Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan prof. ing. Jiří Drahoš, DrSc. se i na současném 50. zasedání Akademického sněmu v Národním domě na Vinohradech, který zahájil 21. března 2017, projevil jako nejvhodnější ze všech kandidátů, kteří by se o úřad presidenta ČR ucházeli, nebo mohli ucházet!

    Z řady témat, kterými se Sněm zabývá a bude zabývat, doporučuji k pozornosti zejména výroční zprávu o naší činnosti za rok 2016. Rád konstatuji, že se české vědě v uplynulém období podařilo dosáhnout řady velmi významných vědeckých výsledků, a to napříč jednotlivými vědními oblastmi - i díky aktivitám pana profesora Drahoše, který pro vědce dokázal vyjednat podmínky k práci, které jim náleží!

    UŽ JEN TOTO JEJ PŘEDURČUJE K VÝKONU PRÁCE V ČELE ÚŘADU NEJVYŠŠÍHO PŘEDSTAVITELE A REPREZENTANTA NAŠEHO STÁTU!
  • Už si toho vašeho nafukovacího Miloša složte a odneste. Rozpadá se na ulici, vyhazuje na "provoz" Hradu 10x tolik, než prezident Havel, nutí ČNB svým blábolením utrácet miliardy z peněz daňových poplatníků na zbytečné oslabování koruny, šíří nebezpečné poplašné zprávy o teroristovi plížícím se českým venkovem. *8* Jeden průšvih za druhým *11* *11*
  • ANO, já ty kluky estébácký zlodějský miluju a když mě znovu zvolíte, slibuju, že Bureš to vezme po mě a ještě bude současně předsedou vlády a ministrem financí, stejně dělají ...sem .....tam, takže jeden agilní totok, to bohatě zvládne. *1* *1* *1*
  • Jestli je tady někdo loutkou, tak jedině Zeman v rukou Rusů, za službu se musí platit.
  • Jsi hlupáček. Drahoš se stane pouhou loutkou bez názoru určenou k pokládání věnců a kývání hlavou a to mu nepřeji, vzhledem k tomu, že je vědcem a vedl akademii věd. Fakt to nemá zapotřebí.
  • Pokud Drahoš příjme kandidaturu na prezidenta, prokáže tím, jen akademickou hloupost. Akademik, byť vědec, není člověkem na politický post. To už je dávno prokázáno praxí. Lituji ho, protože se stane pouze loutkou na provázku. Takhle u nějaké společnosti může pro národ něco udělat praktického a něčemu pomoci. Loutkový prezident Drahoš bude k smíchu, jak s ním budou mávat neziskovky, Brusel a kamrádíčci z žumpálních medií! Lituji ho teď, když to vezme, pak už nebude k politování, ale k opovržení. Nemá to zapotřebí.
  • To se ti povedlo, a nastoupí místo nich estébák s čapím hnízdem a miliardovými tunely na hlavě.. chacha, všeci kradnú ..
  • A v čem by mu tak zeman radil? Jak chlastat nadoraz, či jak lézt rusákům do zadku?
  • Akademik Drahoš zase vrátí prezidentskému úřadu vážnost a úctu, dnes je to směsice studu, opovržení a nevěřícnosti, že někdo takový může úřad zastávat. Zemane, (ne)děkujeme, odejděte!
  • Je pravdou,že Kalouskova TOP09,spolu s Fialkovou ODS naši českou politiku zasvinili natolik,že voliči jim vystaví vysvědčení : NEDOSTATEČNÁ .Tím pádem musí po volbách opustit poslaneckou Sněmovnu,což je ještě hodně mírné zhodnocení.
  • papež máš pravdu v rozvojové zemi může být prezidentem i Lojza s horní Lhoty co dělá popeláře. Dobře ho znám u nás jich jezdí taky dost.
    Za 50 Kč mi naloží i odpadky co normálně neberou.
    Intelektuálů bylo již dost a kam to vedou. Nikdo ničemu nerozumí a jenom plácají ústy ze kterých vylétají líbivá a hezká slova, ale lid tohoto státu chodí žebrat.
    Dneska jsem zrovna byl a četl v domově důchodců od jednoho známého jak mu sociálka přiznala 2 200 Kč. Má tam napsáno, že to je na jídlo, oblečení, dopravu. Přitom za domov platí těch 2 200 Kč. Tak mu nezůstane vůbec nic. Prosil mne zda bych mu nedal nějakou práci, že nemá na jídlo. Přitom nemá prsty na pravé ruce je mu 50 let.
    Pokud bych zde upřímně napsal co si myslím o hlavě státu a celém vedení parlamentu, tak by mne za pravdu okamžitě někdo vymazal.
    Za prezidenta moudrého člověka z lidu, který má cit pro lidi a jejich utrpení ne dalšího parazita. ČNB nakoupila 1,5 bilionu EUR teď leží někde ve skladu, proč nejsou mezi lidmi.
  • Jistě bude mít za poradce zemana *14*
  • Můj přítel z hospody popelář Lojza si myslí, že by byl dobrým prezidentem ale nemá na to prachy. Taky by klidně mohl vést zemi kterou jeho předchůdci zařadili mezi rozvojové. Také by mohl vozit naše peníze do Řecka, Turecka a pod. Také by místo na životní úroveň a zdraví lidí dával miliardy na zbrojení, na podporu těch kdo nechtějí pracovat včetně "utečenců", rozdával by zemi Vatikánu atd. A tak vo co de.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit