Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co budou dělat šašci v květnu až se bude oslavovat konec války?
  • Ano v r. 1945 Amíci pěkně rozflákali Prahu, prý se spletli, bylo tam i hodně mrtvých.
    • http://zpravy.tiscali.cz/spojenci-si-pred-70-lety-spletli-prahu-s-drazdany-a-mesto-vybombardovali-247828
    • Nálet amerického letectva na Prahu 14. února 1945 byl podle pilotů důsledkem chyby v navigaci – bombardéry se měly zúčastnit masivního náletu na Drážďany, který probíhal od 13. do 15. února. K jiným americkým náletům na Prahu došlo 15. listopadu 1944 a 25. března 1945.
      • 115 km chyba. Super.
      • Celkem 701 lidí bylo zabito a 1184 zraněno. Zničeno bylo 183 domů či historických objektů a dalších zhruba dvě stě bylo poškozeno (Emauzský klášter, Faustův dům, Vinohradská synagoga), sochy na Jiráskově mostě apod.
  • Pravicoví komedianti a vlezdoprdelkové si totiž ani ve své tuposti neuvědomili, že v tomto nahraném cirkuse hráli roli užitečných pitomců. Co taky čekat od vypatlaných pravičáků s IQ tykve. Bohužel na tento tiátr skočilo i několik levicových pitomců, kteří si naivně mysleli, že ty pitomce na druhé straně přesvědčí, že nemají pravdu, že jsou prostě zaslepení nějakým bezvýznamným pozlátkem.
  • Není mi zcela jasné co pan Strnad míní a za koho a pro koho mluví.Nemá to tak celkem ani hlavu ani patu.Ale zrejme se rád cte.
  • Na fotce americký hrdlořez hajluje. A naši kolaboranti a konfidenti CIA by s radostí běželi s lavorem, kdyby se šel okupant vys..t a aby mu zadek hned umyli.
    • Není to ani hrdlořez, ani nehajluje.
      Takové gesto často dělá i můj kocour - a ten nějakém hajlovaní nikdy nic neslyšel.
      Je mi nanic z lidí, kteří ve všem vidí nějakou nepravost. Sluníčkoví idioti!
  • Škoda že se ti amíci nesložili na památník obětí bombardování v konci 2. světové války toho teroristického činu. Obětí bylo víc než cikánů v Letech a nikdo to neřeší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit