Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je vidět, že jsi milý hochu v armádě nikdy nepracoval... Víš o tom stejně asi jako Baroš na Euru *11* Možná až z tebe vyprchá ta zlost, že si se do army nedostal, přestaneš zametat chodníky *3*
    • tunel,nemakacenka,knicemu,zrout penez - zrusit
  • jedině vojenská diktatura může nastolit pořádek v naší zemi.Vojenský puč a následné pochytání všech těch zlodějských zednářů a následný vojenský soud s okamžitými popravami zajistí této zemi prosperitu do budoucnosti.Dost bylo tady těch zlodějských vlád-at už modrých,rudých nebo oranžových-všechno jedna zlodějská pakáž napojená na celosvětové zločinné zednářské hnutí,jedině vojenská junta s vládou generálů může fungovat.Následné znovuotevření všech vytunelovaných a zavřených zbrojních továren přinese státu prosperitu a lepší život pro všechny.Bohužel nejsme schopni si normálně vládnout,vítězí zlodějina,korupce a ožebračování národa,takže silná vojenská junta s kontrolou velkých továren a a s podporou soukromého sektoru bude fungovat ve prospěch nás všech.Podívejte se na Chile sedmdesátých let sužované korupcí a zlodějinami levicových zednářských vlád ...a pak přišel generál ,který zavedl pořádek a z Chile udělal jednu z nejvyspělejších zemí Ameriky.Tady je cesta.
    • Asi nevíš co je v kasárnách za bordel? Pěstují trávu na pokojích, je to samej feťák! Velitelé družstev stojímza h o v n o. Taková armáda lenošných feťáků by zasloužila vyhnat ze země. Pokud tomu někdo nevěří rád někoho přesvědčím.
    • Gumácká diktatura ????? GUMY NA MARS !!!!! Seš jak meloun - zevnitř červený a zvenčí zelený, blbe. Máš zelený mozek a nehodíš se k ničemu. Udělej si prak a běž někam do zřícenin hradu a hraj si na gumáky. Pamatuji gumáky z vojny ( lampasáky a sněžné generály ), no to bylo dílo - např. při potřebě odvézt prase z PZH na jatka rozkázal velitel útvaru aby se prase přivázalo na motocykl Jawa 350 a řidič s ním jel na jatka. Jeden sněžný generál počítal - dělil nějaké číslo 10 a výsledek mu vyšel se zbytkem. *1*
      K čemu je gumazín ? *1*
      • tebe asi fotr znásilnoval do prdeele ty ubožáku zkryplenej,jinak to není možný..takového deebila jsem dlouho neviděl.
        • Já takového vypakovance vygumovaného rovněž ne. Pane ! Ano pane ! Hu hu hu pane ! Vem si špuntovku a táhni na dvorek hrát si na blbečky. Antone Špelče Špuntostřelče *1* Ubožáku, přihlas se dob rovolně do cvokhausu. Asjsi byl znásilňovanej do prdeele ty, když máš takové znalosti, v armádě se zřejmě najde hodně teploušů, termofóre
      • Ještě budeme mít večerní nástupy a budeme stát v pozoru, ukazovat zubní kartáček a vyčištěné kanady gumákům zeleným *12* Ti pracovat nebudou, jen rozkazovat a buzerovat, smradi zbyteční *1* Zažil jsem takové co odešli z armády ve firmě, na práci levota a lachtaní nemoc, mysleli si, že budou sedět v mistrovně u počítače a nic jiného. No, rychle jsem je vyvedl z omylu. Dlouho nevydrželi, "fachmani" *1*
  • V pohodě, klidně dám polovinu platu na daně abych byl v bezpečí. *1*
    • To ti nezajištují pni ale hasiči a záchranáři těm dej svou polovinu, římské legie před 2 tisíci roky v době míru stavěli silnice a jejich stavby vydrželi do dnes- Tahle armáda na severu nepostavila nic a v Logaru (asi kolonie) je jen černá díra na prachy ovšem v čechách jsou mosty,školy,silnice čekající na opravu víte to ? *11* *11*
  • Je to jen banda vyfetovaných blbců a budiž k ničemu. Viděl jse tu sestavu, jak retardovaní.
  • Uffff, to jsem se lekl, myslel jsem že jim stoupnou péra. Místo samopalu frckat pérem. To se mi ulevilo *1* *2* *15*
    • ale ty žádný nemáš kastráte ,fotr ti ho odřezal,aby tě mohl líp mrdaat do prdele,že ?jsem tě prokoukl fotromrde *1*
      • Jsi prdlajs a ne major, Not ČSSD. Nevím cos prokoukl, leda to, žes byl obětí sám a teď kopeš kolem sebe, buzíčku *1* *1* "Majore" *2*
  • Styděl bych se nosit uniformu ČR vojáka. Je to člověk naprosto k ničemu. Snad jen ty povodně, byla práce kde byli potřeba. Být vojákem je vizitka lehkoživky, dobrodruha a vyžírky. Určitě je lepčí zametat silnice. Je to práce užitečnější. *12*
  • *1* Tak jděte sloužit do armády, jen blbě tlacháte a ho_no z toho. *1*
  • svara je vojak z povolaní a dnes jeho plat činí 15000kc maji 2děti a hypotéku když nastupoval bral 25000kč co přišla krize tak jim platy rapidně klesly a ještě musí stale dělat nějaké školy které když neuděla musíí zaplatit 70 000kč
    • Tak to vypadá, že ti švára pěkně kecá, příteli. Jen příplatek na bydlení činí skoro 11 tisíc...takže, mým odhadem, švára má minimálně 25 tisíc hrubého. Bez příplatků za práci přesčas apod. To by měl potom více. *16*
      • příplatek na bydlení BYL 10100, od ledna se z něj strhává daň a pojištění, takže 3600 z něj odečti, ty chytrolíne.. a příplatky za přesčas? myslíš těch 150 hodin ročně zadarmo? zjisti si nejdřív něco o platech vojáků, pak rozumuj...
      • jojo plat + přídavek na bydlení, který se do platu nepočítá, fascinuje mě to chytračení bez znalosti věci. Ale nebudu tu slovíčkařit, stejně tak ani otom že přídavek na bydlení je krom Prahy 10100,- a ne skoro 11 tis.
  • Nikdy jsem v armádě nepracoval a ani bych nechtěl. Po zkušenostech ze základní vojenské služby. Potkal jsem tam opravdu málo schopných lidí. Ale to je i v civilu. Každopádně bych armádu zrušil. Je to úplně k ničemu. Pár speciálních jednotek a hotovo. Zahraniční rekreace nás stály tolik peněz, že státní rozpočet by byl vyrovnaný a ne schodek. Navíc se nic nevyřešilo a válčí se dál . Můj kamarád je u vojáků a každá oslava se končí hádkou už má ten mozek vypláchnutej na konec se chce prát protože nemá na moje otázky odpověď.
    • sám si hloupej *16*
    • Absolutně netušíš o čem mluvíš, nevidíš souvislosti s legislativou proč armáda v republice být musí atd. Neříkám, že se do armády nevlkádají zbytečné peníze, ale rozhodně trvdit, že armáda je k ničemu je absurdní a je vidět, že opravdu přidáváš příspěvky k něčemu o čem nemáš ani ponětí. Tvůj kamarád se chce prát možná proto, že tvé otázky nedávají zas až takový smysl.
    • To se mu ani nedivím, tě nemusím ani vidět a už bych tě vyfackoval

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit