Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že se ti amíci nesložili na památník obětí bombardování v konci 2. světové války toho teroristického činu. Obětí bylo víc než cikánů v Letech a nikdo to neřeší.
  • Ano v r. 1945 Amíci pěkně rozflákali Prahu, prý se spletli, bylo tam i hodně mrtvých.
    • http://zpravy.tiscali.cz/spojenci-si-pred-70-lety-spletli-prahu-s-drazdany-a-mesto-vybombardovali-247828
    • Nálet amerického letectva na Prahu 14. února 1945 byl podle pilotů důsledkem chyby v navigaci – bombardéry se měly zúčastnit masivního náletu na Drážďany, který probíhal od 13. do 15. února. K jiným americkým náletům na Prahu došlo 15. listopadu 1944 a 25. března 1945.
      • 115 km chyba. Super.
      • Celkem 701 lidí bylo zabito a 1184 zraněno. Zničeno bylo 183 domů či historických objektů a dalších zhruba dvě stě bylo poškozeno (Emauzský klášter, Faustův dům, Vinohradská synagoga), sochy na Jiráskově mostě apod.
  • rudolf.nedorostek
    Jen pro zajímavost, jak se dělá průzkum veř. mínění. Ještě cenzuru a jsme tam, kde jsme byli. http://aeronet.cz/news/jak-funguji-ceske-medialni-agentury-pro-pruzkum-verejneho-mineni-exkluzivni-vypoved
    • Já naštěstí těmto vandrákům nevěřím ani slovo, proto se mne tyto průzkumy netýkají ani je nesleduji, a jdou mimo mne.
  • Jsme součástí NATO, tak nevím, proč by se nemohly spojenecké vojska přesouvat po našem území. Přece nepojedou přes Ukrajinu, která není členem NATO. Spíše bych si položil otázku, proč je kolem toho taková šaškárna a komu to prospívá?
    a) Zastrašení Rusa - to si snad dělá někdo srandu, že projede po Evropě s valníkem a Rus si navalí do gatí.
    b) Demonstrace připravenosti pomáhat členským zemím NATO proti agresorovi - to jsou Ti co mají nerostné bohatství a nechtějí platit provizi Rockefellerům?
    c) Zjištění nálad ve společnosti k případné přítomnosti US armády v jednotlivých státech - vždyť nás mají na Facebooku, kontrolují data na Icloudu, slyší nás na Iphonu, vidí nás na smart-TV. Čipy budou už brzy ....
    d) je správně, ale to si zkuste doplnit individuálně!
  • Ti Poláci, ti na nás musí být naštvaní. Doteď platili za nejvěrnější US pejsánky oni. A hle, kde se vzal, tu se vzal, malý krysařík, který novému páníčkovi ihned začal olizovat botičky a mohutně při tom vrtěl ocáskem. Páníčka takováto psí oddanost vskutku překvapila a milého krysaříka čekalo podrbání za ušima a i nějaká ta kostička se možná najde. Zatím ale musí věrně čekat u boudičky, až se páníček vrátí a začne s výcvikem.
    • ale pane, vy se něčemu divíte ? však o tomhle připosraným českým národu to je.... jen se podívejte do poslední historie, kolika lidem se vyplatilo kolaborovat s fašisty, kolika lidem se ohla páteř za komoušů a kolik jich rychle změnilo dres po 89-tým....
      a chtěl bych také vidět, kolik zdejších "hrdinů" by začalo mlátit hlavou o zem, kdyby sem nalezla ta muslimská svoloč.... *1*
      • Máš pravdu, Jirko. To by ti, co teď tak mávali americkými vlajkami a vítali "osvoboditele", tyhle vlajky ihned spálili a vytáhli by muslimskou, vzali si místo maskáčů kaftan a ručník na hlavu a šli by vítat nové pány stejně hlasitě, jako ty současné.
      • No...pokud by zakázali v hospodách alkohol a povolili kouření, tak.... *1*
    • Meleš kraviny.
  • Na fotce americký hrdlořez hajluje. A naši kolaboranti a konfidenti CIA by s radostí běželi s lavorem, kdyby se šel okupant vys..t a aby mu zadek hned umyli.
    • Není to ani hrdlořez, ani nehajluje.
      Takové gesto často dělá i můj kocour - a ten nějakém hajlovaní nikdy nic neslyšel.
      Je mi nanic z lidí, kteří ve všem vidí nějakou nepravost. Sluníčkoví idioti!
  • Pravicoví komedianti a vlezdoprdelkové si totiž ani ve své tuposti neuvědomili, že v tomto nahraném cirkuse hráli roli užitečných pitomců. Co taky čekat od vypatlaných pravičáků s IQ tykve. Bohužel na tento tiátr skočilo i několik levicových pitomců, kteří si naivně mysleli, že ty pitomce na druhé straně přesvědčí, že nemají pravdu, že jsou prostě zaslepení nějakým bezvýznamným pozlátkem.
  • Celkem objektivní článek. Že nejde jen o obyčejný přesun vojenské techniky, to bylo zřejmé již z masivní mediální kampaně, která zveřejňovala přesné časy a zastávky na trase konvoje (dodnes jsem si myslel, že vojenské kolony jezdí spíše v utajení). Asi je každému jasné, že šlo o předem pečlivě připravenou a naplánovanou PR akci americké (a to pouze americké ne NATO) armády, s cílem zjistit loajálnost obyvatelstva ČR. Tato PR akce vyvrcholila včera v Plzni, kde se konala lidová veselice téměř jako při oslavách osvobození a to i za účasti velvyslance USA, členů vlády včetně premiéra, kardinála Duky a celého vedení města a kraje. Čím si zasloužilo několik vojáků projíždějící kolony, kteří se přišli podívat na pomník osvobození Plzně takovou pozornost, to věru nechápu. Myslím si, že tohle byla akce "natočená" ve smyslu hollywoodských trháků a malý český národ se jí ochotně, jako statista, zúčastnil a ještě je na to hrdý.
  • Děkuji autorovi za objektivní článek. V dnešní době je odvaha napsat něco, co směřuje proti oficiálnímu meinstreamu. Takový člověk je ihned propagandou označen za rusofila, bolševika a kolaboranta. Jen totalitní společnost neuznává jiný názor a diskusi. Bohužel k ní opět směřujeme.
    • Ty bolševický picho Bohoušku! Ty nejsi jen blb a rusofil, ale skutečný propagátor Putkových
      myšlenek velkého kalibru! Oblbovat můžeš Klausovu komunisticko-fašistoidní rodinu,
      Vyvadily kolaboranty, kteří si to odnesli, jako Emanuel Moravec a další! Antonín Kapek se taky oddělal, věděl proč!
    • Ty bolševický picho Bohoušku! Ty nejsi jen blb a rusofil, ale skutečný propagátor Putkových
      myšlenek velkého kalibru! Oblbovat můžeš Klausovu komunisticko-fašistoidní rodinu,
      Vyvadily kolaboranty, kteří si to odnesli, jako Emanuel Moravec a další! Antonín Kapek se taky oddělal, věděl proč!
    • To jedině, že bychom se vrátili pod vliv Rusáka. Už jste zapomněl? Tam vám za jiný názor nikdo nenadával, tam jste býval potrestán.
      Lidé mají moc krátkou paměť ;-(
      • A proč se chceš vracet pod vliv Ruska, Jirko? Já o ničem takovém nemluvím. Jen mně připadá trochu nepřiměřené, že při průjezdu jedné americké kolony jsou na nohou všichni politici, když se jede pár vojáků podívat do Plzně na památník osvobození, je přítomný US velvyslanec, vláda, kardinál a bůhvíkdo ještě. Na hranice pak mají kolonu doprovázet gripeny, jejichž provoz jistě není levný. Je to normální? Proč se chováme, jako kdybychom ještě nikdy neviděli Američana a jako kdyby nám ten Američan přivezl svobodu? To si nedokážem udržet vlastní tvář a trochu hrdosti? Vždyť na nás museli ti obyčejní vojáci koukat jako na nějaké domorodce z tropického ostrova.
        • vanhorne
          "jako kdyby nám ten Američan přivezl svobodu?"
          Hodne lidi zije v domneni,ze ji privezl.Asi maji pravdu protoze tech Americanu tady hodne v zemi zustalo.Proc na tebe koukali jako na nejakeho domorodce to nevim,na nas koukali normalne.
          • Nemluvil jsem o roce 1945 pane kolego, ale o současnosti. Vy jste se snad cítil dodnes nesvobodný? A to nám ty desítky konvojů, co projely před tímhle svobodu nepřivezly? Proč? Snad i vám musí být jasné, že šlo o pečlivě naplánovanou PR akci jen a jen americké armády, ne armád NATO a to zřejmě z důvodu zjištění loajálnosti (raději bych uvedl "míry servilnosti"), českého národa. Pokud jsme uspěli, můžeme očekávat další akce, tentokrát zaměřené již na trvalejší přítomnost Američanů na našem území.
            • Podobně jako v r. 1968 nás neobsadil Sovětský svaz, ale státy Varšavské dohody :-)))

              A řeknu vám, že ten průjezd americké kolony vítám 1000x víc, než to obsazení paktem Varšavské kolony. A jsem si jist, že nás je víc. Odvážně si troufám říct, že více, než polovina obyvatel.
              A trvalejší přítomnost amíků u nás? Pokud s tím budeme souhlasit, tak proč ne? A opět musím říct, že mnohokrát raději na našem území základnu amíků, než rusáků.
  • Na jedné straně východ , na druhé západ. Připomíná mi to porovnávání pinďourů malejch kluků na pískovišti.
    • Jen by mě zajímalo, kdyby se teoreticky opět rozdělila Evropa na východní a západní a česko by bylo rozdělené, jestli by se ti, co se tady pro Rusko můžou přetrhnout, jestli by si vybrali tu východní část Česka nebo by se hnali do té západní části. *1*
      • určitě tebe by jsme hnali do gulagu
        • Běž si tam sám, když je máte na té východní straně. Mě nech být v klidu na západě.
          • Reakce na celé vlákno: takhle si představuji tak nějak demokracii-prezentace svého názoru. Jenom urážení mi nepasuje. Buď mám argument - napíši, nemám argument - mlčím, pokud vidím příspěvek , který nechápu - nereaguji.
      • vanhorne
        "hnali do té západní části"
        To by bylo opravdu zajimave.Mozna by odesli aby zase mohli nerusene kvicet.
        • Lidé si potřebují beztrestně zanadávat beztrestně čemukoliv a komukoliv. A to by jaksi mohl být v té východní části problém. *1*
      • Ač máme údajně demokracii (což podle toho jak jsou události komentovány moc nevypadá) , nás by se stejně nikdo neptal. Stále musíme mít strejdu z jedný , nebo druhý strany a nic mezi není. Jinak doufám, že nebudu osočován z bolševizmu. Ve straně jsem nikdy nebyl, ale vždy jsem se snažil řídit rozumem. Samozřejmě jsme jen lidi a i splést se je přirozený.
        • vanhorne
          "musíme mít strejdu"
          Radeji strejda Sam nez strejda Pindour.
        • A kdo nakonec vyhrál?
          Myslím na tom pískovišti?
          *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit