Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj přítel z hospody popelář Lojza si myslí, že by byl dobrým prezidentem ale nemá na to prachy. Taky by klidně mohl vést zemi kterou jeho předchůdci zařadili mezi rozvojové. Také by mohl vozit naše peníze do Řecka, Turecka a pod. Také by místo na životní úroveň a zdraví lidí dával miliardy na zbrojení, na podporu těch kdo nechtějí pracovat včetně "utečenců", rozdával by zemi Vatikánu atd. A tak vo co de.
    • papež máš pravdu v rozvojové zemi může být prezidentem i Lojza s horní Lhoty co dělá popeláře. Dobře ho znám u nás jich jezdí taky dost.
      Za 50 Kč mi naloží i odpadky co normálně neberou.
      Intelektuálů bylo již dost a kam to vedou. Nikdo ničemu nerozumí a jenom plácají ústy ze kterých vylétají líbivá a hezká slova, ale lid tohoto státu chodí žebrat.
      Dneska jsem zrovna byl a četl v domově důchodců od jednoho známého jak mu sociálka přiznala 2 200 Kč. Má tam napsáno, že to je na jídlo, oblečení, dopravu. Přitom za domov platí těch 2 200 Kč. Tak mu nezůstane vůbec nic. Prosil mne zda bych mu nedal nějakou práci, že nemá na jídlo. Přitom nemá prsty na pravé ruce je mu 50 let.
      Pokud bych zde upřímně napsal co si myslím o hlavě státu a celém vedení parlamentu, tak by mne za pravdu okamžitě někdo vymazal.
      Za prezidenta moudrého člověka z lidu, který má cit pro lidi a jejich utrpení ne dalšího parazita. ČNB nakoupila 1,5 bilionu EUR teď leží někde ve skladu, proč nejsou mezi lidmi.
    • Jistě bude mít za poradce zemana *14*
      • A v čem by mu tak zeman radil? Jak chlastat nadoraz, či jak lézt rusákům do zadku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit