Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karel

    Myslím si že srovnání diplomatů a pracovníků placeným velvyslanectví na obou stranách je spravedlivé ať již dopadnou Vrbětice jakkoliv.

     Prostě ilegalita je ilegalita, zvlášť když cizí rozvědky konají jako místní(viz "Indický šátek") kdy se vražda zakamufluje jako místní, sebevražda či náhlé selhání srdce beze stop po podání "sirupu".

  • gaheris

    A nejen to, taky vytrhali koleje které potom našla bis v nejbližší sběrně surovin a Eržika potvrdila že to byli ruský špioni co tam ty kolejnice prodali aby zabránili odvozu mezikontinentálních raket k dodání pro NATO což též potvrdil Jožo a Fero když dodali, joj to byla dřina! Zároveň prohlásili, že pohřešované samopaly nejsou jejich čórka což je finančně poškodilo!

  • Že by něco podobného???Colin Powell

    Hon na čarodejnice REPEAT

    • Pravda pravdoucí  na dezinformace jsou Američani místři světa.

      Colin Powell připustil, že neměl žádné důkazy o spojení Sadáma Husajna a teroristické sítě Al Kajda
      • On byl takový zmetek, že v OSN ukazoval při svém projevu zkumavku z chemických zbraní v Iráku. To vše, aby přesvědčil svět, aby mohli zahájit válku. Pak, když se to vše provalilo, tak mu jeho kumpán Bush udělil milost. Tak nějak to je s tom vysněnou Amerikou.

  • Karel

    No nějak mě ty informace nesedí pokud se jedná o vojenské zařízení neměla by to vyšetřovat BIS(ta je na jiné úkoly) ale vojenská kontrarozvědka která podléhá nejvyššímu veliteli sil tedy našemu presidentovi(díky zkušenostem s vojenským zařízením) myslím že ti co zavrtěli psem toto nedomysleli a vehementně se snaží nám ukázat nového nepřítele. Nebo je generál který to měl na starosti spoluviníkem ne li příčinou.

  • Proč té pohádce o zlém Putinovi, který posílá agenty vyhazovat muničáky, ani trošku nevěřím? Možná proto, že to nedává žádný smysl, co by z toho Rusko mělo? Zato dává velký smysl ze strany USA a EU, udělat prolhanou kampaň proti Rusku, aby se na ně zase mohlo chvíli plivat a aby se veřejné mínění obrátilo proti nim.


  • Když čtu, že za výbuchem ve Vrběticích jsou (možná, snad, zřejmě, udajně, asi...) rusáci, tak mě to nadvihne. Tak buď jsou a mám na to nevyvratitelné důkazy a podle toho budu dělat kroky,  nebo mám  v ruce prd a držím hubu! Takto se mezinárodní politika nedělá!

    Zatím mám dojem, že je to z cyklu jedna paní povídala....

  • Tisková konference neměla být v sobotu večer a měla být daleko lépe připravená. V rozhovoru pro Seznam Zprávy to řekla expertka na komunikaci Denisa Hejlová, která vede Katedru marketingové komunikace na FSV UK

    Takže dobře připravená provokace Made in USA, ale špatně prezentovaná

  • A zesranec  Miloš Zeman se opět ukryl v LDN Lány, ostatně jako při covidu.

    Vrchní velitel jak vyšitej.

    • Zasranec byl tvůj otec,  protože tě nenaučil chování!!!

      Jediný prezident má rozum a neúčastní této šarády.

    • vanhorne

      "Vrchní velitel jak vyšitej."

      Ja sel vcera do obory klast oka na zajice a videl jsem ho z dalky, vypadal v tom pyjamku jako obrovske slunecko sedmitecne.

    • KIMCID

      Lžeš. Akci na vyhoštění podporuje ,ale vyjádří se až za týden. Až bude více informací.

      • Dobře rozjetá pohádka bruselu a loutky bideta, ve které hrajeme úžasnou roli užitečných idiotů, jak je našim dobrým zvykem.... a jaká to náhodička, že se vyštrachá obvinění ze sedm let starého výbuchu, způsobeného lajdáctvím našich úředníků zrovínka v době, kdy se západ topí v problémech, vakcína sputnik je na koni a rusové mají dostavět jadernou elektrárnu no a plynovod se dokončuje.... tuto pohádku snad může baštit jen EUnuch kavárník co celý den slintá nad fake news ČT.

      • Až bude víc informací z Moskvy - co musí a nesmí říkat...

        • KIMCID

          opět fabuluješ

          • No - uvidíme...😉

  • Doufám, že když se bude mobilizovat na ruskou frontu, zdejší největší agitátoři a křiklouni se přihlásí ihned dobrovolně a půjdou příkladem. Hulákáni na netu Rusko neporazí. Jen mám pocit, podle příspěvků v diskusi, že budou v zákopech patrně dost osamělí, (spousta lidí už ty pohádky ovčí babičky tak nějak nebere) tak až se na ně požene horda Rusů, aby se nelekli a neustupovali, nýbrž hrdinně vytrvali na pozicích do konečného vítězství.....

    • V současnosti stačí vyházet odtud všechny proruské kolaboranty a Rusko samo svými válkami  a zbrojením zajde na úbytě.  

      • Kdo asi nejvíce utratí na zbrojním materiálu Rusko???? To asi ne!!  Tak kdo asi zajde ty mudrlante???? Vždyť ty si dokážeš sám odporovat!!!???

        • I kdybys své příspěvky ozdobil kolem dokola otazníky a vykřičníky, nezakryješ tím , že víš kulový.  😛

      • Tak to máte blbý. To vás tu moc nezbude. Nebudete se tu sami bát? Ale, nebudete. Zaplníte prázdný stát migranty a postavíte tu US základnu která vás bude chránit....

        • Mno, bude se mi možná stýskat po těchto  inteligentních diskusích, ale co nadělám..😉

  • Kujem pikle, kujem pikle, aneb čučkaříme , čučkaříme!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit