Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co takhle se malinko starat sami? Ne jen čekat co kdo udělá,to se potom nedivte,že to je jak to je. Prostě tenhle komunistickej názor -oni- nikam nevede.
    • Platíme daně aby se starali oni, jinak tam nemusí být, hououvadá moci chtivá.
    • Tak jdi příkladem a někomu jdi pomoci... Vyzývat umí každý blb, ale jinak: " Ručičky, nebojte se, vy makat nebudete...ale keců, jako opice čůráneki, těch má každý pohotově dostatek. Radit, ale sám nic nedělat - heslo dnešních flákačů !!!
      • Blbečku,píšu z mobilu,proč? Protože jsem v Krumlově a pomáhám,konečně chvilka odpočinku. Volič Zemana,co? Ho*no vím,ale pindám a radím *11* *1*
        • Moc asi nepomáháš když máš čas psaát v mobilu. *2*
        • to ti můžem a nemusíme věřit můžeš si sedět v koženým křesílku a kecat moudra
      • Pišto, a ty jdeš příkladem?
  • Kapitalista se na vás vas*re vždycky.teda pokud z vás nemá prospěch, užitek nebo zisk.
    Kdy to konečně pochopíte ?
    • komunista taky pokud mu nejdete na ruku a nelíbáte zadek.
  • Lidičky, musíme si pomoct sami - napřed uklidit po povodni a pak vyhnat klackama ty "nahoře". *16* Jinak nebude líp.
    • ne je mlátit klackama ale dát jim právě ted do rukou lopaty krompáče gumáky a hurá do vody a bahna at poznaj co to je být pod vodou at si taky trochu namočí zadek
  • Je to vše nejaký divný,proč před revolucí takové povodně nebyly,nebo sme o nich nevěděli?taky sem už desítky let neviděl traktor na poli dělat hlubokou orbu.po polích se prohánějí 20 i 30 tunové kolosy a orá se pár centimetrů,seje se tlakově,bez orby,tak se nedivte,že se do polí nic nevsáchne.týden prší a já mám zahrádku v pohodě,voda se stáčí vsáchnout.A že je málo protipovodňových hrází?od revoluce tady máme tolik milionářů a miliardářů,že by sme ty hráze mohli polepit tisícikorunama a ještě by zbylo.jen na obyčejné lidi nezbývá nic.Hlavně by mně zajímalo,kolik z těch peněz na pomoc nějaký šikula beztrestně ,,odkloní"do vlastní kapsy.sakraproč to nejsem já *1*
    • Váš příspěvek je trefný.Naše teta z USA,když tady byla od r.1914 v roce 1968 na návštěvě tak byla pozvána do JZD v J.Čechách a slyším jí dodnes.Byla nadšená a viděla jak se mají pracující dobře.Lehké traktory Zetor na naše pole,lány brambor,to co se tady pěstovalo .Když tady byla v r.1992 tak začala zírat bez Vizíru.Rozparcelovaná pole a starci a stařeny upachtěné ,nervní akorát se zmohla to jste dopustili?Vždyť vy jste o 100roků zpět.A to byl teprve začátek kapitalistického blahobytu u nás.
      • Já si zase vzpomínám, že o žních jsme z továrny museli chodit pomáhat na pole sklízet slámu, zatímco JZDáci si jezdili po výletech. A na podzim jsme zase chodili sbírat brambory a řepu, zejména když už bylo JZDákům na poli zima. Ten náš komunismus byl horší než třicetiletá válka. Naši potomci tím budou trpět ještě po sto letech.

        A proč se ta teta vracela do USA a nezůstala tady v té zemi zaslíbené?
        • Anonyme, jsi hloupý a o práci v zemědělství nevíš vůbec nic. O tom minulém ani o tom současném. Pracoval jsem v zemědělství 20 let a ani jednou jsem si nemohl dovolit jet na dovolenou - jen v zimě na nějakou rekreaci. Tak se, prosím Tě, zdrž odborných diskusí. Jsi chudák a k tomu hloupý, velice hloupý. Promiň mi tu upřímnost.
        • Ubožáku.
          Na brigády se chodilo, a jezedáci si také občas vyjeli na onen výlet. Ale tu jejich celoroční práci bych tobě navalil na celý život. A "dnešního" důchodu by ses ty určtě nedožil.....
  • Tak jako vždycky jak je pohroma tak vláda plné KECY SOLIDARITY ale jak emoce opadly tak zase nic tvrdí že na nic nejsou peníze a pod.Čert nám je byl a bude dlužen pokud nevrátíme přírodě to co jí patří a ne stavět na zemědělské půdě.Dál už tady řeční ostatní .
    • Tak je nevol !!! To víš, že slibů tři dalí třřeba deset plných pytlů, ale splnit si je musíš sama, penízky na to, to nééééé, to nééééé, co bychom potom kradli my, vláda parlament, senát a ostatní, co se na ně nalepují, víš co to stojí miliard ??? Ale sliby, ,jó těch vám dáme, hlavně abyste nám zase dali hlasy...a pak vás okrademe dohola !!!" Tak to je spravne a tak to ma byt".....jako v Černých baronech...
      • Pišto, čemu se divíš? Vždyť to jsou komunisti v pravicových převlecích.
        • Tak proč všichni plivaj na ty, co ty kabáty nepřevlíkli? Možná plivaj ti překabátovaní a veřejnost jim to hloupě baští.....
  • Aktuálně:
    Jednoho dne se českej Lojza naštve kvůli počasí a vydá se do nebe zeptat, proč u nás pořád prší.
    Zabouchá na nebeskou bránu, otevře mu svatý Petr:
    „Co si přeješ, Lojzo?“
    „Přišel jsem se zeptat, proč u nás pořád prší?
    Na to svatý Petr: „Podíváme se, co se píše v nebeské knize.“
    Chvíli listuje a pak povídá:
    „Pojď se podívat. Česká republika, vláda všechno posrala – třikrát denně splachovat!“
    • No jo, od r. 1948 to tady komunisti zas.ali až až.
    • To je jen trochu na odpočinutí. To že je současná a předchozí vláda ksindl b bylo jen opakování. Ale občané se nepochopitelně opakují a jsou nepoučitelný.
  • On nad vámi nelétal vrtulník s Nečasem?
  • Za povodně může ODS, ČSSD, ODA, US, SZ, KDU-ČSL, TOP09, VV, Lidem atd., tj. všichni šmejdi, kteří byli ve vládě po převratu
  • tato vláda a protipovodňová opatření?Ta měla jediný cíl,naplnit své kapsy a ožebračit lid,Státní pokladnu vysát až do dna a stát zadlužit do miliardových částek.Navíc odstranit slušné a poctivé lidi z politiky,kteří jim viděli do karet a to se jim podařilo beze zbytku.
  • Je úplně jedno, co kdo napíše, pravda je taková, že pro politiky přišla povodeň akorát včas. Utichla kontroverzní diskuse o církevních restitucích. Politici se ukazují v médiích (hlavně těm, co jim klesají preference se to hodí) a nešetří sliby. Dávají si záležet, aby nikdo nepřehlédl, jak se snaží pomoci. Jejich vážné tváře plné účasti musí každého přesvědčit, jak upřímně to myslí. Kromě mě. Pouze parazitují a sbírají body. A až to přestane být mediálně zajímavé téma, utichne i jejich zájem o postižené oblasti. A je jedno, jaká je to strana, zelená, modrá, oranžová, růžová ))))Všechno je to bohužel stejný ksindl.
    • Je to jedno, jaká strana, ale je to logické. Politický a volební systém je pouze pro politicky civilizované státy a to Česko bohužel není.
    • Máš pravdu, peníze na pomoc při povodních jsou zřejmě už někde jinde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit