Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zahraniční majitelé nebudou o své zisky chtít přijít, takže si to zařídí tak, aby je měli i nadále.
    A těch zahraničních vlastníků "našeho", je až příliš. *16*
    Lituji takové prosté živočichy, jako si ty, že za pár stříbrných se chovají jako prostitutky. *12*
  • Ty ani nevíš, komu fandit a na koho nadávat. Ale např. Babiš je velmi závislý....na dotacích z Brusele. Dotace z EU jako takové, skončí v roce 2020. A co potom budou ti neschopní dotační pobírači dělat? Dotace pokřivují trh jako takový. My nepotřebujeme dotace z EU, navíc, jde o naše prostředky. Z našich daní, z naší práce. *16*
  • Meleš pitomosti, bez jediného argumentu, troldo. Je to právě naopak. Výše jsem uvedl proč. *16*
  • Nedal jsi ani jeden argument-proč. Jen tupě omýláš něco, čemu evidentně nejsi schopen porozumět. Jistě patříš k voličům JD, čemuž se potom velmi divím. Prý je to ta lepší, vzdělanější elita.
    Pokud máme něco špatně... vyzbrojenou armádu..., tak KDO za to může?! Pokud je naše armáda početně slabá, tak KDO za to může? Pokud se někdy v historii naše armáda "vzdala", což není pravda, tak KDO za to může?!
    Naopak, účast v EU a NATO je totalita! Zbabělci neschopni odporu, práce, budování vlastních sil, vlastního státu vlastní prací tímto vykřikují pitomosti,aby se naše vlast stala jen další kolonií Západu.
    Zakázat by se měly neziskovky zasahující do politiky a placené ze zahraničí. Sorosem placené prostitutky.
  • Schyzofrenyk.
  • Pokud Eu bude nadále upřednostňovat Afriku jak občany evropské unie,jsem pro odchod.
  • v nejbližších letech už jenom porostou. Asi se s tím smiř. . .
  • S milovanou a neomylnou EU a NATO na věčné časy a nikdy jinak !
  • který je ale dost pravděpodobně v menšině. NATO je agresivní spolek, který je nám k ničemu. Západní spojenci nás už v minulost dokázali zradit, východní nás obsadili. Pryč z NATO, spoléhejme sami na sebe.
  • T-34-85
    Neustále máte pocit, že Vás někdo sleduje (ruské tajné služby samozřejmě), máte návaly horkosti a velmi se potíte, cítíte se permanentně ohrožen (Ruskem)?
    MÁM PRO VÁS SKVĚLOU ZPRÁVU!
    Už se nemusíte trápit, vobou vhodného psychoterapeuta můžete nebývale zvýšit kvalitu svého života a zařadit se zpět do lidské společnosti.
    Hlavu vzhůru, vždyť v usa má svého psychologa většina domácích mazlíčků.
    Copak Vy sám jste míň než pes, had nebo pavouk?! *1* *1* *1*
  • Česko NATO potřebuje protože má malou armádu a špatně vyzbrojenou navíc o svoji zem bojovalo snad za Žižky jinak za německé pak ruské okupace se vzdalo bez boje.A kdo nepoznal zvýšení životní úrovně za dobu členství v EU tak je hlupák.Odchod z EU by byl návrat do doby totality.Jsem proti takovým referendům která by poškodila český národ.SPD a KSČM jsou spolky které by se měli zakázat!
  • Je vidět jak jsou ruské tajné služby a jejich čeští kolaboranti aktivní ve snaze rozvrátit EU, budoucí USE a za tím cílem se snaží oblbnout prosťáčky. Podobně tomu bylo po poslední světové válce.
    Propagovat "vystoupení" z EU nebo z NATO je vlastizrada a kdo tak činí, ten je podle mne vlastizrádce a měl by být poslán do vyhnanství do Putinova carství.
  • Tohle je ubohej názor, kde to žiješ? , v nákym rudym skanzenu se šikmejma vočima ? tahle maličká zemička ve spárech východních velmocí? dyt sme jejich jedno město vogo !
  • Pravda o pravdoláskařích
    https://www.youtube.com/watch?v=clRaC7GiNBI
    Jen připomenu, že ubožák drahoš označil sk prezidenta kišku za svůj vzor *11* *11* *11* *12* *16*
  • Proč Karel IV? Nebyl by lepší Petr Veliký nebo přímo Koba(Stalinova přezdívka)?
  • Zemanova úderka... náckové a komouši jsou na dobré cestě
    dál od Bruselu a blíž k Moskě... Bureš si hraje s ohněm...
  • já taky věřím na duchy, strašidla a dobro z EU :-))).
  • Byli jsme před komunisty,Varšavskou smlouvou a jinou pakáží a budeme i po imigrantovi Okamurovi.
  • Alenko,Alenko, ty se nikdy nepoučíš. Byla jsi někdy na Ukrajině ( zejména té "demokratické" západní), Gruzii, Armenii? Zřejmě ne nebo jseš slepá, hluchá ,nebo jinak vybavená. Nacionální fanatiky, jako jsou západoukrajinci okolo Lvova, Kyjeva, těžko pohledat. Arménci, ti jsou zase rádi, že v Gyumri mají ruskou leteckou základnu, protože s musurmany ,podporované Západem, mají ty nejhorší zkušenosti. Jinak za komoušů jsem rozhodně nesdílel názory komoušů- a nikdo mně za to nestíhal Ano nebyl jsem kvůli tomu kádrová rezerva a plat jsem měl tomu úměrný. A sluníčkář nebo pravdoláskař je nadávka? Je to vážená vyjádření něčích vlastností. A jestli si to sami vykládáte jako nadávku, pak to svědčí jen o tom že vnitřně sami cítíte, že s vámi není něco v pořádku.
  • bude lepší počkat, až se EU rozpadne sama od sebe. Nebude to už tak dlouho trvat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit