Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Novinář asi musí ctít vůli svého zaměstnavatele, potažmo vlastníka MF.Spoléhám na voliče, kteří znají historii a nepodlehli hysterii. Co se týká komunistů, tak jimi byli i Havel a Klaus.
  • Kurňa, tady je hotová revoluce. Tak se mi to líbí soudruzi. Ale je bijeme!
  • Vážený příznivci ČESKÉHO knížete......... Johann Nepomucenus Andreas Heinrich Joseph Karl Ferdinand Johannes Evangelist die Heiligen Drei Könige Achaz Michael Maria Erbpr zu Schwarzenberg......

    ......nerozumíte-li tomuto jménu ...je to náš budoucí ČESKÝ prezident-(((((((
    ach ten Kchchchcchaaaaaaaaaaaarl bude nás stále překvapovat svou výřečností a v neposlední řadě jistě budoucími restitucemi .
  • Rád bych věděl koho bude volit zrádce Śpidla?
  • Lidi choďte volit až zítra, přes noc by mohli manipulovat s hlasy, jsou všeho schopní a nic je neodradí!!
    • !!! Opětovně velice správná připomínka !!!, opětovně proto, že jsem dnes již jednou takto glosoval výzvu - !!! lidi vemte si sebou brýle, ať Vám nepodstrčí co nechcete a hlavně nepoužité lístky nenechávejte v místnosti- mohou je zneužít !!!
      Manipulaci s volebníma lístkama jsem zažil na vlastní kůži při prvních tzv. OF volbách. Tehdy nepoužitých lístků byly plné koše pod stoly a horko těžko jsme tehdy prosazovali na ústřední volební komisi aby se účast na volbách kontrolovala i podle OP. Podařilo se to tenkrát prosadit jen částečně. Takže čert ví jak to vlastně všechno tenkrát bylo.
    • Zítra nemůžu tak radši nepůjdu vůbec aby s tím nemanipulovali!
    • Už to všem mailuju!
  • Milošek mi slíbíl že když ho zvolím že mě pomiluje. Miláček můj!
    • CIM,cimcarara cimcimcim...
  • No to vám zase tiscali hodil žrádlo..........
    • Ale, zase je alespoň sranda *1* Teď se uvidí, zda Čech se úplně rozpadne jako ten cukr na slazení EU, a nebo bude dál příslušník hrdého národa."Poturčenec horší Turka!" se říkávalo... *2*
      • Sranda.......... ty nechutný hulící příspěvky jsou srandovní? Mně přijdou dost ubohý.
  • http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/vlada/Toto-se-nemelo-dostat-ven-Svedectvi-odkryva-sokujici-slova-Schwarzenberga-260756

    Jen si ho vol národe.
  • a co tam strčit přechytralého šéfradaktora,fakt tihle pisálci za kus žvance z Bakalových novin prodají i vlastní babičku.Ať je zítra odpoledne a nastane klid už to obtěžuje.
  • Volba poctivého pracujícího lidu zní ZEMAN NA HRAD. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší