Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... nebo nahoře, to je jedno, zakomplexovaná špína pozná, když se o ní píše :))))
  • ... na tebe dole nemám ani já, ubožáku :))))
  • ... nezaujal jsi, chudáku :))))
  • ... jsi hajzlpapír podřadné kategorie :))))
  • Chtělo by to zopakovat události z konce 18.století. " Liberte Egalite Fraternite ",tehdy gilotiny měly dost práce,doufám,že dosud nezarezly.
  • Je to namachrovaný tak,aby to jo nešlo.
  • Tenhle stát je neskutečnej.Chudáci naše děti.To,co se tady poslední dobou děje, z toho jde hlava kolem. Někdo zabije dva lidi a dokonce rodiče a dostane tři roky. Jinej vezme úplatek a jde si sednout na kolik že let? Tohle je úsměvný.A už tři měsíce sedí. Vrazi běhají na svobodě, pedofilové a jiní...vůbec bych se nedivila, že to na Ratha někdo ušil..O politiku se nazajímám, dnes si musí člověk pomoc sám, stát se o nás nepostará, ale byl jeden z mála, který na mně působí pozitivně. Když člověk dnes vidí co se tady děje - nesmyslný exekuce, bezmoc lidí v právu..a každýho soudní jednání trvá roky...
  • ano moje řeč a nebo Zeman na Hrad
  • Vás nenávist sežere !!! *14*
  • vy jste ho viděla jak kradl roky?? Není vinen a pro obyčejné lidi se snažil dělat co mohl styďte se
  • Je to blb
  • Asociálové a mafiáni z vládních stran se snaží strašit lidi minulostí, aby se dál mohli držet koryta a rozkrádat naši zem. KSČM je nezkorumpovaná legální parlamentní strana, která hájí zájmy slušných lidí této země. Svýmy bláboly tady dokazuješ, že jsi jedním z těch parazitů, kteří okrádají slušné lidi této země
  • A ty jsi modrý blb
  • Každý občan má právo na nezávislý soud !!!!
  • Podle Trestního zákoníku č. 40/2009 Sb.
    § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka…
    § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
    § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo zločiny nacistů a komunistů proti lidskosti…
    BUDE POTRESTÁN ODNĚTÍM SVOBODY AŽ NA DESET LET.
    A jelikož
    1) KSČ podporovala, propagovala a veřejně projevovala sympatie ke komunistické ideologii, veřejně popírala, zpochybňovala, schvalovala a snažila se ospravedlnit komunistické zločiny,
    2) KSČ(m) se liší se od KSČ pouze přidáním písmene „m“, a jinak podporuje a propaguje komunistickou ideologii,
    vyplývá z toho, že
    3) členové KSČ(m), její STOUPENCI a SYMPATIZANTI a ti kdo hlásají zrůdnou komunistickou ideologii, se dopouštějí uvedených trestných činů podle §§ 403, 404 a 405 TZ, za což jim hrozí až DESET LET ODNĚTÍ SVOBODY.
  • Jsem pro !!!! Ale jak to zorganizovat a jakou formu zvolit ???
  • Toto jsem psal já jako nick Vlastík Parkán a dost dobře nechápu,proč to někdo popisuje pod jiným nickem,i když s tím obsahem souhlasím,protože i mně je z té soudní i jiné mafie na zvracení!!! *11*
  • Ten člověk bezostyšně kradl roky.Jen si spočítejte jeho příjem.Jak může někdo vykonávat dvě tak významné funkce a dobře honorované.Že se změnil--je udiven tím,že si dovolili ho chytit.Je to nestoudný zloděj,a hrabivec.Je to typický představitel své rasy.Senátor Dryml jednou řekl-krade se,ale také musí trochu zbýt pro ty lidi.Ráth si budoval své pozice,oblibu v Hostivicích a tam šly miliony-přijedte se podívat na Vysočinu,po jakých silnicích se tu jezdí-středověk.Je to neřád a měli by jste si to uvědomit a nehorovat za jeho nevinu.Je vinen a vy to všichni víte.
  • David Rath je především dobrý herec.Jak působivě hřímal v parlamentu když socani vypustili Krakena.
  • ... napiš to ještě párkrát a táhni, dám ti na tiket, tláchale :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit