Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Česká republika je zemí zaslíbenou pro vysoce kvalifikované cizince. Proto tu máme největší drogovou mafii z Nigerie a daří se jí výborně. Je na prvním místě hned za mafií vietnamskou. Policie na to leta kašlala, nyní jí ze židlí zvedla policie bavorská a mafiánská justice to nakonec vždy jistí, když už ta policie něco zjistí.

  Prostě odborníci na slovo vzatí, experti přes drogy - kvalifikace 100%ní , nejsou ani v EU a líbí se jim tu převelice.
 • Hm. Já si všímám jiné věci. zatímco řada zdejších lidí marně hledá práci když je někdě
  rozestavěná stavba tak na ní nezní Čeština ale Ukrajinština či Slovenština.
  Slováci jsou také na puse hrdí nacionalisté. Nyní už mají svůj stát ale makat jezdí k nám.

  Je třeba v celé EU prosadit tento zákon - pokud se stát není schopen postarat o všechny
  své vlastní občany nemá právo přijímat a živit přistěhovalce.
  • Proto je třeba jít k eurovolbám a volit antieurohujery. Blýská se na lepší časy , protože Nigel Farage dostane hodně hlasů a nejen jeho strana a tak vznikne protiváha, které je v EU zapotřebí dnes vůbec nejvíce. I my musíme přispět svojí troškou do mlýna. Neseďme a konejme. Telička z ANO to rozhodně nebude, ten už se v EU jako komisař vyznamenal a velice negativně. Díky němu jsme v potravinách nesoběstační a zadlužujeme se v řádech desítek miliard korun ročně. ČSSD je patolízalská strana, eurohujeři, k ničemu. Volím Radostovou, volím Okamuru.
  • A proto je třeba ve velkém volit Okamuru - nejprve práci Čechovi pak teprve cizinci, to je jejich program. Za týden máme šanci jim to dát pěkně sežrat v EU volbách. Zatím jsme to udělali jen váhavě . ČSSD i ANO plná eurohujerů, kteří se plazí před Bruselem nic pro nás stejně neudělá tak jako Telička, vlajková loď z ANO, který nám už tehdy vyjednal nejhorší podmínky z okolních států a dnes dovážíme díky jemu potraviny z Polska , šmejdy jako je šmejdem i on a zvyšujeme tak svoje zadlužení. Má drzost jít opět dělat do EU - dokonce eurkomisaře a Babiš mu jde na ruku. Tak vážení je to jen a jen na nás, jakou ledovou sprchu jim příští týden připravíme.
   • Naprostý souhlas.Pročetl jsem si kandidáty a je to hrůza jaké blbci se tam derou.
  • Souhlas. Pohybuji se od r. 1986 ve stavebnictví na různých postech, tak dobře chápu, o čem mluvíte. Nedávno jsem se ptal majitele stavební firmy, Slováka od Kežmarku, proč má firmu v Praze a nepodniká doma na Slovensku. Čekal jsem vysvětlení, že tam je málo práce a příležitostí v oboru. Víte, co mi řekl - na Slovensku je ve stavebnictví ještě větší bordel než v Čechách (hrozná korupce, mafie a podvody ve veřejných zakázkách, chaos v legislativě, amatérismus mnohých "stavařů" atd.) !
   • A to mají zákony lepší než my, ale chybí tedy jejich vymahatelnost. Přistupují k nim velice sofisstikovaně , což bylo na nějaké slovenské diskusi, když naštvaní Banskobystričané zvolili jako protest ze zoufalství fašistu hejtmanem, co slíbil, že udělá větší pořádek.
    • Možná, ale zákony se skládají z paragrfů - a ty jsou už jen od pohledu hodně klikaté !!! O tom to celé bude ...
 • Myslím že mnohem lepší by byl nadpis "Vysoce Kvalifikovaní Tuneláři ze Zahraničí", lépe by to vystihovalo charakter cizinců kteří se sem hrnou.... *16*
 • diky otrocké práci našincu je to tu pro ně ráj *16*
  • Přesně tak ! Proč v ČR nezaměstnají či smluvně neangažují a hlavně DOBŘE nezaplatí naše tuzemské (vysoce) kvalifikované odborníky !? Nebo je snad nemáme ? Sám s tím mám problém, protože situace často "lakomých" zaměstnavatelů je následující: moji kvalifikovanou práci by brali hned a všemi deseti, ale slušně zaplatit, to se kroutí jako úhoř. Přehnané ani nereálné nároky nemám, ale za kapesné nedělám ! Ovšem práce našich "personalistů" (anebo kádrováků ?) mne ale velmi udivuje. A zajímalo by mě, zda ti odborníci-cizinci také dostanou srovnatelně nízkou nabídku odměn (platu) ? To by sem asi houfně netáhli !!!
   • naše vysoce kvalifikované ženy kralují ve všech bordelech Evropy jsou velmi vyhledávané pro svojí kvalifikaci.....
   • Protože plní program EU - multi kulti za každou cenu. Tak až půjdeš k volbám na to nezapomínej.
    • Sovo ani k volbám nechoď je to stráta času, nic se nezmění ani o chlup, k volbám chodí jen hlupáci.!
     • ok ale jen hlupáci maji pak právo nadávat co se jim stane.
    • Práce personalistů není jen o nějaké dnešní multi-kulti, diktované EU. Pamatuji si dobře, že už za socialismu kádrováci raději přijali jiného pracovníka zvenčí (myslím podniky v ČSSR), než aby si vážili a "přidali" tomu svému vlastnímu !!!
     • ale pořád obyvatele čssr a né mongolska *7*
      • Nejen Mongolska, viděl jsem reportáž v TV, že sem míří např. Italové, Španělé atd., kteří se doma nemohou chytit na pracovním trhu !
      • To souhlasí. Hrálo se na domácím dvorku a využívalo tuzemských zdrojů (mozků).
    • Jen zásadní otázka - koho konkrétně volit, aby tam v tom EP měl s dalšími poslanci sílu SKUTEČNĚ mnohé změnit k lepšímu ?
     • To co tady kandiduje tak ani jeden.Mám syna ,který slovem i písmem vč.vystupování ovládá Aj,Nj,Šj,pasivně Rj a latinu.On tam ani nechce,protože by se tam mezi vlky nudil.
     • říkam to nerad ač zapřísahlej anti, ale asi zbejvaj jen komunisti *9*
    • pravda
 • Panu Mejtskému asi ještě nedošlo že Apríl již byl a je velký rozdíl mezi lidmi se vzděláním - a lá Česká soukromá univerzita- a slušným vzděláním jinde ve světě nemluvě o lákadlech pro mozky po světě.
 • pryč s komunisty! *11*
  • Pryč se sniperem-korektorem-NOTem, tečkou - pryč s tímto fašounkem ve službách fašistů-banderovců a TOP-HROB-BAKALY.
 • Trestní zákon č. 40/2009 Sb.,:
  § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k POTLAČENÍ PRÁV a SVOBOD člověka…
  § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
  § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, KOMUNISTICKÉ nebo jiné GENOCIDIUM nebo ZLOČINY nacistů a KOMUNISTŮ PROTI LIDSKOSTI…
  bude potrestán ODNĚTÍM SVOBODY až na DESET LET. A jelikož

  1) KSČ podporovala, propagovala a veřejně projevovala sympatie ke komunistické ideologii, veřejně popírala, zpochybňovala, schvalovala a snažila se ospravedlnit komunistické zločiny,
  2) KSČ(m) jako pohrobek KSČ PODPORUJE A PROPAGUJE ZRŮDNOU KOMUNISTICKOU IDEOLOGII, která prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, proto

  3) členové KSČ(m), její STOUPENCI a SYMPATIZANTI hlásající veřejně zrůdnou komunistickou ideologii, se dopouštějí trestných činů podle §§ 403, 404 a 405 TZ, za což jim hrozí až DESET LET ODNĚTÍ SVOBODY.
  • Koho tím chceš vystrašít ??
   KSČ je v parlamentu !!
   Polpot 09 sociální politika vůčí invalidům a tělesně postiženým kopíruje Hitlerovu politiku.
   Za tu genocidu se věšelo v Norimberku !! *16* *16* *16*
   Židi si přejí abychom přijali neomezeného množství neviditelných.Sami ale nechtějí přijmout palestince. *16* *16* *16*
   U mně jste jen obyčejný nekrizitovatelný nacista !! *1* *1* *1*
  • KIMCID
   no a?KSČM není Ksč.Podívej na kandidátku a věkové rozpětí 3/4 za komančů tahali kačera *7*
   • Tím, že si KSČ přidá k názvu "M" tak to už není KSČ? To kdyby se NSDAP přejmenovala na NSDAPM, tak už by mohla existovat? Možná proto, že ti komanči za komunistů tahali kačera, tak ten rudý nacismus osobně nezažili a proto se nechali zblbnout tou rudou goebelsovštinou.
    • KIMCID
     tak to je dobrej blábol *7*
 • KIMCID
  http://www.novinky.cz/ekonomika/336729-z-trvanlivych-potravin-mozna-zmizi-datum-spotreby.html
 • Čecháčkostán vznikl jako pátá kolona chlastoslovanského SSSR v Evropě. Zanikne spolu se svým ožraleckým Bratrem.

  Po listopadu se jednotná, všudypřítomná, tradičně husitsky loupeživě založená, na feudálním, dědičném, třídně zakomplexovaném kádrovém principu konsolidovaná a „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické kolaborantské svi-ě založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní a zamindrákované partaje. Ani „levicová“ křídla v šovinistické, izolacionistické a kleptokratické nabídce nezůstávají pozadu a občas si s „pravičáky“ navzájem prohodí klíčové členy (Rath) a papouškované fráze. Takto je totalitně nevolnicky vychovaný, závistivý, zápecnický, bezradný a stádovitý volič fackován z více stran jako kibic v mariáši a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep a koho bude „vlastenecky“ živit a na koho naopak v pracovní době žlučovitě prskat na bezplatném internetu pod taktovkou ruského agenta sjednotitele Vjačeslava Pružinského a jeho věrného soudruha Miloše Žvanila - až do návratu zdegenerovaných „árijských“ čechů do ruských stepí - či dokonce až za Ural - a jejich náhradou Novými Rusy.
  Tak jako původní bolševici prošustrovali poválečný lup, tak ti nynější stihli vyplýtvat výnosy z privatizace zkomunizovaného majetku do pochybných spřátelených tunelářských rukou. V nové nesametové revoluci už nebude z čeho rozdávat a bude se začínat od nuly.

  Nejzkorumpovanější jsou čeští kolektivističtí, ba stádovití voliči: za guláš, mávátka a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Šarlatánský systém, založený na zhruba rovnoměrném zisku „standardně klauzemanovsky“ získaných hlasů pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje, vzniklé rozpadem „vedoucí síly KSČ“, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů – nikoli „většinově“ z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů, zajištěných finančně na čtyři roky. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
  „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.Nepomůže nic jiného, než úplná obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
  • Snipere, to je pravda. Ale obávám se, že pro ty, jimž je to určeno to je příliš složítý jazyk a tak tomu neporozumí, pokud si to vůbec přečtou. Těm je třeba podat skutečnost polopatisticky "hospodskou rétorikou" a ještě je přitom nejlépe praštit klackem. Jedině tomu rozumí.
   • Sám jsi to jako sniper napsal a sám jsi si to jako nnn pochválil - ubožáčku a ten tvůj model jsme četli a nejen my a všichni na to z vysoka kašlou jak vidno a už hoooodně dlouho. Protože jde o normální fašistický a bilderbergský diktát pod rouškou demokracie. Dáme raději přednost systému osvědčenému a vyzkoušenému - švýcarskému. Čau cleanere - snipere., korektore, Pietro, Pišto Žigo ......!!!!!!!!!!
    • Bože můj, Pepku Vyskoči... *6*
 • Ubohá fašistická tečka - NOT - sniper a další jeho nicky cca 50 kousků, jako mimikry tady na diskusích - se opět probudil k životu a blinká. Zapomněl k tomu sniperovi dopsat ještě cleaner - to používal na PL. Jinak standardní fašistický a ubohý postoj - také pod nickem korektor. . V tom seznamu vždy zapomínáš na TOP-HROB s Kárlem von Sajrajtem z Bilderbergu a Lihoslavem Kraďouskem a dalšími zmetky včetně Šustra, Drábka, Parkanové, Langšádlové. Kolik ti za to tady platí TOPKA HROBKA ve spolupráci s BAKALOU?

  V Rusku se chlastalo vždy a přesto vždy vyhráli. Dnes vedení nechlastá, ale sportuje. Doba se mění. Už Bismark řekl - nikdy nebojuj s Ruskem, dobře věděl proč. Tak se tím řiď i ty. V Rusku se chlastá vodka, u nás se chlastá kde co, Kalousek hází šavle i v TV, Zeman málem mezi korunovační klenoty, Kárl von Sajrajt z Bilderbergu se pomočuje na mezinárodních sezeních z jakého alkoholu to bylo, to není známo, ovšem noblesně a roztomile dle hujerů komediantů. . Amerika je naložená v C2H5OH non stop , většinou v kvalitní whisky, Bush se léčil mnohokráte bez úspěchu. Ovšem všichni Amíci mají místo mozku hambáče od jejich Mak-ráče což jasně ukazuje na jejich pronikavou inteligenci. To je terno podle toho to také v tom světě vypadá, co všude vyvádějí. .
  • http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fJuNgBkloFE

   Americans are NOT stupid - WITH SUBTITLES

   Kdo umí anglicky tak se může podívat na "pronikavou" inteligenci Amíků blbíků. - např. otázka - kolik věží má Eiffelova věž v Paříži ve Francii, - odpověd 10. A to tam není nedávno provedený průzkum, kde čtvrtina americké populace tvrdí, že středem naší planetární soustavy je Země.

   Místo mozku hambáče od Mek-ráče je naprosto na místě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit