Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo asi donutil premiéra k tomuto projevu, kdo ho vydírá a čím?

    • Máte pravdu, při projevu Babiš skoro brečel.

      • Jo, tak toho, že skoro brečel, tak toho jsem si taky všimnul, ale říkal jsem si, že se mi to asi jen zdá. Takže nezdálo. Já myslím, že časem se dozvíme pikantní okolnosti této veletrapné kauzy.

    • No já tuším, že mu američani slíbili, že ho zachrání před basou, když bude poslouchat a bude dobrým a oddaným lokajem a přisluhovačem.

      • Uvidíme další průzkum veřejného mínění. Při volbách vypadnou sčítací mašiny a je to. Teď jsem zvědavá na setkání premiérů EU k Vrběticím. Schválně, ustojí Německo dostavbu Nordstream 2 ? Budou Vrbětice stačit, nebo bude muset Ukrajina válčit?

  • Koukám další díl pohádek Šeherezády Tísíce a jedné noci. No tak jaderku dostaví Westinghouse a pro jistotu si tu Amerika zřídí další ze světových základen aby byli zdejší českoňští pucfleci a plebs pod kontrolou. 😯

  • Doufejme, že  nám konečně budou předloženy jasné důkazy a nikoli jen důvodná podezření. Našim tajným službám to trvalo celých 7 let, aby našly jasné důkazy. Doufejme, že budou sděleny i nám řadovým občanům.

    • to jste se zbláznil , prostě nemůžete vše vykvákat veřejně , už tak stačí to okolí Emana na Hradě . Přesto že Zemana nemusím jedno se mu nedá upřít pokud jde o ČR je ochoten uplně otočit svojí rétoriku ve prospěch naší země , to již ukázal v reakci na kroucení 68 roku kdy Rusko podává napadení opět jako "pomoc" .

      • vanhorne

        "to jste se zbláznil" 

        V Bohnicich se na to divaji asi jinak. Maji tam pry i Napoleona, proc by nemohli mit i nejakeho sefa kontrarozvedky. 😀

        • racionalita a logika se jaksi vytrácí obecně z tohohle světa 😎 ,( když on ten dějepis , matematika , fyzika jaksi začíná být na obtíž)

  • Pryč s trestně stíhaným Babišem a jeho kumpánem Hamáčkem.

  • mun.go

    Ruští agenti? To by mě ani ve snu nenapadlo, zní ve Vrběticích

    a to se ještě do komedie nezapojil smrtelně jedovatý Novičok - ten určitě přijde na scénu v dalším dějství.

  • tobro

    „To je tak blbý, že tomu může věřit jen Langšádlová.“

    https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021041713494745-to-je-tak-blby-ze-tomu-muze-verit-jen-langsadlova-analytik-kotrba-spustil-kanonadu-kvuli-municaku/?utm_source=push&utm_medium=browser_notification&utm_campaign=sputnik_cz

    😎

  • Karel

    Čtěme mezi řádky to obvinění je tak absurdní že tomu nevěří ani děti v mateřské škole, co jsem tím chtěl říct buď zde vítězí idiocie a Koudelka je jen loutka na provázku, nebo naopak nám velmi sofistikovaně říká že je to lež jako se Skripalovými. Jediný kdo se v pozadí směje je Čína kterou neshody mezi Ruskem a západem jen posílí(viz mé podezření zde na tiscali vůči Číně v případě Skripalů). Bohužel už není cesty zpět a Čína je dost silná aby se ubránila, po vysilující válce mezi Ruskem a západem může i expandovat nebo se přidat k vítězi za cenu jeho velkých ústupků. V tomto případě západ tahá za kratší konec.

    • KIMCID

      zbytek zdravého rozumu voličů ano a čssd vzal za své a tuhle bandu už volit nikdo nebude

      • Dobře rozjetá pohádka bruselu a loutky bideta ve které hrajeme úžasnou roli užitečných idiotů, jak je našim dobrým zvykem.... a jaká to náhodička že se vyštrachá obvinění ze sedm let starého výbuchu způsobeného lajdáctvím našich úředníků zrovínka v době, kdy se západ topí v problémech, vakcína sputnik je na koni a rusové mají dostavět jadernou elektrárnu no a plynovod se dokončuje.... tuto pohádku snad může baštit jen EUnuch kavárník co celý den slintá nad fake news ČT.

      • No nevím. Mnoho blbů v národě českém.

  • KIMCID

    Aby se stal výbuch musel by ten agent se dostat dovnitř, nebo a to je vždy mít někoho uvnitř. Tak že zaplatili někomu aby se odpálil? :D

  • Když Koudelka přijal vyznamenání ze cia, tak z bis vyrobil pobočku cia. Teď musí holt prostě poslouchat a plnit zadání. 

  • A zesranec  Miloš Zeman se opět ukryl v LDN Lány, ostatně jako při covidu.

    Vrchní velitel jak vyšitej.

    • Zasranec byl tvůj otec,  protože tě nenaučil chování!!!

      Jediný prezident má rozum a neúčastní této šarády.

    • vanhorne

      "Vrchní velitel jak vyšitej."

      Ja sel vcera do obory klast oka na zajice a videl jsem ho z dalky, vypadal v tom pyjamku jako obrovske slunecko sedmitecne.

    • KIMCID

      Lžeš. Akci na vyhoštění podporuje ,ale vyjádří se až za týden. Až bude více informací.

      • Dobře rozjetá pohádka bruselu a loutky bideta, ve které hrajeme úžasnou roli užitečných idiotů, jak je našim dobrým zvykem.... a jaká to náhodička, že se vyštrachá obvinění ze sedm let starého výbuchu, způsobeného lajdáctvím našich úředníků zrovínka v době, kdy se západ topí v problémech, vakcína sputnik je na koni a rusové mají dostavět jadernou elektrárnu no a plynovod se dokončuje.... tuto pohádku snad může baštit jen EUnuch kavárník co celý den slintá nad fake news ČT.

      • Až bude víc informací z Moskvy - co musí a nesmí říkat...

        • KIMCID

          opět fabuluješ

          • No - uvidíme...😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit