Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se stát odeesákem z povolání?
  • No co uměl krást nyní je vše legální
  • Někdo si postavil nový dům:
    V USA řekne soused "Hm, má nový dům, také bych potřeboval. Budu muset pracovat a šetřit dolary a také si postavím."
    V Česku řeknou sousedi "Hm, má nový dům, kdepak na to asi vzal. Musíme se na to podívat."
    • V USA si neřekne nic, protože to co tam staví nejsou domy ale chatky, když pak příjde tornádo lítají jenom prkýnka a nezbude s toho nic.Ale jinak ty jsi palice vymaštěná s IQ tykve.
  • ZASE TO FOTO,to je ale TLAMA a pěkný KRE*ÉN. *12* *12* *16*
  • Pro mě je nejdůležitější fakt že jen tím že si ten dům koupil tak do státní kasy odvedl na daních více než zdejší manipulátoři výroby s 10k hrubého měsíčně...

    Pokud máte problém s přijmy že si takový dům koupit nemůžete,měli jste se lépe učit a nebo se teď vzdělávat,rekvalifikovat a změnit práci,nebo začít podnikat,ale takhle závidět ? :D z toho mám opravdu legraci a směju se lidem kteří nejsou schopní pro svojí lepší budoucnost udělat nic a jen čekají že pokud se změní garnitura tak budou létat pečení holuby do krku *15*
    • Radku já si ho koupím,ale upřímě na konto tvé i tvých blízkých.Prostě budete potit krev,jak vás zadlužím.Věř mi,jde to moc jednoduše,ani o tom nebudeš vědět a přitom tam budu mít tvůj podpis !! *2*
    • Čuráč.u. Nic jiného mi k tobě nenapadá...mluví z tebe Kalousek
    • No, Vy jste to teď všem nandal. Co mají špičkoví vědci, operatéři, filozofové apod? Ti se určitě učili i lépe než Vy, Vy moudřeji Vy nás blbnete tím, že rekvalifikací se dostanu do správních a dozorčích rad? Bez politiky za zadkem by možná podnkal, úroky by ho žraly zaživa a ten Akropolis si koupil na úvěr,že? Nedělějte ze všech voly. Já určitě pečené holuby nečekám, ale mám ověřitelný pocit, že tu spousta lidí krade s úsměvem za bílého dne, jak již jsou arogantní.
      • Krásné. Lépe bych to nenapsal. To je ale idi.t ( radek ).
    • Jste malinko naivní. Toto s pilností nemá co dělat. Je to člen ODS a tudíž i podvodník a zloděj. Všimněte si CV v článku. Jsem sice potencionální volič pravice, ale strany ODS či TOPky, jsou pouze o kšeftech a zlodějnách a ne o politickém směru.
  • t.ulehla
    Text Vašeho příspěvku *16* Lidičky, nenechejte se unášet na vlně závisti... Dozorčí rada je často mnohem více zodpovědnějším orgánem obchodní společnosti, a členství v ní mnohem více "riskantnější" z hlediska zodpovědnosti za ekonomické transakce a hospodárné řízení firmy. Dotace nemusí vždy znamenat "tunel" či laciný zisk, většinou skutečně mají za cíl dorovnání účetní ztráty (v kultuře to je zcela běžné, stejně jako při provozování sociální či humanitární činnosti), i když taková podpora z veřejného rozpočtu se v českých vodách, bohužel, opravdu často týká spíše jen pár "vyvolených" prominentů a ani ta zmínka o "protislužbě" není úplně neopodstatněná... Jako rocker, podnikatel, mecenáš i politik to pečlivě sleduji, dvacet let se snažím chovat tak, abych se mohl kdykoliv komukoliv podívat bez uzardění do očí, nemusel se bát, že mne v hospodě nenatočí pivo, a kamarádi nezatratí..... Koupě domu za 25 mil. Kč ještě nemusí znamenat nic jiného, než že dlouhodobě podnikající a finančně zajištěný člověk se rozhodne uložit své úspory a vydělávané finance do nemovitosti pro sebe i pro příští generaci. Otázkou je, jaký podíl činí úvěr nebo hypotéka, a zda-li náhodou "pan podnikatel" (neřku-li třeba učitel nebo obyčejný zaměstnanec s příjmy v desítkách tisíc) nezačal "milionářsky" podnikat až na základě cíleně vyhlášených veřejných zakázek, cíleně přidělených dotací či na základě nadstandardní přízně politické garnitury. To by pak bylo "jiné kafe"... Ale řeči typu "nevím na co dozorčí rada je a co vůbec má dělat" identifikují lidskou hloupost, pokud chce takový neználek kritizovat a ani se nenamáhá si nastudovat základní informace a terminologii běžně zaužívanou a legislativně ukotvenou v oblasti podnikání... *1*
  • Já se veřejně přiznávám že jsem oupně blbej vobčan protože nechápu k čemu taková dozorčí rada je jaká je její zodpovědnost a jaké jsou její pravomoce.Já si myslím,že podnik má svého ředitele,zástupce ředitele náměstky a popřípadě mistry a tito lidé nesou odpovědnost za vedení podniku.Ti ostatní jenom žerou a mlaskaj.Pochopitelně náklady na správní radu podnik smysluplně vykáže ve službách popřípadě ve svých výrobcich no a my blbci jim to zaplatíme.Když máme toho nejlepšího ministra financí na světě tak by měl z pohledu rozpočtové odpovědnosti zakročit rady zrušit.Ale on to nezruší protože by ho všichni radové kamsi nakopali,takže krást se legálně bude dále.NAZDAR.
    • Musím souhlasit. Dozorčí rady, jsou jen o příjmech. Stačí si vzpomenout na DP Praha a odměny odcházejícímu vedení - dozorčí rada prý nic nevěděla. Tudíž je na místě otázka, proč tam jsou, když nic nevědí. Chodí do těch společností vůbec? Ne, je to jen o příjmu a ne o odpovědnosti. Každý politický kašpar sedí ve třech i více dozorčích radách a příjem je zajištěn. Podotýkám, že bez námahy. To, že ručí majetkem, je k smíchu. Už někdy přišel někdo z dozorčí rady, byť jen o korunu?
    • Ferdo, dozorčí rada u nás, alespoň podle mého přesvědčení, je jakýsi bonus přímo zřízený pro vlivné politiky, kteří tímto jsou, v podstatě legálně, upláceni . "Práce" v dozorčí radě totiž spočívá v několikahodinové přítomnosti 1x za měsíc, odsouhlasení něčeho, čemu sami členové většinou moc dobře nerozumí a povinného vypití kávy, minerálky a snězení několika chlebíčků. A to za solidní příjem pohybující se až v desetitisících měsíčně.
  • Mravnost a morálka jsou hodnoty duchovní, zachovávané mravním příkazem v srdci. Kde mají takoví lidé, jako tento pan Hurda vlastně srdce a pro co vlastně žije? Někteří lidé jsou již tak nemorální "nad Zákon", že žijí už jen sami sobě. A mají nám takoví lidé právo vládnout? Proč trpíme tento zločinecký systém a kde se vlastně nacházíme, když nejsme schopni to změnit?
  • Mnohem zajímavější pro policii by bylo zjistit, za jaké protislužby jej do těch rad jmenovali.
  • Jestliže zaplatil za nemovitost v hotovosti tolika penězi, potom porušil zákon. Je potřeba podat trestní oznámení a zároveň prošetřit stav jeho majetku a porovnat s jeho příjmy, které přiznal ke zdanění. *16*
    • A proč by porušoval zákon? Nikde přeci není napsáno že musí mít každý účet u banky. Proč ještě podporovat Banky??? Stačí ty peníze jen mít.
      • Ale podle našeho zákona musí vše nad ca. 200.000 platit výhradně bankovní převodem!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit