Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rudolf.nedorostek
    Jen pro zajímavost, jak se dělá průzkum veř. mínění. Ještě cenzuru a jsme tam, kde jsme byli. http://aeronet.cz/news/jak-funguji-ceske-medialni-agentury-pro-pruzkum-verejneho-mineni-exkluzivni-vypoved
    • Já naštěstí těmto vandrákům nevěřím ani slovo, proto se mne tyto průzkumy netýkají ani je nesleduji, a jdou mimo mne.
  • Kdo pořád píše ty hovadiny na tenhle veb
  • Poražený vojevůdce puťka škemrá o členství ve "zločinném" NATO *1* *1* *1* Tak to jsem zvědav, jak se s tím tady ti rudí rusofilové vyrovnají. Hlavně pusinka, doufám, že jí netrefí šlak, nepřeji nic zlého ani politickému odpůrci. Obvzláště, když je mentálně postižený. *1*
    • Mentalně postiženy.. to myslim byla tvoje mama a pak se narodil mentalek jako jsi ty
    • kdes nechal Alinu, clena kscm nebo kanibala z CCCP? Taky přijdou? *3*
  • Na jedné straně východ , na druhé západ. Připomíná mi to porovnávání pinďourů malejch kluků na pískovišti.
    • Jen by mě zajímalo, kdyby se teoreticky opět rozdělila Evropa na východní a západní a česko by bylo rozdělené, jestli by se ti, co se tady pro Rusko můžou přetrhnout, jestli by si vybrali tu východní část Česka nebo by se hnali do té západní části. *1*
      • určitě tebe by jsme hnali do gulagu
        • Běž si tam sám, když je máte na té východní straně. Mě nech být v klidu na západě.
          • Reakce na celé vlákno: takhle si představuji tak nějak demokracii-prezentace svého názoru. Jenom urážení mi nepasuje. Buď mám argument - napíši, nemám argument - mlčím, pokud vidím příspěvek , který nechápu - nereaguji.
      • vanhorne
        "hnali do té západní části"
        To by bylo opravdu zajimave.Mozna by odesli aby zase mohli nerusene kvicet.
        • Lidé si potřebují beztrestně zanadávat beztrestně čemukoliv a komukoliv. A to by jaksi mohl být v té východní části problém. *1*
      • Ač máme údajně demokracii (což podle toho jak jsou události komentovány moc nevypadá) , nás by se stejně nikdo neptal. Stále musíme mít strejdu z jedný , nebo druhý strany a nic mezi není. Jinak doufám, že nebudu osočován z bolševizmu. Ve straně jsem nikdy nebyl, ale vždy jsem se snažil řídit rozumem. Samozřejmě jsme jen lidi a i splést se je přirozený.
        • vanhorne
          "musíme mít strejdu"
          Radeji strejda Sam nez strejda Pindour.
        • A kdo nakonec vyhrál?
          Myslím na tom pískovišti?
          *1* *1*
  • TO. Panečku ten Gorin

    ...to je ta svoboda projevu hochu......ale už dlouho nebude, protože na netu už se chystají podobní tvému názoru na komunistickou cenzuru kterou já jsem na rozdíl od tebe zažil...Rusové mně v 68 skoro s maminkou zastřelili když po nás stříleli...takže já Rusy nemám rád, děda byl cca 1 rok v koncentráku za Haidrichiády...jestli výš co to bylo...ale to mi dává stále dostatek soudnosti vyhodnocovat fakta a neposlouchat demagogy...vzpamatuj se..jo a někomu vzít život není tak jednoduché...napsat to lze ale reálně je to velmi těžké
    • skoda ze ho nezastrelili bylo by o vola min
    • Tvoje maminka byla pěkná krá........ když tě táhla jako dítě někam k Rusákům, asi se chtěla zabavit. Už tenkrát věděla co jsi za bl.............
      • ...jsi ubohý ...i za okupace 68 se muselo chodit do práce a děti se vodily do školky ty ubožáku ...přidal bych i další nadávky, ale nesnížím se k tomuto projevu slabosti !
    • Lžeš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Bude to jak za socíku.. Každý máme svobodu projevu, ale po projevu, to už ne.
    • Proč mám pocit, že ve svých příspěvcích plácáš páté přes deváté?
      • protože pochopit smysl je nad tvé chápaní. Ty potřebuješ jen jednoduchá hesla - na víc nemáš

        Ale nemůžeš za to - Komu není shůry dáno v apatyce nekoupí...
        • Jestli se vůbec dají podobné bláboly pochopit.
          Když bude blábolit blázen, tak mu bude rozumět jen jiný blázen. Zároveň si budou připadat normální a jako blázni jim budou připadat všichni ostatní, kteří jim nerozumí.
          To bude zřejmě i tvůj případ. Vzal sis ráno prášky? *1*
  • To ALENKA:
    ...svobodný svět pomocí p.Shapira který podporuje Babiše u nás...to je ten lepší svobodný svět ?..podpora ze strany svobodného světa ukrajinských oligarů a vrahu z Oděsy=podpora ncistů a fašistů-Banderovců-to je ten svobodný svět?!?!?!
    Takový svobodný svět nechci...chci to za co jsem byl v ulicích po 17 listopadu 1989----to je svobodné zdělovací prostředky a ne jen obdoba komunistické televize a rozhlasu.
    Až budou sdělovací prostředky svobodně informovat tak podpora Gebelsovských demagogů typu Kalouska,Schvarzemberka a zločinců - Baklů, Tykačů a Babišů poklesne a občané - prozřou a uvidí, že v tomto geoprostoru je nutná spolupráce všech národů od západu na východ postavená na sociálním systému a samozřejmě na bázi tržní regulované ekonomiky.
    Oligarchy je nutné zlikvidovat pomocí prověrky a zabavení jejich majetků a vůbec plošné majetkové prokázání za posledních 25 let jak kdo k majetku přišel....pro toto je nutné spojit i čerta s Komunistickým ďáblem-)))...je to složité a bez podpory občanů nemožné a tito zloději a zločinci bohužel podporovaní tzv. svobodným západem se brání všemi prostředky a budou se bránit, ale jejich pravda to není to je naše pravdy že jsou zloději a zločinci.
    • vanhorne
      "Takový svobodný svět nechci"
      V Putinreichu je svobodny svet bez Banderovcu a oligarchu,tak se vrat domu politruku.
  • Tak tohle byla propagační jízda nových amerických vozidel na cestě na Autosalon Ženeva 2015.
    • To teda nebylo nic moc ...
      • taky so myslím...včetně kvality těch účastníků. Nějak to PR překombinoval nebo nejsou češi tak blbí....Jak může mít stroj na přehlídku či prezentaci technické závady a bedodržovat plán - nechápu
  • kdyz uz musel konvoj byt, tak bylo lepsi, ze meli pratelske a vstricne uvitani, vzhledem k tomu, jak se chovaji nekteri nasi verejni cinitele, aspon si svet udelal obrazek jak to u nas je, a ze ovlivnovani verejneho mineni ze strany rusofilu sice silne probiha, ale ve skutecnosti nema zadnou podporu, toto take lidi chteli demonstrovat...
    • Tvůj největší problém je ten, že ve svém vesnickém rozhledu si myslíš, že USA je celý svět. Pomýlenče, říkám ti, NENÍ.
      • Ty poznáš, co on si myslí? Hmm, pán je velkým mágem!!! *6*
  • co tady dnes bubnuje za rusaky je kvalitni vypatlanec.Kdyby rusak dorazil rozhodne bude mit funkci mozna nekolik.Vypatlanci jeho myslení dostavaji v kolaborantskem rezimu ty nejteplejsi mistecka.Zejmena jak tam masti - my vsichni.Hochu vy vsichni kdyby k necemu doslo se nejdrive zhoupnete.Na kandelabru.S bonzakama a kolaborantama, proruskyma zejmena, uz se to tak proste dela.
    • Bu bu bu, Rus je za rohem. Už ses podělal do trenek z americké vlajky? *15*
  • http://www.hlavnespravy.sk/barack-obama-vratil-nobelovu-cenu-za-mier/590034
    • apríl!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit