Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak jsem nepostřehl nebo se do zpráv dávat nesmí, že by protestovali státní úředníci, kantorky v krimplenových sukních na ZŠ a další, kterým se plošně přisypává do žlabu. Každý shrábne korunky a koutkem pusy (nejlépe přes odbory) syčí, že chce víc a víc.

    Takže mejdanu se účastní pořád osoby přisáté na struku vemínka státního rozpočtu. Chceme se mít jako ostatní!!

    Jenže ti ostatní si na výplatu musí vydělat, ne jí vysedět na zadeli v kanclu a vymýšlením blbostí. To jsou zaručení účastníci mejdanu.

    Já tam bohužel nemůžu, já jim ho musím platit a potom zůstat venku. Ale je to moje rozhodnutí a nepláču. Jen konstatuju.

  • No a jak je vidět EET se osvědčilo, díky Pane premiére!

    • Dám si v bufetu kafe a k tomu dostanu 20 cm papíru. Je to sice plýtvání našimi lesy, ale ten papír mohu použít na WC. A hlavně si Bureš může kdykoli vygůglovat kde jsem si to kafe dal a kolik jsem platil.

    • ale klone EET klidně ale těm velkej a lidi do 1 mega obratu či apon 0,5 nechte na pokoji .Ty altýnku a tvuj guru Bureš se bojíte těch co vám netleskaj a to i když je to bezdomáč , to je stejné u všech šmejdů co se dostanou vysoko!!!A bureš jak vyjede někam kam jeho pracky nešahaj tak se chová ulekaně jako každej ssrráčč.

  • EET přineslo necelé 4 a něco miliardy ,kolik lidí skončilo a kolik peněz je za tímto ohromujícím"výsledkem" z  ekonomického růstu ?,o tom už ten prolhanej čobol nemluví,takže po odečtení dotací agrovyžertu nic,jen mlácení držkou a houno.Dobře si pamatuju jak mrvili Slováci malé podnikání doma a co se jich naštvalo a odjelo do Čech či Rakouska,to chcete aby lidi místo budování státu zdrhali ven,to je jediné oč jde čobolovi(normální lidé ze Slovenska jsou pro mě Slováci) , vyhnat neloajální a schopné lidi, aby ho nic neohrožovalo.Nic nového pod sluncem ani pod Bílou horou.Takové to malé Schlacht am Weißen Berg a pak doba temna na 298 let.

  • Skvěle Pane premiére Babiši!

    •  klone, i ty vlez do erdele už je to pane,velké písmeno p.

      Babiš je usvědčenej lhář.Zbytečně se neříká kdo lže i krade.

  • KIMCID

    jo když to dělal světovej ekonom kalous to bylo ticho co

  • ObcanHaveI

    Hihihi, to je zase blábol.

    • Já si to nevymyslel, vypadlo to z toho vašeho Miloše. Zas předčasně vykecel něco, co mělo zůstat v kuloárech?Jo a mluvil taky o Babišovi a ČNB.
      • My víme Sajmon, vykecel

        • copa klone neumíš něco lepšího,na tom že estébák z čobolova dělá mejdan za prachy nás všech a ještě si řádně odsype na svůj účet nic nemění že jednou to někdo bude muset zaplatit.

  • Krize už začala, proč myslíte, že Trump tak vyvádí, proč jsou letiště plná neprodaných aut? Jen mizerný podnikatel a nejhorší ministr financí na východ od Aše - Babiš, zvyklý akorát fasovat z cizího, si toho ještě nevšiml. Co ostatně od přivandrovaléno čoboláka čekat, na ČR mu absolutně nezáleží. Když půjde do tuhého, už má nakoupené baráky ve Francii, takže se, na rozdíl od skutečných obyvatel ČR,má kam vypařit, stejně jako ta banda bývalých lichvářů kolem OVARA.
    • jo jo a informace jsou dostupné všem akorát 1/3 si myslí že je čobol spasí

  • P. Jégl nesnáší p. Babiše a píše bláboly. To se nedá číst. Neobjektivní a často nepravdivé. Rádoby čtivé pro ty, kteří to hltají.
    • Jerdna

      To co píše pan Jégl nepochopí jen blb nebo někdo koho se to prožírání budoucnosti zaměstnáváním zbytečných úředníků bytostně týká... Vybrat si můžete sám kam patříte :)

  • Důchodci hodovat nebudou. Skokové nárůsty cen energií a dalších položek i přes zvýšení důchodů v konečném součtu razantně sníží životní úroveň většiny důchodců.
    • ještě jim to vysvětlit,doufám že až budu stár tak nebudu myslet po nás potopa.

  • Sirotek Okamura staví v Praze dům za 22 milionů a žádá o azyl v severní Koreji-je to pravda?

    • No proto se také dal na politiku. Nebo s snad někdo myslí, že to dělal z nějaké lásky k tradičním morálním hodnotám nebo pro něčí šikmé oči? 😉

    • Ano je to pravda, žlutočech Okamura staví v Praze dům, kam za ním o Vánocích přijede 22 miliónů Korejců Severních, jsou zvyklí spát po dvaceti v jednom spacáku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit