Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak nemám náladu koukat na politické diskuze v televizi, tak se mi stalo, že jen tak mimochodem jsem nechala zapnutou televizi na ČT2, kde se objevil v pořadu Daniely Drtinové – Michal Hašek.
    Teda doteď jsem se ho zastávala a považovala jej za skutečného vůdce sociální demokracie, který by mohl stranu někam dostat. Po tom, co jsem protrpěla jeho nicneříkající odpovědi a mletí jedné a téže věci na jakoukoliv konstruktivní otázku, došla jsem k závěru, že je to opravdový politik (nejradši bych použila mnohem horší výrazivo, ale jsem dáma), který by v nové vládě neměl co dělat, jinak se nic nezmění. Pak ve zprávách na ČT1 byli dotazování Hašek a zároveň Zaorálek na stav ve straně. A zase Hašek mlel hovadiny a Zaorálek velmi konstruktivně odpovídal na dotazy. Takže ono to jde, jenom mít za partnery opravdové lidi a né politiky typu Hašek. Och jak krutě jsem se mýlila.
    A ještě lhal před celým národem, takový člověk by se neměl dostat do vlády, to by byl konec. *10* *13* *9*
    • Vy,že jste dáma? Neví.
    • Kdybyste si paní Zdeno uvědomila, že Hašek má více než 27 funkcí, což zvládne jen nadčlověk a Hašek, v PS mu říkají, že má více funkcí než japonská kalkulačka, tak už z tohoto hlediska byste si musela položit otázku, zda nejde o karieristu toho nejhrubšího zrna. Ještě v době přezidentské kampaně běhal do Loretánské za Zemanem se slivovičkou a samozřejmě za to čekal jeho podporu , protěžování a získání premierského místa, když je tím krajským hejtmanem. S tím, že má nejvyšší absenci v Poslanecké sněmovně, protože nestíhá a přesto se tohoto postu nechtěl vzdát je prostě výmluvné. Puč v jeho provedení na příkaz Zemana byl jasně vypočitatelný a proto jsem letos po dvaceti letech díky němu a nebezpečí tohoto puče, což se stalo, nevolil ČSSD.
  • Zemanovi se asi rosí čelo . Plán byl jednoduchý . SPOZ získá nějaké mandáty a uzavře koalici s Haškovou ČSSD a bude vládnout s tichou podporou nějaké další strany podle výběru . Asi KSČM dolézání před volbou presidenta nebylo jen tak a Zeman už by dohlédl aby si komunisté přišli na své . Vládu by nadiktoval Zeman a Hašek úslužně přikyvoval . Jenže , chybička se vloudila SPOZ mandáty nedostal a tak zbyla možnost poslední , puč v ČSSD a ten jak to vypadá nevyšel a pokud vše klapne jak má tak bude na tahu Sobotka ( jak ho nemám ani trochu rád ) a v parlamentu si dědulu z Hradu vychutná .
    • ... tobě nemá co, neandertálové nemají skoro žádné :)))
    • No, snad to "vychutnávání" vyjde a bude nakonec ku prospěchu věci a většiny občanů ...
      • Uznávám , je to jen hezká představa ale pokud si Sobotka pozici udrží možná . Nicméně stejně nevěřím ani na okamžik , že Zeman Sobotku pověří sestavením vlády . S naprosto největší pravděpodobností se vymluví na politickiu nestabilitu a pověří Rusnoka a jeho melody boys aby vládli dál dokud se situace nevyjasní a to může být dlouho , DLOUHO .
        • Gregory Jen taková zajímavost. Všiml jste se hádky mezi Sobotkou a Haškem ohledně kroužkování před volbami. Jak to, že v jedné partaji takové rozdíly. A ono to pokračuj i teď. Jenže hlava pomazaná v ČSSD není známa, všichni na 2/3 území volili ČSSD. Ne Haška. A tak prezident musí, protože to prohlásil veřejně, že sestavením vlády pověří firera partaje a to je Sobotka. Takže Sobotka sestaví vládu. Jestli ji prezident bude chtít to nevím. Akorát si myslím, že Haškův klan nebude v parlamentu vždy hlasovat tak jak chce Sobotka, ale spíše podle přání prezidenta. Proto by měl Sobotka jednat s Úsvitem, aby to měl sicher. Dám Fernet že to takhle dopadne
          • Pokud si pamatuji Zeman prohlásil , že se sestavením vlády pověří zástupce vítězné strany . Neřekl předsedu . Nechal si otevřená zadní vrátka . Ostatně v zásadě může pověřit naprosto kohokoli podle vlastní úvahy . Jistě , situace se komplikuje ale Rusnoka pověřil taky i když se nedalo očekávat , že dostane důvěru . Dejte na mě , stařík se svých plánů jen tak snadno nevzdá a přiznat si porážku , to už vůbec NE .
            • Prezident už jen může čekat. Má možnost nabídnout Sobotkovi dohodu. To, co se nepovedlo s Haškem, udělá tentokrát veřejně se Sobotkou. Nemusí nic tajit a klidně mu podá ruku. A pokud Tejc nebude velet parlamentním flákačům, ale bude to Škromach tak by to bylo pro něj i záchrana. Zůstal by pořád politikem co drží slovo. Jak říkám, je otázkou jak to bude fungovat při hlasování v parlamentu. Pokud prezident teď veřejně vystoupí a řekne, že jmenuje předsedu pol. strany sestavením vlády, tak to je jasné. Ale Sobotka nemusí být premiérem. A ani to není dobrá pozice při předkládání zákonů a o hlasování o důvěře vládě, škoda mluvit. Lépe býti poslancem a předsedou partaje. A být Sobotkou, tak mizím do europarlamentu. A pozvolení položím funkci předsedy. A doporučím Haška jako kandidáta. Ať se v tom hrabe.Teploučko, klídeček a prašulky. Lepší než tady
        • Ano. A v tom případě nastane konečně vhodný okamžik pro Zemanovu defenestraci rovnou do Jeleního příkopu - po hlavě.
          • Vážený, ale to tam nesmí být měkko, tedy konkrétně nasrááno - to už tady jednou bylo a moc dobře to bohužel nedopadlo !!!
            • Pro JFK: v tom případě to bude naprosto O.K. !!!
            • Tak snad hradní stráž bystře zareaguje a doveze betonové panely...
        • Pokud vláda sestavená premiérem pověřeným jejím sestavení nezíská po dvakrát důvěru sněmovny, musí president podle Ústavy pověřit sestavením osobu, kterou navrhně sněmovna. I když Zeman považuje ústavní zvyklosti za idiotské, musí Ústavu respektovat, protože by jinak mohl být zbaven funkce.
          • Opravdu si nemyslím , že by si Zeman s výkladem ústavy nějak moc lámal hlavu . Nepostřehl jste jeho holedbání , že získal mandát od LIDU a to je nad vše ostatní ? Plán A mu sice nevyšel a plán B je těžce v ohrožení ale staříka bych nepodcěňoval. Pokud vyloučíte vše co nemožné zbyte vám možné . ( Poněkud volná interpretace ).
        • Ano, současně se ale v těchto souvislostech nabízí vtíravá (možná až zlomyslná) otázka, zda by to byla skutečně ta nejhorší možná varianta ? Nepochybně v tom má jasno korektor, jehož intelektuální příspěvky jsou vždy a za všech okolností důstojnou a neodmyslitelnou okrasou zdejších názorů i diskusí ... *2*
  • Pokud výše jmenovaní zmizí navždy z politiky, bude to velká úleva. Naopak švanda bude, že jako vždy se udrží to selátko Škromach, který se vždy obdivuhodně vynoří ve správný čas na tom správném místě
  • Jak se máte, voliči ČSSD ? *1* *1* *1*
    • Voliči ČSSD mají naprosto jasno . Za všechno může Kalousek a jeho zákulisní intriky proti obyčejným lidem .
      • Univerzální hromosvod se vždycky hodí, vážený pane ! Myšlení bolí a zamyšlení se nad sebou sama bolí nejvíce !!!
        • Vždy je nejsnadnější a nejpohodlnější uvěřit tomu , že za moje problémy může někdo jiný .
  • Korektore , kdy konečně pochopíte , že si z vás všichni dělají pouze prču jako z obecního blázna ? Ale jo , nepochopíte a budete se vztekat dál .
    • ... neznám vztek, rozšířil jsi řady slaboučkých návštěvníků, co na ale mě vůbec nemají :)))
      • Nemohou na tebe mít, neb jsi hovedo non plus ultra *1* .
      • ... srovnej slovosled, máš na to, tupane, to zvládneš :)))
  • Vážení přátelé. Omlouváme se za rušení debat ze strany našeho dlouholetého
    pacienta korektora. Provádíme pokus zda je tento cvok schopen žít v lidské
    společnosti. Bohužel není a bude nutná jeho trvalá izolace v lůžkové kleci.
    Je srandovní číst tohoto Barona Prášila který tvrdí že nemá čas zde smrdět protože
    má mnoho práce bab a koníčků. Přesto ho zde máme neustále ať už v kabátě
    prda prdíka či korektora. *1* *1* *1*
    • ... děkuji za poklonu, dnes jsem dostal rekordní počet primitivů na pokraj zoufalství
      • Máš evidentně divoké sny,patrně jsi zrovna levitoval po nějakých lécích mezi sny a realitou,protože přivést někoho na pokraj zoufalství skutečně hloupými a neplodnými řečmi není ani trochu jednoduché.A tvých vysněných ''rekordních'' je skutečně pouze sen a akt zoufalství,ovšem z tvé strany *2* *2* *2*
  • Korektore dvojjediný a nepostradatelný , napište ještě něco chytrého ať si rozšíříme obzory . Neuvažujete o vydání svých příspěvků knižně ? Možná by se to dobře prodávalo studentům psychiatrie . Všichni se zde v hluboké pokoře skláníme před vaší moudrostí , možná by si vás i soudruh president vybral za svého poradce .
    • ... tě jebu, jsi neškodná nula :)))
      • korektora s IQ houpacího koně snadno překonává každá nula. *1* *1*
        • Nebuďte krutý, on za své postižení možná ani nemůže !
          • ... jak vidíš, korektůru jebu, jsi o něco lepší, blboučkej bobo :)))
            • Ale korektore, i když už ztrácíš síly, netřeba mi hnedle lézti do řiti !!! Nicméně děkuji. *1*
      • Přidejte , to je moc krátké . Trochu rozvést . Jak je v baru ? Nebo už vás vyhazovač vyprovodil kopancem do zadní části těla , že pobudové tam nemají co dělat ?
  • Pro KOREKTORA: už mě nebavíš, meleš jako flašinet dokola. A nic nového. Jdu něco užitečného dělat - musím z papiňáku vytáhnout uzené koleno, chápeš ? Nejen duševnem je člověk živ. Takže korektůrku - vyčůrat, pomodlit a hajdy spát !
    • ... v hajzlu s nervama, bobo?
      ... neva, to se srovná, až dorosteš, hlupáčku, buď trpělivej :)))
      • Proč z nervama ? Spíš jiné smysly vrní - chuť, čich, chápeš primitive "o co go" ? Aha, nechápeš ! To nevadí - neřeš to, to je u tebe úplně, ale úplně normální, ó největší inteligente. Asi tě doma málo řezali, zato ti hodně (sprostě) nadávali, takže jsi dnes takový deformovaný mamlásek s velmi omezenou slovní zásobou, navíc očividně bez špetky sebevědomí ... Na tobě by si doktor Chocholoušek mohl "udělat" docenturu, možná i profesuru !!! *7*
  • Soudruh Hašek & co je záruka dodržování každé koaliční smlouvy. Je na ně spolehnutí. Určitě nepodrazí žádného koaličního partnera. To s tím Sobotkou si nevšímejte. To je jen pro pobavení voličů.
  • To, že v takto zadlužené a zbídačené zemi nemá dosud skutečná levice sílu vládnout, je zapříčiněno tím, že komunisté mají ve vedení výstavní lumpy a ČSSD, která se též za levici vydává, není strana levicová, ale strana lumpácká. Takže zadlužování a cesta ke státnímu bankrotu bude nadále pokračovat. Stále v Česku nadále kraluje obyčejný český blb. Pokud se nadále na vše dluží, tak se cítí spokojen. Tím kdo nasekané dluhy zaplatí, svoji přitroublou hlavu nezatěžuje.
    • Nějak zapomínáte, kdo ty dluhy začal, spustil, kdo to tu rozkradl, a ve vedení mají výstavní lumpy v podstatě všichni a pravicové strany od shora až dolů, tak si to tečko přiznejte. Kdyby tomu tak nebylo, tak to tu nebude, po převážně pravicových vládách, vykazovat jednoznačně znaky obrovského Augiášova chlévu a to dlouhodobě. .
    • Nenamítám nic proti obsahu příspěvku. Ale krádež je krádež i když je ukraden pouze nick.
    • Některé citáty se dají použít a souhlas-bohužel / je to jen boj o moc a lepší postavení a tím to končí a volič - po volbách jako, vždy ztrácí ......... co jim jen popřát -sebereflexi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit