi tady Ty. Neboj!
  • Ukol znel jasne - Bartu znemoznit, znicit a zavrit. Za kazdou cenu.
  • ... neptej se, co potrefeného jsi ty, chudáku :)))
  • ... nepochopil jsi, že na tebe se*u, trotle?
  • ... samozřejmě se nemusíme při našem laškování ohlížet na každého pitomečka :)))
  • Pan Barta je poradny frajer.Vitku dekujeme!Preci pokud nekdo ziska odposlechy takovych prazskych hnoju jako byl Bem a Janousek tak to zasluhuje obdiv.Kdyby se to neprovalilo tak nase hloupa PCR by s tim nepracovala.Byl by to pro ne komplikovany ukol a to oni nee.
  • navedl sem jednoho kluka tak,aby nafackoval tomů dtuhýmu.hahaha *16*
  • Navádění - co to je. To znamená zřejmě když řeknu !Babiši skoč z okna! a on skočí tak mě zavřou. No to máme teda systém - teď již věřím, že Drát pokud půjde k mezinárodnímu soudu tak za takové důkazy zaplatíme jako daňoví poplatníci Drtátovi sta milióny a právem i když je jasně dacan. To snad je možné za takovou kvalifikaci činu dát vazbu jen u nás a možná v Severní Korei.
  • Lenin to neržikal, on govoril. A jelikož v CCCP stále platí "nas mnogo", tak na životě nějakého nevinného vůbec nezáleží. Místo opakování těch blábolů co vám říkali na stranické schůzi doporučuji číst a o přečteném přemýšlet. A také jet se podívat do USA, dnes to není problém.
  • To mi mozek nebere ! Jak může "civilní hov.do bez hodnosti" k něčemu navádět zpravodajského důstojníka ? V prvé řadě bych potrestal toho, kdo z hňupa udělal zpravodajce !
  • Zločinec Janoušek je trestně stíhán nebo páchá další zločiny pod dohledem policie,BIS.Řekne nám už někdo po pravdě pravdu.
  • Lenin to mozna nerikal,nybrz KONAL! *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit