Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co když to bylo úplně jinak, čiže naopak...s tím, že se tu dějí věci o kterých se nemá raději vědět a připomínat je..a u kterých nikdo neví kam až by se při skutečném vyšetřování došlo.. a hlavně k jakým " lidem co spolu mluví"...a protože už je po volbách, tak je potřeba takové lidi "správně prolustrovat", aby se nikdo v ničem nehrabal a ti co se v tom hrabají či mají něco v ruce, nějak "utišit" a mít tak věci opět pod kontrolou...No hlavně, když je hlavním tématem dne tzv. "lustrační zákon", aby se náhodou do vlády nedostali ti co by mohli začít se o "nějaké věci" skutečně zajímat a dokonce k tomu mít i řádné pravomoce po těch víc než 20 letech toho co se tu dělo a ještě děje a proti čemuž byli komanči v tom rozsahu "zlodějin" ve své době, obyčejní a usmrkaní kluci s natrženou kšandou v hanbě stojící v koutě co by se od těch dnešních "pravicových" soudruhů ještě měli setsakra co učit a pořádně si přivstat, aby je dohnali .....
  • To se máš čím chlubit.To je síš k pláči.Ani se pak nedivím Tvým výlevům.Prochlastaný chorý mozek už nemůže nic lepšího vymyslet.Patrně i nepracuješ a pořád jen chlastáš a chlastáš.Jen nějak nechápu za co! Možná přisluhovači ODS a ŤOP 09 dostávají rentu*1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • zjistili, že je něco špatně se zakázkami a jinými věcmi na radnici a nic nedělali! Měli by být potrestáni také ti, co nezačali hned trestně stíhat dotyčné osoby. Pak se člověk nemůže divit, že stát a města nemají peníze a snaží se to vytlouct z chudých. *12* *16*
  • ... v Indii by byl takovy degen davno bez rukou :)))
  • zjistovat informace o mafii je u nas zlocin *1*
  • Takže ono vynesení jakkýchkoli citlivých dokumentů je zločin, bez ohledu na to čeho se týkají. Asi ony dokumenty poslouží ke zničení republiky. A kdo vlastně určuje, které dokumenty jsou citlivé? Zřejmě ti, kterým to nepasuje. a nevyhovuje, přestože právě ony by měly bejt ze zákona veřejné......
  • Naváděl, hehe. MF rozhodně nebrat!
  • Nejlepší ti je dát po ránu pár facek a nakopat do řiti. Potom tě zavřít někam do špajzu, abys neměl přístup na net, šmejde zlodějský.
  • To není on. *11*
  • Schazim ti, degene, moc?
  • Po ranu jsem jiz vystrizlivel, vcera jsem si dal deset piv a deset panaku. To byla parba. Poblil jsem se s myslenkou na CSSD. Porad rikam, ze nejlepsi je volit komouse.
  • On je Petržílek nesvéprávnej, no to mě tedy podrž. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit