Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem také Pro. *1*
  • Strašit komunisty bylo populární před pár lety. Byl to žvást a byl zcela k ničemu.
    Strašit Putinem a jeho řízením zeměkoule ve všem, včetně našich (amerických) voleb je pitomost, kterou se chlubí ti, kteří nepřemýšlí, nechají si tohle nabulíkovat placenými gaunery a ještě se touto "svou" hloupostí chlubí.
    Potom se "x" nediv, že tvá volba nikdy nemůže vyjít. My nejsme pitomci, my ne. *16*
  • Co je na tom heslu nefér? Já v tom nic špatného nevidím, když je navíc pravdivé a logické.
    Pokus se dobře pamatuji a to pamatuji, tak s agresivní nefér útočnou filipikou přišel Drahoš.
    V každé větě útočil na Zemana. Nutno podotknout, že hloupě a nefér. *16*
  • Dal jsem si tu práci a přibližně spočítal znaky. To co jsem napsal já bylo přibližně 2700 znaků. Těch 600 znaků výše jsem zkopíroval z článku. Ale budiž, dejme tomu. Napsal jsem tedy ať nežeru zhruba 3500 znaků. Pokud mé matematické znalosti postačují k chápání pak 3500 je 70% z 5000 znaků. Vaše stížnost tedy není na místě. Ale problém bude možná i někde jinde. Někdo popíše deset knih a stále má myšlenky jež může sdělit. A u někoho je vyblafnutí i deseti slov pro ostatní nesmírné utrpení k přečtení poněvadž se jedná o hloupost bez obsahu a smyslu. Zkuste si postěžovat redakci pokud máte dojem diskriminace.... *3*
  • Já bych ten termín "zanedbatelné" nahradil hloupé, jako celý výmysl EU. Vpustit černochy a muslimy do Evropy v těch počtech, které existují, byl ten nejvíc nedomyšlený nápad, který Merkelová a spol. "vymysleli". A pokud to nebyl nápad, tak to byl záměr a to je potom ještě horší. *16*
  • Co je lepší, sám se svoboně rozhodnout a nebo nechat za sebe rozhodovat. Z hlediska posledních přešlapů našich vlád . je samostatné rozhodnutí ta méně horší volba. Viz Mnichov. už jste zapomněli??? *3*
  • Ještě světkolemnás, AC-24, Sputnik, aeronet a další "hlasatelé alternativní taktické pravdy" *15* *15* *15*
  • Tak snad jednou, až skončí Putinova éra, k tomu dojde, Přímo do EU Rusko nepatří, ale jako přidružený stát určitě ano. Bohužel, několikasetletým podřízením mongolské Zlaté hordě Rusko myšlenkově zaostalo ve středověku a těch pár osvícenských carů a careven to dohnat nestačilo (navíc doháněli silou, místo výchovou).
  • Jsem sice zásadně proti kvótám, ale na druhou stranu - to co nám kvóty předepisují je naprosto zanedbatelné a v souvislosti s tím je vytahování No-Go zón a šaríi (která neplatí v žádné západoevropské zemi) jen cíleným strašením. Naše uprchlická střediska zejí prázdnotou, klidně bychom do nich mohli přijmout pár tisíc skutečných válečných uprchlíků podle vlastníhio výběru.
  • Pouze zdánlivě nesouvisející..

    http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/svedska-televize-vysilala-dokument-o-dopingovem-systemu-v-norsku/

    http://www.protiproud.cz/politika/3616-eu-cesta-k-ucebnicove-dokonale-sebevrazde-cenzura-migrace-a-vyhazene-biliony-jak-chutna-drubezi-salat-z-kureciho-trusu-novoucke-nogo-zony-brzy-u-nas-soudni-lekarstvi-pro-nejotrlejsi-mylka-je-vyloucena.htm

    *6*
  • ...pryč...
  • Mně ty řeči o "vystoupení" ČR z EU připadají, jako kdyby obyvatelé Coventry hovořili o "vystoupení" z Velké Británie.
  • Naprostý souhlas. Poznal jsem země na západ i na východ od nás. S Rusem se lze domluvit i bez znalosti ruštiny, ale my jsme Evropané, kdežto Rusové jsou myšlením a chováním převážně Asiaté. To ale nebrání tomu, abychom se vzájemně poznávali, učili se jeden od druhého to dobré, vyvarovali se toho špatného a především se naučili respektovat jeden druhého. Místo konfrontace je třeba spolupracovat.
  • Máš pravdu soudruhu ! Je třeba vyměnit občany, u nás v Německu jsme s tím už začali a ráj máme na dosah.
  • Nejsem příznivcem vystoupení z EU,případně i z NATO.To by byla velká chyba a vedla by tuto zemi do područí někoho jiného.Také si myslím,že budoucnost Evropy se bude přibližovat ke spolupráci s Ruskem,nikoliv opačně.Rusko si dovedu představit ve svazku EU,bude to trvat,ale jednou se to uskuteční,neboť nebude zbytí.Půjde především o zachování světového míru.
  • Pokud bychom měli přijat kvóty, tak radši vystoupit. Kvóty jsou naprosto nepřijatelné. je nutné tento nesmysl za každou cenu odmítnou, jinak skončíme jako na Západě - no go zóny, šaria, kriminalita epidemie znásilnění atd...
    http://www.epshark.cz/clanek/228/migranty-proste-prijmete-a-basta-fidli
  • Právě že v prezidentských bylo hlasů "proti Drahošovi", kterého prozemanovská klika vykreslila lživě, málem jako zosobnění ďábla, příliš. Neuvažující lidé se nechají snadno zmanipulovat hláškami typu "Stop imigrantům a Drahošovi" ...
  • Krátká diskuzní rukověť
    - Jakékoliv urážky autorů, či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • V těch presidentských volbách tomu právě tak bylo. Jinak by nebylo možné, aby si lidé "svobodně" zvolili osobu vulgární dělající ostudu naší zemi ve světě, degenerovanou alkoholem a komunismem a vydíranou pro svou činnost agenta StB.
  • Pro referendum nám chybí především morální, vzdělaní, soudní a zodpovědní Občané, schopní rozhodovat se nikoli podle emocí, ale na základě hluboké úvahy a posouzení důsledků svého rozhodnutí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit