Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KIMCID
  http://www.novinky.cz/ekonomika/336729-z-trvanlivych-potravin-mozna-zmizi-datum-spotreby.html
 • Trestní zákon č. 40/2009 Sb.,:
  § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k POTLAČENÍ PRÁV a SVOBOD člověka…
  § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
  § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, KOMUNISTICKÉ nebo jiné GENOCIDIUM nebo ZLOČINY nacistů a KOMUNISTŮ PROTI LIDSKOSTI…
  bude potrestán ODNĚTÍM SVOBODY až na DESET LET. A jelikož

  1) KSČ podporovala, propagovala a veřejně projevovala sympatie ke komunistické ideologii, veřejně popírala, zpochybňovala, schvalovala a snažila se ospravedlnit komunistické zločiny,
  2) KSČ(m) jako pohrobek KSČ PODPORUJE A PROPAGUJE ZRŮDNOU KOMUNISTICKOU IDEOLOGII, která prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, proto

  3) členové KSČ(m), její STOUPENCI a SYMPATIZANTI hlásající veřejně zrůdnou komunistickou ideologii, se dopouštějí trestných činů podle §§ 403, 404 a 405 TZ, za což jim hrozí až DESET LET ODNĚTÍ SVOBODY.
  • Koho tím chceš vystrašít ??
   KSČ je v parlamentu !!
   Polpot 09 sociální politika vůčí invalidům a tělesně postiženým kopíruje Hitlerovu politiku.
   Za tu genocidu se věšelo v Norimberku !! *16* *16* *16*
   Židi si přejí abychom přijali neomezeného množství neviditelných.Sami ale nechtějí přijmout palestince. *16* *16* *16*
   U mně jste jen obyčejný nekrizitovatelný nacista !! *1* *1* *1*
  • KIMCID
   no a?KSČM není Ksč.Podívej na kandidátku a věkové rozpětí 3/4 za komančů tahali kačera *7*
   • Tím, že si KSČ přidá k názvu "M" tak to už není KSČ? To kdyby se NSDAP přejmenovala na NSDAPM, tak už by mohla existovat? Možná proto, že ti komanči za komunistů tahali kačera, tak ten rudý nacismus osobně nezažili a proto se nechali zblbnout tou rudou goebelsovštinou.
    • KIMCID
     tak to je dobrej blábol *7*
 • Fašistická tečka- NOT - sniper - korektor atd dostal opět záchvat a píše tu o zákazu komunistů a sám se pak opět chválí a sám si odpoví a sám se také povzbudí a sám si naklepe několik bodíků, pořád stejný scénář, placený ubožáček od TOP-HROB - BAKALY.

  JInak snipere-tečko-umouněný Kolomazi, Kemer - Rusové drtí všechny hokejové týmy , nadělají z nich fašírku, Amíky šmejdíky nevyjímaje. Namažou je na chleba a dají sníst svým psům.
 • pryč s komunisty! *11*
  • Pryč se sniperem-korektorem-NOTem, tečkou - pryč s tímto fašounkem ve službách fašistů-banderovců a TOP-HROB-BAKALY.
 • KSČM zrušit *16*
  • KIMCID
   a proč?
  • 1000000% souhlas!!!!!!
 • Ubohá fašistická tečka - NOT - sniper a další jeho nicky cca 50 kousků, jako mimikry tady na diskusích - se opět probudil k životu a blinká. Zapomněl k tomu sniperovi dopsat ještě cleaner - to používal na PL. Jinak standardní fašistický a ubohý postoj - také pod nickem korektor. . V tom seznamu vždy zapomínáš na TOP-HROB s Kárlem von Sajrajtem z Bilderbergu a Lihoslavem Kraďouskem a dalšími zmetky včetně Šustra, Drábka, Parkanové, Langšádlové. Kolik ti za to tady platí TOPKA HROBKA ve spolupráci s BAKALOU?

  V Rusku se chlastalo vždy a přesto vždy vyhráli. Dnes vedení nechlastá, ale sportuje. Doba se mění. Už Bismark řekl - nikdy nebojuj s Ruskem, dobře věděl proč. Tak se tím řiď i ty. V Rusku se chlastá vodka, u nás se chlastá kde co, Kalousek hází šavle i v TV, Zeman málem mezi korunovační klenoty, Kárl von Sajrajt z Bilderbergu se pomočuje na mezinárodních sezeních z jakého alkoholu to bylo, to není známo, ovšem noblesně a roztomile dle hujerů komediantů. . Amerika je naložená v C2H5OH non stop , většinou v kvalitní whisky, Bush se léčil mnohokráte bez úspěchu. Ovšem všichni Amíci mají místo mozku hambáče od jejich Mak-ráče což jasně ukazuje na jejich pronikavou inteligenci. To je terno podle toho to také v tom světě vypadá, co všude vyvádějí. .
  • http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fJuNgBkloFE

   Americans are NOT stupid - WITH SUBTITLES

   Kdo umí anglicky tak se může podívat na "pronikavou" inteligenci Amíků blbíků. - např. otázka - kolik věží má Eiffelova věž v Paříži ve Francii, - odpověd 10. A to tam není nedávno provedený průzkum, kde čtvrtina americké populace tvrdí, že středem naší planetární soustavy je Země.

   Místo mozku hambáče od Mek-ráče je naprosto na místě.
 • Čecháčkostán vznikl jako pátá kolona chlastoslovanského SSSR v Evropě. Zanikne spolu se svým ožraleckým Bratrem.

  Po listopadu se jednotná, všudypřítomná, tradičně husitsky loupeživě založená, na feudálním, dědičném, třídně zakomplexovaném kádrovém principu konsolidovaná a „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické kolaborantské svi-ě založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní a zamindrákované partaje. Ani „levicová“ křídla v šovinistické, izolacionistické a kleptokratické nabídce nezůstávají pozadu a občas si s „pravičáky“ navzájem prohodí klíčové členy (Rath) a papouškované fráze. Takto je totalitně nevolnicky vychovaný, závistivý, zápecnický, bezradný a stádovitý volič fackován z více stran jako kibic v mariáši a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep a koho bude „vlastenecky“ živit a na koho naopak v pracovní době žlučovitě prskat na bezplatném internetu pod taktovkou ruského agenta sjednotitele Vjačeslava Pružinského a jeho věrného soudruha Miloše Žvanila - až do návratu zdegenerovaných „árijských“ čechů do ruských stepí - či dokonce až za Ural - a jejich náhradou Novými Rusy.
  Tak jako původní bolševici prošustrovali poválečný lup, tak ti nynější stihli vyplýtvat výnosy z privatizace zkomunizovaného majetku do pochybných spřátelených tunelářských rukou. V nové nesametové revoluci už nebude z čeho rozdávat a bude se začínat od nuly.

  Nejzkorumpovanější jsou čeští kolektivističtí, ba stádovití voliči: za guláš, mávátka a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Šarlatánský systém, založený na zhruba rovnoměrném zisku „standardně klauzemanovsky“ získaných hlasů pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje, vzniklé rozpadem „vedoucí síly KSČ“, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů – nikoli „většinově“ z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů, zajištěných finančně na čtyři roky. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
  „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.Nepomůže nic jiného, než úplná obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
  • Snipere, to je pravda. Ale obávám se, že pro ty, jimž je to určeno to je příliš složítý jazyk a tak tomu neporozumí, pokud si to vůbec přečtou. Těm je třeba podat skutečnost polopatisticky "hospodskou rétorikou" a ještě je přitom nejlépe praštit klackem. Jedině tomu rozumí.
   • Sám jsi to jako sniper napsal a sám jsi si to jako nnn pochválil - ubožáčku a ten tvůj model jsme četli a nejen my a všichni na to z vysoka kašlou jak vidno a už hoooodně dlouho. Protože jde o normální fašistický a bilderbergský diktát pod rouškou demokracie. Dáme raději přednost systému osvědčenému a vyzkoušenému - švýcarskému. Čau cleanere - snipere., korektore, Pietro, Pišto Žigo ......!!!!!!!!!!
    • Bože můj, Pepku Vyskoči... *6*
 • Panu Mejtskému asi ještě nedošlo že Apríl již byl a je velký rozdíl mezi lidmi se vzděláním - a lá Česká soukromá univerzita- a slušným vzděláním jinde ve světě nemluvě o lákadlech pro mozky po světě.
 • Myslím že mnohem lepší by byl nadpis "Vysoce Kvalifikovaní Tuneláři ze Zahraničí", lépe by to vystihovalo charakter cizinců kteří se sem hrnou.... *16*
 • Česká republika je zemí zaslíbenou pro vysoce kvalifikované cizince. Proto tu máme největší drogovou mafii z Nigerie a daří se jí výborně. Je na prvním místě hned za mafií vietnamskou. Policie na to leta kašlala, nyní jí ze židlí zvedla policie bavorská a mafiánská justice to nakonec vždy jistí, když už ta policie něco zjistí.

  Prostě odborníci na slovo vzatí, experti přes drogy - kvalifikace 100%ní , nejsou ani v EU a líbí se jim tu převelice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit