Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsme divný a dnes již ani národ,ale nějaké torzo,který bez znalosti věcí bude kecat a kecat.Nikdy by mě nenapadlo tady psát o masáži jménem válka tak jako se to děje.Slyšel jsem o trapnosti v režii těch synků s vlájkami a česká ovce se předvedla.Pro tento lid bych se ani nenamáhal.Kde je hrdost tohoto pidistátu?Jak jsem někde četl na Čecha stačí postrašit ho Němcem a dělá bobky až do Berlína a na Poláka Rus a je na tom stejně.Také jsem viděl Říši Rakousko- Uhersko a její hranice .Tak na tu jsem mohl být hrdý.Ty počty čumilů,to měl každý dovolenou?Myslím,že článek je tentokrát dobře napsaný a myslím si,že jsem ho pochopil.Myslím si,že hoši US čuměli jakou dříve rozvinutou zemi "omylem" jejich dědové bombardovali.Tomu mi na vojně říkali průzkum" bojem"Dokonce někde jsem slyšel ,že to jsou osvoboditelé Československa a to mě pobavilo.
    • Kritiku. Ty jsi borec Rakousko Uhersko na tu jsi mohl být hrdý?
      Vrať se do 18 století a nech se vyšetřit.
      Tobě je asi tak 20 let, který píše o něčem a neví očem. Zeptej se svého dědy jak to bylo a potom o něčem piš. Jen tak mimochodem v Záluží na Českokrumlovsku se můžeš zajít podívat na pomníček jednoho Amerického letce, kdo myslíš, že ho asi sestřelil. Bylo mu 20 let. Přišel o život aby ty jsi žil. Seber se a jdi jim za to poděkovat. Pokud bych tě potkal a žvanil by si takové hovadiny, tak už bys to nerozdejchal a tomu věř jako, že se Rytíř jmenuji.
      • Bude to zajímavé až se potkáme ,já jsem totiž Bivoj a rytíře tkaničku si přehodím přes rameno jako kance,ale teď vážně.Špatně jsi mi odhadl věk ,musíš hodně přidat.Protože vyprávění a i historie říká,že to byla velmoc v Evropě.A že žiju tomu děkuji těm mladým jinochům z východu,kteří hnali Němce od Stalingradu až do Berlína.Viděl jsem Duklu atd.Těm hochům bylo i 17 let,proto je nebudu pomlouvat.Nikdy jsem nesouhlasil s tím,že se zamlčovalo osvobození západních Čech spojeneckými vojsky vč.USA.Za mého mládí se říkalo,že SSSR vyhrálo válku,ale Němci mír.Jedině s čím nesouhlasím byla okupace opět mlžená SSSR -Ukrajincem Brežněvem.Bylo by to na dlouho a nemám čas polemizovat s někým,kdo si myslí,že jeho názor je ten správný.Nikdy jsem nebyl hujer,protože bohužel znám rub i líc.
    • Taky si říkám jestli mají ti čumilové dovolenou, kteří jdou sledovat maratón, biatlon, fotbalový nebo hokejový zápas. A bylo to tak vždy. Namátkou třeba Závod míru (Praha, Berlín, Varšava). I tenkrát bývalo kolem silnic plno čumil, jak je nazýváte.
      Zcela nenormální, že?

      Z dokumentů vidím, že i obsazení naší republiky nacisty a v 1968 tusáky se zase neobešlo bez čumilů. Fakt mají ti lidé tolik dovolené?
      • Bez čumilů: Je vidět, že v 1968 jsi na světě nebyl.
        V roce 1968 od Ruského vojáka jsem měl pistol u hlavy bylo mi 12 let. Tomu říkáš čumil.
        Hoši vraťte so do školy. Nevíš kolik bylo mrtvých.
        • To jsi byl záškolák, že?
        • asi 109 za 23 let a to vč. dopravních nehod při přesunech. Kdo ti drží pistoli u hlavy teď když tyhle výmysly píšeš?? *1*
  • jsem poněkud zmatená, průjezd byl původně prezentován jako ukázka síly a spojenectví pro Rusko i místní a najednou je to jen ten běžný, který nic neukazuje? tak tedy nevím....ovšem na naši věrnost spojencům bych já na místě USA nespoléhala....
  • kategorie 1A.Prostě lidi se přišli podívat na něco co je tady méně obvyklé.Kdo tam byl tak viděl tu legraci kterou si tam užívali jak vojáci tak zdejší lid.V neposlední řadě též bylo třeba ukázat komunistům že můžou podepsat papírů a papírů.Nic jim to není platne.Zdejší lid s nimi klidně zatočí-po bolševicku.A pak tady přichází Tiskali aby prsknul jedovatou slinu.
  • no jaká slávapár bl b ců se najde všude. a těch pár tisíců pomýlených ... pche... Bylo jich míň než když taky v březnu taky sníh a déšť .. vítali čeští němci Hitlera....
  • *13*
  • Co se tímhle slintem chce sdělit?
    • To je vyvážené zpravodajstvý šmejde! Plivání na rusko přes den, Ano na to co dodává ukrajině 3x levněji plyn než tobě imbecile, To zde nezazní.
    • To je přeci pan Strnad - blb a rádobynovinář. Ten sám neví, co píše.
      • Udivuje mě,že takového blba nechavaji psát takové nesmysly.Co to jsou za lidi a kde studovali a ve které době?Takovým patří do rukou lopaty a krompáče a poslat je na vykopové práce a právě je vykopat z bulváru.
        • Naopak, zase po dlouhé době na Tiscali vyvážený a pravdivý článek pane Arnošte. Zřejmě jste jeden z těch demokratů, kteří by člověka s jiným názorem nejraději zavřeli do koncentráku, že? To tady již ale jednou bylo.
      • Píše se o Vás psychopati.
  • Zakažte TOP 09 KDU a ODS za genocidu slušných lidí a za nacistické vlastizrádné strany hnoje, který dokud nebude viset, bude v národu českém zle!
  • Já jsem zase rád. Doufám, že se uchovají data o těch výtačích, o těch zrůdách co schvalovali dar církvi a o těch co provádí genocidu střední třídy. Ano to jsou nacisti. Dnes už nelze jednoduše převléknout kabát. Koukal jsem na TV. Co může nějaká čůza říct národu jiného než" já jsem tak ráda že tu jsou" Odsuzuje komunisty, volí Babiše. Odsuzuje SA a vítá nacisty, zvané vládou kolaborantů. Z toho vyplývá, že na tom není moc dobře s myšlením. A imbecil Fiala tomu dal korunu.
    • ti by už dávno měli za rozprodání republiky,zlodějnu a podvody sedět v kriminálech a Nečas jako první.Za církev,která dokázala tohle a rozkrást republiku se stydím a jestliže opravdu existuje Bůh a vidí,co tahle církev prosadila,tak by je měl ztrestat.Toto není církev ale peklo
  • AA - anální alpinismus je, kromě vytrvalého hospodského brblání, naší národní specialitou. Objekt se vždycky najde. *1*
    Viděli jste fotky Václavského nálěstí při návštěvě rakouskouherskéhocísaře? A Hitlera? A Gottwalda? A s Gustavem H. na 1. máje?
    A vůbec? Vždy plno! Vlaječky, mávátka a třepetalky. Ať žije ... (doplň si každý sám.) *11*
  • Bombardováni Prahy bylo v pořádku. Praha jako německé fašistické město s vojenskou výrobou bylo legitimnim cílem vojenských akci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit