Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak všichni kdo v Evropě nechtějí islám jsou populisté.Až do bitvy u Vídně, několik století se tyto hordy tlačili do Evropy. Všichni ti králové ,všichni vojáci byli populisté ,když zachránili Evropu od nájezdů hord.Ten ,kdo to nechce vidět nebo nechápe ,to je největší škůdce.Neuznává li někdo naše hodnoty a způsob života ,měl by se na nějakou dobu přestěhovat třeba do výspy demokracie Saudské Arábie anebo jinde ,podle vlastního výběru.Tam by s ním tak zacvičili,že přeplavání moře by pro něho byla labutí písen.Je třeba vážit slova pří odsudku a přemýšlet.
  • No, já myslím, že nejvážnější hrozbou jsou ochránci lidských práv; sobě i svému okolí.. *6*
  • tak že naslouchat lidu politik nemá?
  • S populismem na věčné časy. *14*
  • Co to je zase za neziskovku? Jděte s tou lži do "píp"! Lidská práva jsou součástí práva toho kterého státu. A pokud jde o práva parazitů, tak ti žádná nemají. Jen povinnosti. Vypadnout z Evropy. *16*
  • Jestliže má platit to, že : Evropští a američtí populisti jsou vážnou hrozbou, varují ochránci lidských práv..pak stejně i naopak musí platit, že : "ochránci lidských práv", různí parazité, darmojedi, hlavně včetně "neziskovek" i tzv. "elity" atd., jako "menšiny"..jsou přímým ohrožením, skutečné vůle a demokracie práv většiny !., která si jejich "obohacení a nový řád"..nepřejí !..Demokracie je síla, vůle a vláda většiny, nad "menšinami", která se ji má v respektu podřídit a to buď po dobrém, či v přiměřeném přinucení právoplatnou většinou., tedy klidně i po zlém a ne naopak, jako je tomu nyní !..
  • Živím se prací ,dodržuju pravidla a žiju v relativně bezpečné společnosti.Budu rád, když to tak zústane Jsem xenofob , umírněný rasista a je mně to úplně jedno.
    • kdo po Tobě kamenem, Ty po něm chlebem. *1* Už mám napečený obzvláště (tvrdý) křupavý a vypečený (připálený). Dostal se tam i popel a cement, na mouku už nezbylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit