Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo jo asi se tento plátek potřebuje zviditelnit a nebo?????
    Třeba touží po jiném názvu třeba - Zeitung junge Front.
    No a nyní dávejte mínusy moulové. *1* *1* *1* *1*
    • Tyto dementní noviny si kupuje a čte jenom Scotty *11*
  • Dovolím si tady znovu okopírovat dvě výzvy, které zazněli Jsou od "jaa" a "Volič Zemana". Snad mi to prominou, že to tady dám znovu. Považuji to za důležité:
    - " jenom připimínkaaa LIDI KDO POTŘEBUJE - VEZMĚTE SI S SEBOU BRÝLE, ABYSTE VIDĚLI koho z té kupky vybíráte a nemuseli se spoléhat na ŠPATNÉ RÁDCE,
    říkalo se že dostanete ne dva ale všechny listky co posledně bez možnosti v klidu asi přečist doma a připravit se. A nepotřebné lístky odneste domů .... nenechávejte je tam v koši, mohli by je použít...."
    -Lidi choďte volit až zítra, přes noc by mohli manipulovat s hlasy, jsou všeho schopní a nic je neodradí!!
    Manipulaci s volebníma lístkama jsem zažil na vlastní kůži při prvních tzv. OF volbách. Tehdy nepoužitých lístků byly plné koše pod stoly a horko těžko jsme tehdy prosazovali na ústřední volební komisi aby se účast na volbách kontrolovala i podle OP. Podařilo se to tenkrát prosadit jen částečně. Takže čert ví jak to vlastně všechno tenkrát bylo.
    • jsi nemocný
      • zdar ty podporovateli d*e*menta
  • Je třeba si osvěžit paměť : v r. 1990 se V.Havel na základě doporučení a zprostředkování svého kancléře K. Schwarzenberga omluvil sudetským Němcům za odsun. Posselt a podobní to dnes nazývají vyhnání, ačkoli v "Postupimské dohodě je anglický výraz "tranfer" - odsun , přemístení atd., jen ne vyhnání! Krátce po této "omluvě" k níž Havla nikdo nepověřil, uvedl český historik - emigrant žijící v SRN v Hannoveru pan Schnuer : "Havel tímto aktem nepomohl nemocnému z lůžka, ale přímo křísil mrtvolu a pomáhal jí z rakve." V té době už sudeteoněmecké hnutí a jeho Landsmanschaft končili jako folklorní skupina starých lidí, kterou brali jako kulturní záležitost. Schwarzenbergova taktika tak pomohla znovu nastolit sudetoněmeckou,otázku. Konečně některé noviny v r. 1990 ( co ještě nepatřily cizákům přiměly tehdejší naše úřady k dotazu na vítězné západní mocnosti, jak se staví k otázce sudetoněmeckého obyvatelstva podle "postupimské dohody" a bylo nám sděleno, že mocnosti nemají jakýkoli důvod na to něco měnit. Sočasná vyjádření K. Schwarzenberga jsou jenom pokračováním toho, co začal s V.Havlem. Proto jeho případné zvolení by mohlo přinést to,co napsal tento týden právník K.Kuba z pražského hradu :. jeho zvolení je zárukou budoucího Kosova ve střední Evropě.
  • Od šéfredaktora MF dnes, nikdo ani nic jiného nečeká. Poníženě přece sloužil jeho deník celou kampaň knížeti.
    • Tomu bych nohy nezostáhla!
      • Staci,kdyz otevrec drzku *6*
  • Na cikána Žigu, tečku Justiciu nereagujte ono ho to přejde, už mu to hrabe hodně, zítra až bude Rakušák poražen skončí možná v Bohnicích, a bude od něj klid,....
  • Já jsem se rozhodl,že budu volit Zemana a to zásluhou fandů a fanynek K..S.Vždyť jejich mluva ,jejich vulgarita,jejich nemohoucnost vyjadřovat se jako lidé a oponenty nazývat lůzou,opilci,nefachčenky,příživníky atd.,tak to mne právě utvrdilo,že do té skupiny patří voliči K.S.Jen si přečtěte většinu jejich příspěvků!
    • Zvol si třeba kim ir sena, komunisto!
      • D e b i l e
  • Jakto,že dochází v dni voleb k ovlivňování lidí těmito novinami.??Dnes už je svátek voleb a je to i neetické!Je svoboda slova,ale ne že si můžu říkat, co chci a kdy chci...Pane! *9*
  • Nechápu proč nás Tiscali obtěžuje rozborem osobních názorů nějakého pana Čásenského, které drtivou většinu lidí vůbec nezajímají. Jednak máme své vlastní a pokud, ne tak s tím ani tisíc Čásenských nic nenadělá.
    • No něco psát musejí.......... je pravda, že by toho už mohla ta mocná média nechat. Je to stejně nap.d. Lidi, alespoň doufám že většina, mají svoje mozky a pokud jsou už rozhodnutí pro jednoho či druhého, tak je už nic neovlivní. A ti nerozhodnutí nakonec stejně k volbám nepůjdou.
  • Naše vláda má podporu asi tak 20 procent obyvatel, tak soudím, že s velkým náskokem vyhraje ZEMAN.
    • Nekulhá ti dedukce. Zemana výrazně podporu Klaus a celá jeho rodina. *7*
  • Schwarzenberg se sám přiznal ke korupci!

    Aby mohl kníže v Česku restituovat, musel i uplácet, což ministr později sám přiznal. „Nechme to být. Nešlo o nic velikého. Ale jiná cesta prostě nebyla. Bylo to k uzoufání. A po dvou letech, kdy se všechno zablokovalo... Nebyl to přímý úplatek, šlo řekněme o jistou protislužbu. V té době jsem ještě vůbec nebyl v politice. Dodnes z toho mám špatné svědomí,“ řekl v roce 2010 v rozhovoru pro MF Dnes o svých zkušenostech z 90. let. A to má být morální autorita pro celou zemi! A ještě je tu případ úředníka „jeho“ ministerstva zahraničí! Jakub Klouzal, který upozornil v létě 2010 Schwarzenberga na podezřelé zakázky na nákup počítačových sítí, nakonec sám přišel o místo a kníže s tím nic neudělal
    • Že odprodal pozemek čecháčkovi vychcanýmu, který ho vydíral? Jano Zemanová zalez a nevylézej a nerozsévej tu nenávist trubko. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit