Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    a je to pravda
    • Izrael je uměle vytvořený stát.Protože USA bezhlavě podporovali roztahovačnost Židů,stále se víc prohlubuje nepřátelství mezi Židy a Araby.Nyní se stále zvyšuje moc a síla Arabů a USA už na bezhlavou podporu Židů nebudou mít finance.Sjednocování Arabů jejich sílu zvětšuje.Takže je jen otázkou času kdy Arabové zase Izrael zaberou.Pro Židy je nejrozumnější využít troubovitosti Čechů,kteří už čtvrt století volí jen lumpy,kteří Česko rozkrádají,tak si Česko stále dluží.Proto je od Židů rozumné Čechům půjčovat a pak,v součinnosti s Němci si Česko rozparcelovat.Čechy pak odsunout,z prodlužené země do Izraele,k odporažení Arabům,místo Židů.
      • Hele, troubo! Jdi se nechat vyšetřit psychiatrem!
        • Maslíte psychiatrem Izraelitou? To je ovšem výsledek předem zřejmý... Nedostatek lásky a podřízenosti projevovaný vyvoleným je důkazem duševní nemoci drzého Góje, že? *9*
          • Medikologu.Nejen že jste k dámě hnusák,vbrouzdal jste do oblasti s přebytkem či nedostatkem sexu.Vás typuji na nedostatek.Měl byste se léčit a neobtěžovat.Tak,aby Vám Pánbůh do budoucna zdraví dal,nebo alespoň potřebnou masturaci.Osobní.
            • Ta tzv. dáma je ve skutečnosti chlap... a sprostý jako dlaždič... a vaše bláboly o údajné roztahovačnosti Čechů v Rakousko Uhersku a podobně nepovažuji za argumentaci dospělého člověka... Hebrejské sexykecy ala Sigmund Freud jsou možná váš problém, doporučuji vám proto omývat si přirození vlažnou vodou a když nepocítíte úlevu, navštivte svého rabína. Možná vám doporučí o Sabbatu ani ústně nemasturbovat.
      • Pak je umělý státem i ČR.USA bezhlavě podporovaly roztahovačnost Čechů v Rakousku-Uhersku.Stále více se prohlubuje nepřátelství mezi Čechy a Němci.Pak je umělým státem i Slovenská republika,štěpenec Československa.Stále více se prohlubuje nepřátelství mezi Slováky a Maďary.Další příklady lze historicky doložit.Čiší z vás názor o ovládnutí světa židovskou diasporou.Jste tím tak blízek nacismu,že si váš ksicht neumím představit bez hákového kříže na čele.
        • Já nacista určitě nejsem.Židé,podle svého učení jsou národ Bohem vyvolený.Tedy nadlidé.To Hitlerovi nevadilo,aby tyto Bohem, údajně vyvolené,protahoval komínem krematoria.To je v jistém směru vědecký důkaz,ze jejich vyvolenost Bohem je pochybná.Prostě se jimi omýlaný Bůh na Židy tehdy vykašlal.
        • Češi byli v císařství,za Rakouska,naopak utlačováni.
        • To máte z Tel Avivských kravských rozhledů?
          • Já jsem argumentoval a čekal jsem totéž od oponentů.A dostalo se mi kravského rozhledu z Tel Avivu od jakéhosi Medikologa.Za jeho úroveň děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit