Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mladí lidé kritizují, mimo jiné, president mluví sprostě, zatímco děti a mezi nimi i starší studenti se mezi sebou titulují "Héj p.čo, běž do rrdele, p.čo" atd. To je asi nenaučil Zeman, nebo ano?
    Pokud Zeman poukáže na věci, které se mu a mnoha lidem nelíbí, je to ÚTOK!
    To na mne útočili furt ve škole, v učení, na střed. škole, na vojně, v práci..
    Navíc, milí studenti- Nobody perfect- ani já, ani Zeman, ani vy, ale máte právo na vyjádření svých názorů! Neměly by to být takové ty stádní, každý by měl trochu popřemýšlet než se nechá "nasměrovat" organizátory. Nezapomínejte, jak probíhal vývoj po r. 89! Spoléhali jsme na "pravdu a lásku"a lidi, kteří to mysleli "upřímně" a za těmito hesly a zástěrkami se chystaly křivárny, jak po r.48.
    A tak se stalo, že pokud někdo dluží pár kaček nemá na vrácení, vesele ho odsoudí.
    Ten, kdo defrauduje miliony a miliardy, na toho je státní aparát krátký. Nebo se nastaví režim státní, či polostátní organisace tak, že kontrola finančních toků je nemožná. A to mi silně zavání "starými časy"
  • Ano. Správně si to napsali. HANBA JIM. Vpodstatě neuznávají stávající demokracii.Takže Ústavní soud může jít do háje....
  • Promiňte jako malého mně řezali spolužáci po hlavě sukovicí, od té doby jsem úplně blbej
    • 0
    • 0
    • 0
  • dnešní den máme vzpomínat na naše statečné předky, tisíce Čechů umíralo
    https://www.youtube.com/watch?v=mKwOT6aIkHA
    • vanhorne
      "tisíce Čechů umíralo"
      A take umirali rukou tveho bolshevickeho bratra.
      • 0
      • nevěšej se na mě havloidní demokreaturo
        • 0
          • 0
  • Ještě jsem zapomněl říct,že se ještě počůrávám a posrávám
    • 0
    • 0
    • 0
    • 0
  • zaprasil jsi tady místa a místa. Zakomplexované mačo se jmenuje Rudyn Hrebeňár z Ostrova, Kdykoliv se dá ozvat na jeho telefon 723 983 963.
    • 0
    • 0
  • Ostuda. Proč radikální studenti neprotestovali, když Klaus začal rozprodávat státní podniky zahraničním nadnárodním společnostem a tím z nás udělal kolonii nebo když se Havel neustále dokola omlouval Němcům za odsun, později ( po protestech pamětníků a odbojářů) již "jen" za způsob odsunu a když ministři financí, mimo jiné zvlášť Kalousek, neustále mleli o utahování opasků a sami sobě přidávali nebo když Sobotka prodal pod cenou OKD Bakalovi? Kde tehdy byli tito hrdinové??? V roce 1989 mi bylo 26 let a tehdy jsem fandil všem změnám a těšil se, že místo totality bude demokracie, ale tenkrát jsme si na demonstracích vycinkali zlodějský kapitalismus. *7*
    • Protože jim nikdo neřekl, aby protestovali. Studentům musí dát někdo příkaz, protože jsou krásně manipulovatelní.
    • vanhorne
      "Ostuda. Proč radikální studenti neprotestovali, když Klaus začal"
      Ostudo, ty bys asi vyhnal do ulic na obranu zemana a burese i materske skolky. Jak byli ti dnesni studenti tenkrat stari, byli vubec na svete? Co se ti na studentech nelibi, ze maji vice rozumu a courage nez jejich prihrbli tatkove, kteri dovedou knourat jen po hospodach u pivecka?
  • Tady na tom videu nemají studenti nějaké zásadní názory na prezidenta. Kdo se studenty manipuluje, že najednou mění názor? Kdo je vyhání do ulic?

    https://www.youtube.com/watch?v=8Gl_OHKI2rY
    • Vykastrovaný bolševický hňupe, Americky Imperialisti a váleční štváči je vyhání do ulic.
      • taky si myslím, že to budou vaši terorističtí kamarádíčkové
    • Hele, soudruhu Lery, s tebou asi manipulují mimozemšťani, co? Tak bacha na ty ET, aby si tě nevzal sebou na pokusy.
      • Já to video nenatočil. Že by mimozemšťani jak píšeš? Na to se dá odpovědět, ale Ty na to nemáš, tak tady plácáš nesmysly. A všiml jsem si, že již dlouho. Kým jsi najatý? Nějakým tím ET?
  • Tak, velká přestávka skončila a teď učit, abyste věděli alespoň základní data o naší republice. A nejen to,protože skončíte školu a nikdo vás nebude chtít zaměstnat. Dobrá perspektiva. Neměli by studenti demonstrovat za to, aby mohli být zaměstnáni, aby mohli zakládat rodiny, aby byli chráněni před exekutory, když si pořídí byt a pak neví jak ho splácet, aby si byli schopni vytvářet sociální jistoty?
    • Zajímalo by mě, kolik studentů ví, co se událo 15.3.1939 a nějak jsem zjistil, že žádná televize se tomuto smutnému výročí nevěnuje.
      • No, ta anketa proběhla,nevím na které TV jsem ji viděl, ale asi z deseti dotázaných nevěděl nikdo nic. Nevěděli ani, kdy byla založena republika, nevěděli co byl rok 1948 ani 1968 a na 17.listopad 1989 odpověděli asi dva.
  • doufám, že otcové až se doví, že jejich dítě bylo zmanipulováno a nahnáno do této trapné stavky, půjdou a dají učitelům pár facek, dobytkům

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit