Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • svoji popularitu si tvoříš sám svými přiblblými poznámkami. Tvůj slovní průjem ti jde přímo z mozkové kůry a ukazuje z čeho, že se ona skládá *1*
  • Při další volbě presidenta se může Ráth ucházet o žezlo . Přeci každý president u nás , byl nejdříve v base. Jen tenhle to porušil, a zřejmě půjde až po presidentování.:))))
  • A měli by chtít? *1*
  • ... děkuji :))))
  • ... z tebe nelze dostat ani průjem, dekuji za projev popularity, balíku :))))
  • Pravičácký mafián a asociál antiparoubek zase dostal slovní průjem *1*
  • Podíval jsem se na pravopis v příspěvcích. Skoro nikdo jej nezvládá. Budou dotazy?
  • Je evidentní, že ho z vazby pustit nechtějí. A důvody, které uvádějí, jsou evidentně jen záminkou. Buď na něj horečně něco hledají, nebo někdo potřebuje, aby ve sněmovně chyběl.
  • Pokud vím, dosud nebyl pravomocně odsouzen. Zatím je pouze podezřelý a dokud mu vina nebude soudem prokázána, je třeba na něj nahlížet jako na nevinného. Udivuje mne, že doktor obojího práva ho odsuzuje předem. Připomínáte spíš neblaze proslulé figury Vyšinského a Urválka.
  • ... na tebe to byla příliš složitá úvaha :))))
  • ... spoluobčané :))))
  • ale ,ale.....ted jse nebavíme o telatkách
  • ... a reaguješ, slabochu :))))
  • ... no aby spoluočané toužili po tobě :))))
  • a ted ,by měli následovat ti ostatní ........který žijou z kradenych peněz /ze společneho
    14 milionů je málo
    vynesl nekolik víc ,které nelze spočítat
  • Na tebe je škoda času reagovat !!! *3*
  • ... telátko k telátku si sedá :))))
  • Americký metalový zpěvák,zřejmě za vraždu,odletěl před týdnem za osm milionů do USA !!! Pane,vy nejste právník,ale prokurátor Urválek z padesátých let !!!! Je mi smutno ze svých spoluobčanů,kteří touží po mstě a nikoliv po právním státě !!! *11*
  • ... ses nějak dnes rozjel, stínový ministře spravedlnosti :))))
  • správny názor reality

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit