Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle byla propagační jízda nových amerických vozidel na cestě na Autosalon Ženeva 2015.
    • To teda nebylo nic moc ...
      • taky so myslím...včetně kvality těch účastníků. Nějak to PR překombinoval nebo nejsou češi tak blbí....Jak může mít stroj na přehlídku či prezentaci technické závady a bedodržovat plán - nechápu
  • Zajímal je stupeň nas-.anosti obyvatel Česka a stupeň souhlasu se základnou !
  • jsem poněkud zmatená, průjezd byl původně prezentován jako ukázka síly a spojenectví pro Rusko i místní a najednou je to jen ten běžný, který nic neukazuje? tak tedy nevím....ovšem na naši věrnost spojencům bych já na místě USA nespoléhala....
  • Ten kdo psal tento zbytečný článek měl asi kocovinu, nebo se mu už dlouho nepostavil *5*
  • Není mi zcela jasné co pan Strnad míní a za koho a pro koho mluví.Nemá to tak celkem ani hlavu ani patu.Ale zrejme se rád cte.
  • TO. Panečku ten Gorin

    ...to je ta svoboda projevu hochu......ale už dlouho nebude, protože na netu už se chystají podobní tvému názoru na komunistickou cenzuru kterou já jsem na rozdíl od tebe zažil...Rusové mně v 68 skoro s maminkou zastřelili když po nás stříleli...takže já Rusy nemám rád, děda byl cca 1 rok v koncentráku za Haidrichiády...jestli výš co to bylo...ale to mi dává stále dostatek soudnosti vyhodnocovat fakta a neposlouchat demagogy...vzpamatuj se..jo a někomu vzít život není tak jednoduché...napsat to lze ale reálně je to velmi těžké
    • skoda ze ho nezastrelili bylo by o vola min
    • Tvoje maminka byla pěkná krá........ když tě táhla jako dítě někam k Rusákům, asi se chtěla zabavit. Už tenkrát věděla co jsi za bl.............
      • ...jsi ubohý ...i za okupace 68 se muselo chodit do práce a děti se vodily do školky ty ubožáku ...přidal bych i další nadávky, ale nesnížím se k tomuto projevu slabosti !
    • Lžeš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Bude to jak za socíku.. Každý máme svobodu projevu, ale po projevu, to už ne.
    • Proč mám pocit, že ve svých příspěvcích plácáš páté přes deváté?
      • protože pochopit smysl je nad tvé chápaní. Ty potřebuješ jen jednoduchá hesla - na víc nemáš

        Ale nemůžeš za to - Komu není shůry dáno v apatyce nekoupí...
        • Jestli se vůbec dají podobné bláboly pochopit.
          Když bude blábolit blázen, tak mu bude rozumět jen jiný blázen. Zároveň si budou připadat normální a jako blázni jim budou připadat všichni ostatní, kteří jim nerozumí.
          To bude zřejmě i tvůj případ. Vzal sis ráno prášky? *1*
  • Kdo pořád píše ty hovadiny na tenhle veb
  • zase je tu Čapisral. Tentokrát jako Alenka, Milan... ale v průběhu dne přibudou jeho ostatní nicky *3*
    • Další deprivant, víc nic tam nemáš? nějaké logické zdůvodnění, chudáčku.
  • Jděte se bodnout pane Strnade. Chcete bejt zajímavej a zatím je Váš článek jen snůškou blábolů. Je to jen nicotná a bezvýznamná kapička močky v moři žumpy.
  • Měl jsem osm slepic, z toho mi jedna pošla stářím, já žádám kategoricky aby jste všichni drželi hubu jednu minutu za mojí nosnici ! Čest její památce ! Tento příspěvek má úplně stejnou hodnotu jako všechny vaše kydy tady !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit